Pierwsze wiosenne sukcesy młodzieży (1999) i dzieci Milanu (2004)

Milan Milanówek (rocznik 1999) – Ryś Laski 5:0; Milan Milanówek (rocznik 2004) – zwycięstwo w turnieju w Nadarzynie

RELACJA Z MECZU Z RYSIEM LASKI

W dzisiejszym meczu juniorów U-16 nasz zespół zmierzył się z Rysiem Laski.
Od początku meczu przejęliśmy inicjatywę i próbowaliśmy strzelić bramkę.
Niestety stwarzane sytuację były notorycznie marnowane, nie mógł się wstrzelić Daniel Sawa, kilkukrotnie piłka po jego strzałach mijała słupki i poprzeczkę. W 15 minucie bramkarz gości interweniował ręką poza polem karnym i decyzja sędziego mogła być tylko jedna – czerwona kartka. Grając jednego więcej w końcu po dośrodkowaniu w pole karne Kacper Rafalski strzela gola z najbliższej odległości. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:0 dla Milanu.
W drugiej połowie Daniela Sawę na pozycji napastnika zastąpił Jerzy Żółtowski i to przyniosło oczekiwane efekty. Na 2:0 podwyższył jeszcze raz Kacper Rafalski, ale kolejne bramki strzelał już tylko Jeżyk.
Ustrzelił klasycznego „hattricka” i mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla Milanu.
Na wyróżnienie zasługują Jeżyk, Kacper Rafalski strzelcy bramek oraz Kamil Rafalski za kierowanie zespołem i walkę w środku pola.
Dobry mecz mimo odniesionej kontuzji zagrali Patryk Szubiński i wracający powoli do gry Bruno Nowakowski.
Dodajmy, że graliśmy bez kilku podstawowych graczy(Oskar Pietrzyk,Filip Żarnowiec,Błażej Wójcik,Kuba Brzeziński,Mateusz Nowak).
Mimo nieporywającej gry trzy punkty nasze. Za tydzień DERBY, jedziemy na Chlebnię !!!