Zły początek rozgrywek

Niestety inauguracja sezonu piłkarskiego w Milanówku nie przebiegła pomyślnie. Pierwszy zespół seniorów przegrał dotkliwie z drużyną z Józefowa i jedynie fragmentami przypominał walczącą do upadłego ekipę z poprzedniego sezonu. Co prawda większość meczu graliśmy o jednego zawodnika mniej (Krzysztof Kordium został ukarany drugą żółtą kartką), ale nie zmienia to faktu, że pierwsza połowa była w naszym wykonaniu była bardzo słaba. W drugiej połowie w „dziesięciu” zaczęliśmy grać zdecydowanie lepiej. Przy stanie 0:2 karnego wykorzystał Adam Banaszczyk i mogliśmy uwierzyć, że jakieś punkty w domu zostaną. Ambitnie atakując dążyliśmy do wyrównania. Zaryzykowaliśmy otwartą grę i niestety straciliśmy kolejne dwie bramki. Już w sobotę o 11.00 na Świcie Warszawa będziemy mogli udowodnić, że był to tzw. wypadek przy pracy. Powodzenia i głowy do góry.

KS MILAN – MLKS Józefovia Józefów 1:4 (0:1)

Bramka dla Milanu: Adam Banaszczyk

Skład:  Kaszowski – Goławski, Siedlecki (75′ Szyjka ), Kordium, Szewczak, Banaszczyk, Urban (55′ Jabłoński) , Olkowski (75′ Pelc), Gołębiewski, Goławski, Twarowski (Rafalski Kamil)
Rezerwowi:Wysocki , Sutkowski, Czerniawski

Trener: Rastawicki