Turniej o puchar Prezesa KS Milan Milanówek dla rocznika 2005

Już za miesiąc 8 lutego 2015 roku drużyny klubowe rocznika 2005 zmierzą się w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Klubu Sportowego Milan Milanówek. W walce o te wspaniale trofea, od godziny 9.00 w hali sportowej ZSG w Milanówku przy ul. Królewskiej 69, wystartuje dziesięć drużyn.

Patronat medialny nad zawodami objęły grodziskie portale informacyjne: www.grodzisknews.pl i www.tugrodzisk.pl

 

W pierwszej, porannej grupie od godziny 9.00 spotkają się ze sobą zespoły Milanu I Milanówek, LKS Chlebnia, GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Offensywa Ksiażenice i Championy Milanówek.

W drugiej, popołudniowej grupie od godziny 11.45 zagrają zespoły Milanu II Milanówek, Gwardii Warszawa, UKS 321 Bemowo, MKS Piaseczno i KS Konstancin. Zespoły w fazie grupowej zmierzą się systemem „każdy z każdym”.

W godzinach 14.30 – 16.00 zostaną rozegrane mecze finałowe, w których rywalizować będą drużyny wg miejsc zajętych w rozgrywkach grupowych. O godz. 16.00 zostaną wręczone  puchary, medale, statuetki dla najlepszego bramkarza, piłkarza i króla strzelców oraz dyplomy.

W trakcie zawodów na hali sportowej będzie można zakupić kawę, herbatę, przekąski oraz słodycze. Postaramy się o dobrą muzykę i oprawę spikerską.

Liczymy, że sympatycy i kibice naszego Klubu licznie odwiedzą w niedzielę halę sportową przy ul. Królewskiej 69, gdzie wszyscy razem głośno będziemy wspierać młodzieżowe drużyny Milanu.

Czekamy na Państwa.

Mariusz Pilis

695-411-493