Wigilia KS Milan Milanówek 12.12.2014 r

Zarząd Klubu Sportowego Milan Milanówek serdecznie zaprasza piłkarzy wszystkich grup na tradycyjne spotkanie wigilijne, które odbędzie się w piątek 12 grudnia br. o godz. 18 w ZSG nr 1 w Milanówku, ul. Królewska 69. Wierzymy, że w tym dniu nie zabraknie także rodziców, rodzeństwa oraz bliskich, przyjaciół i kibiców naszych sportowców, zwłaszcza  tych trenujących w najmłodszych rocznikach.

Liczymy, że wigilijnym opłatkiem podzielimy się także z zaproszonymi Gośćmi, na czele z nowo wybraną Burmistrz Milanówka Panią Wiesławą Kwiatkowską, Reprezentantami Rady Miasta i Organizacji Kulturowo – Oświatowych.

Przybycie na spotkanie ze sportowcami i kibicami Milanu zapowiedział również najbardziej znany kibicom wychowanek naszego klubu – Piotr Dziewicki, zdobywca z Polonią Warszawa mistrzostwa i pucharu Ekstraklasy, były reprezentant Dolcanu Ząbki, Amici Wronki i tureckiego Antalyaspor Kulubu.

Mamy również potwierdzone informacje, że dla naszych Sportowców, którzy w tym roku ciężko trenowali i godnie reprezentowali barwy naszego Klubu, specjalny Gość z Laponii zostawi górę słodkich prezentów.

Nie zabraknie też tradycyjnego klubowego kalendarza, który w nadchodzącym roku, przyozdobi ściany nie jednego domu. Mamy nadzieję, że wszystkim się spodoba nasz pomysł i projekt!

Z przyjemnością też posmakujemy świątecznych wypieków, które mamy nadzieje przygotują na to spotkanie babcie, dziadkowie, tatusiowie, mamusie, wujkowie i ciocie, rodzeństwo oraz może nasi młodzi piłkarze. Każdy, kto chciałby się podzielić swoimi umiejętnościami kulinarnymi w wypieku łakoci.

Najbardziej jednak wierzymy, że w piątek będzie nas wielu i wspólnie będziemy cieszyć się mijającym rokiem i życząc powodzenia na zbliżający się Nowy Rok 2015, tak w życiu osobistym i sportowym.

Zarząd Klubu Sportowego Milan Milanówek pragnie serdecznie podziękować naszym sponsorom, którzy przyczynili się do organizacji piątkowego spotkania:

PRO-BUD Kompleksowa Realizacja Inwestycji

BARWA-SAM

TRANS-NIKA Wynajem Autokarów

TRANS-TOM Transport Krajowy i Międzynarodowy

INSTAL MEDIA GAZ

PETRO MARKETING

COOL DIVE LANZAROTE

KARCZMA STAROPOLSKA

DRUKARNIA EMDES

Serdecznie zapraszamy. 12.12.2015 r. godz. 18.00 SZG nr 1 w Milanówku, ul. Królewska 69

Mariusz Pilis

IMG_0870 IMG_1000-001