Remis na zakończenie. Wielki mecz „Gołębia” i „Marcela”!

W ostatnim jesiennym meczu ligi okręgowej pierwszy zespół Milanu zremisował z Unią Warszawa 3:3.

Było to bardzo emocjonujące spotkanie, obfitujące w sytuacje podbramkowe oraz wiele kontrowersji. Do przerwy przegrywaliśmy 1:3, po bramce walczącego do upadłego „Szewy” – Pawła Szewczaka. Po przerwie zupełnie odmieniona drużyna zdołała doprowadzić do remisu 3:3, po dwóch golach niezastąpionego „króla strzelców”, „Marcela”(Piotr Michaeli). Ogromna determinacja i wola walki wszystkich chłopaków, pozwoliła na zdobycie jednego cennego punktu z groźnym rywalem, którego trenerem jest, niezwykle”impulsywny” Piotr Mosór. Na ogromne wyróżnienie w całym meczu zasługuje gra naszego dzisiejszego „piłkarskiego profesora”, Patryka Gołębiewskiego, który rozegrał doskonałe spotkanie i pokazał niezwykle pożyteczną dla zespołu dojrzałość gry w destrukcji i ataku!

Podziękowania dla całego zespołu za twardy charakter, nieustępliwość i walkę naprawdę do upadłego!

PS. Mecz nawet mogliśmy wygrać! Niestety, arbiter nie uznał nam dwóch strzelonych w samej końcówce bramek.

KS MILAN – MUKS UNIA WARSZAWA 3:3 (1:3)

Bramki: Szewczak, 2 Michaeli.

Skład: Wawrzyniak – Podgórski, Szewczak, Siedlecki/46′ Banaszczyk/, Gołębiewski, Borkowski, Wiesion, Michaeli, Olkowski/75′ Jabłoński/, Piątek/46′ Goławski/, Lementowicz.

Rezerwowi: Urban, Twarowski, Czerniawski.

Trener: Rastawicki.