WYTĘSKNIONE ZWYCIĘSTWO

W piątkowe przedpołudnie mieliśmy udowodnić sobie i pokazać naszym sympatykom, że nasze miejsce jest w „okręgówce”. Udało się!

Mecz praktycznie przez cały czas pisany był pod nasze dyktando. Goście w pierwszej połowie nie stworzyli, żadnej sytuacji do strzelenia bramki. My bardzo rozsądnie broniliśmy się i coraz śmielej atakowaliśmy. W defensywie dzielił i rządził Piotrek Dziewicki, a w ofensywie Paweł Wiesion.  W 25 minucie wyszliśmy na prowadzenie po perfekcyjnym uderzeniu właśnie Pawła, który wykonując rzut wolny z około dwóch metrów od narożnika pola karnego precyzyjnie przelobował bramkarza gości (gol na zdjęciu). W drugiej połowie przez 20 minut do głosu doszli piłkarze KOSY. Raz dopisało nam duże szczęście, kiedy piłka trafiła w słupek, a dwa razy wybawił z opresji znowu fantastycznie grający w bramce Piotrek Kaszowski. Drugiego gola po doskonałej indywidualnej akcji w polu karnym Michała Lementowicza i jego przytomnym podaniu strzelił niezawodny na wiosnę „Banan”, Adam Banaszczyk. Oprócz wyżej wymienionych piłkarzy oraz całego zespołu na duże brawa i podziękowania zasługuje bardzo pożyteczna, twarda i solidna gra w ataku i destrukcji Damiana Stańczuka, który choć nie strzelił bramki, to po raz kolejny z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem pracował na boisku wnosząc swój duży wkład do tego sukcesu.

Wygraliśmy z KOSĄ Konstancin 2:0 i mając w posiadaniu 24 punkty zajmujemy dziesiąte miejsce z przewagą 5 punktów nad grupą spadkową. To jeszcze za mało aby być pewnym spokojnego utrzymania, ale pokonując drużynę z Konstancina zrobiliśmy w tym celu kolejny ważny krok.

MILAN Milanówek – MUKS KOSA Konstancin 2:0 (1:0)

Bramki: Paweł Wiesion, Adam Banaszczyk

Skład Milanu: Kaszowski – Podgórski, Dziewicki, Gołębiewski, Szewczak, Gudelski, Kozakowski (35′ Piątek), Wiesion (60′ Lementowicz),  Markiewicz (65′ Sawic), Stańczuk (80′ Wacławiak).

Trener: Rastawicki