STANEK & BANAN SHOW w pierwszy dzień wiosny

W drugim tym razem wyjazdowym meczu MILAN pokonał Zaborowiankę 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył niezawodny wiosną Adam Banaszczyk. Wynik meczu przez całe spotkanie „kręcił” się koło remisu. Obie drużyny pierwsze celne strzały na bramkę oddały dopiero w drugiej części pierwszej połowy. Przez całe spotkanie widać było ponownie tak jak w pierwszym meczu ogromną determinację, walkę oraz zaangażowanie całego zespołu w dążeniu do zwycięstwa. Bardzo twardy i nierówny plac nie pozwalał na grę techniczną. Gospodarze próbowali narzucić swój „styl” gry. Na szczęście nie pozwalaliśmy dochodzić im do sytuacji podbramkowych. Niesamowicie heroiczną pracę i „wielkie serducho” do gry pokazał Damian „Stanek” Stańczuk, który wraz z Adamem „Bananem” Banaszczykiem harowali praktycznie na całym boisku. Szczególnie „Stanka” zapamiętają na długo w Zaborowie z uwagi na jego „zdrowie” i umiejętności w rozbijaniu akcji przeciwnika. Ta para już w drugim meczu pokazuje, że obrona zaczyna się już od napastników. Bramka padła w 73 minucie w zamieszaniu w polu karnym. Strzeleckim „węchem” już po raz trzeci na wiosnę popisał się twardy jak skała Adam. Po stracie bramki Zaborowianka ruszyła do ataku. Niestety dla niej w naszej bramce stał Piotrek Kaszowski, który w końcówce pokazał swoje nieprzeciętne umiejętności bramkarskie broniąc groźne strzały (raz interweniując w sytuacji sam na sam). Pod koniec meczu sytuację na dwa zero miał jeszcze Szymon Markiewicz (ostatnie zdjęcie). Jednak jego uderzenie było nad poprzeczką. Całe spotkanie nie było wielkim widowiskiem, ale wygraliśmy już drugi mecz i to jest najważniejsze. Mamy 21 punktów i kolejne cele!

ZAPRASZAM NA SAM KONIEC RELACJI! TAK SIĘ BAWI MILANÓWEK!!!

Zaborowianka – Milan 0:1 (Adam Banaszczyk 73 minuta)

Skład Milanu: Kaszowski – Podgórski, Gołębiewski, Kordium, Szewczak, Banaszczyk, Kozakowski, Burzyński (75′ Piątek), Wiesion (70′ Wacławiak), Sawic (72′ Markiewicz), Stańczuk (87 Kośmider).

Rezerwowi: Wysocki, Szymański, Gudelski.

Trener: Rastawicki.