Trzy bramki i trzy punkty w Ożarowie

Kolejne punkty w ligowej tabeli zapisała na swoim koncie drużyna juniorów młodszych Milanu 1998 prowadzona przez trenera Mirosława Rastawickiego. W przedostatniej kolejce rozgrywek II grupy Pierwszej Warszawskiej Ligi Juniorów U-17 nasz zespół pokonał na wyjeździe drużynę KS Ożarowianka.

Pojedynek od pierwszych minut był zdominowany przez graczy Milanu, którzy do ostatniego gwizdka sędziego kontrolowali sytuację na boisku. Ozdobą meczu były piękne trafienia z 25 metrów Jerzyka Żółtowskiego i Mateusza Twarowskiego, których nie powstydziliby się zawodnicy występujący na co dzień w europejskich ligach zawodowych.

Na słowa uznania zasługuje bramkarz drużyny Ożarowianki, który kilkukrotnie uratował swój zespół przed utratą większej ilości bramek.

Trener Milanu nie krył radości po spotkaniu, szczególnie podkreślając zaangażowanie całej drużyny „Cieszy determinacja, wola walki i konsekwencja moich zawodników, jaką wykazali w tym meczu. Taka postawa sprawiła, że zespół z Ożarowa, nie był w stanie wypracować żadnej dogodnej sytuacji do zdobycia gola. Po zwycięskim meczu z Ożarowianką, wskoczyliśmy na fotel wicelidera II grupy warszawskiej pierwszej ligi juniorów młodszych, co uważam za spory sukces, zważywszy, że w tej rundzie musieliśmy borykać się z wieloma absencjami spowodowanymi kontuzjami lub chorobami graczy” – podkreślił Mirosław Rastawicki w rozmowie z oficjalnym serwisem internetowym KS Milan.

Zawodnikom i trenerowi Milanu 1998 gratulujemy zwycięstwa i życzymy sukcesów w kolejnych meczach.

 

KS Ożarowianka vs KS Milan 0:3

Skład Milanu: Sikorski-Siekierski /41 Mikulski/,Rafalski Kacper, Podgórski ,Moes ,  Szwech, Markiewicz, Twarowski, Żółtowski /55 Rafalski Kamil/, Hałasa