Porażka z Błonianką

Seniorzy Milanu ulegli na własnym boisku walczącej o awans do IV ligi Błoniance 0:4. Porażka jak najbardziej zasłużona. Zespół Błonianki przez cały mecz kontrolował grę i przebieg spotkania, uzyskując szybkie prowadzenie z problematycznego rzutu karnego. Po rzucie rożnym i strzale głową zrobiło się już po 20 minutach 2:0 i było wiadomo, że zdobycie choć jednego punktu będzie ogromnie trudne. Po przerwie mieliśmy ze swojej strony około 15 minut ofensywnej gry. Stworzyliśmy w sumie dwie sytuacje podbramkowe, z których mogliśmy strzelić kontaktową bramkę, ale to przeciwnik pod koniec meczu dobił nas i wbił dwa gole. Proponuję szybko zapomnieć o tym meczu i skupić się na sobotnim spotkaniu o „6 punktów” z Sarmatą w Warszawie.

JESZCZE WSZYSTKO JEST CIĄGLE W NASZYM RĘKACH, NOGACH I GŁOWIE. POWALCZMY I WYGRAJMY !!!

KS MILAN – KS BŁONIANKA 0:4

Skład Milanu: Kaszowski – Podgórski, Gołębiewski, Kordium, Szewczak, Markiewicz (46′ Sawic), Dziewicki, Wiesion (75′ Wierzbicki), Gudelski (46′ Twarowski), Kozakowski (65′ Wacławiak), Piątek.

Trener: Mirosław Rastawicki