Turniej halowy rocznika 2008 w Milanówku

25 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Milanówku został rozegrany turniej halowy rocznika 2008. Zwycięzcą została drużyna Milanu Milanówek, która w finale wygrała z UKS Offensywą Książenice 1:0. W małym finale MKS Znicz Pruszków I pokonał UKS Nowa Wieś. Najbardziej wartościowym zawodnikiem (MVP) został Antoni Celejewski (Perła Złotokłos), najlepszym strzelcem Igor Andrzejewski (Offensywa Książenice), najlepszym bramkarzem Karol Lewandowski (Znicz Pruszków I). Miano drużyny „fair play” przypadło Wrzosowi Międzyborów.
Klasyfikacja turnieju: Milan Milanówek I, Offensywa Książenice, Znicz Pruszków I, UKS Nowa Wieś, Perła Złotokłos, Wrzos Międzyborów, Pogoń Grodzisk I, Pogoń Grodzisk II, Milan Milanówek II, Znicz Pruszków II.
Fotorelacja: Jacek Mączka

_DSC5815_DSC5602 _DSC5603 _DSC5615 _DSC5621 _DSC5623 _DSC5661 _DSC5688 _DSC5718 _DSC5763 _DSC5778 _DSC5784 _DSC5794 _DSC5799