U-17 wygrywa mecz z Legionem Pruszków

W przełożonym meczu juniorów Milan podejmował we wtorkowy wieczór gości z Pruszkowa. Od początku meczu przejęliśmy inicjatywę i atakowaliśmy raz po raz bramkę gości. Niestety to oni strzelają pierwszego gola w kuriozalny sposób. Z 40 metra dośrodkowanie, stało się strzałem i po odbiciu od poprzeczki i pleców naszego bramkarza przekroczyło „podobniesz” linię końcową boiska. I zaczęło się po raz kolejny od niespodzianki. Ale mieliśmy w swoim składzie na 40 minut Krzyśka Urbanka i zaczęło się. Krzysztof swą grą( niezależnie czy w I czy II drużynie, czy w juniorach) udowadnia, że opłaca się ciężko pracować na treningach i szybko zbierać owoce swojej pracy. Naprawdę jest miło popatrzeć na grę tego chłopaka. Wystarczyło mu 40 minut aby strzelić 4 i to nie byle jakie bramki. BRAWO Krzysiek. Dzięki.
Piątą bramkę, zresztą po asyście Krzyśka strzelił Kamil Rafalski i schodziliśmy z bezpieczną przewagą czterech bramek na przerwę.
Druga połowa, to sporo zmian( zagrali wszyscy zawodnicy powołani na mecz) i dalej ataki z naszej strony. Niestety brakowało wykończenia lub skuteczności. Na listę strzelców udało się wpisać jeszcze tylko Adrianowi Lewandowskiemu. Niestety znów tracimy bramkę po dużym błędzie obrońcy.

Wynik końcowy 6:2(1:1).
Bramki: Urbanek – 4, Rafalski Kamil, Lewandowski Adrian.

Skład: Wojtczak – Warowicki, Szubiński (50`Sawa), Lewandowski A. (60`Rapacki), Rafalski Kacper(60`Lotarski) – Patok, Rafalski Kamil, Wójcik, Michalczyk (41`Matul), Ogonowski(50`Dziekański) – Urbanek(41`Daniluk).

Trener: Arak

DSC_1346

DSC_1343