Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Milanówka

Klub Sportowy Milan Milanówek w dniu 28 lutego 2015 roku w miejskiej hali sportowej w Grodzisku Mazowieckim, ul. Westfala organizuje Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej drużyn klubowych rocznika 2004 o Puchar Burmistrza Milanówka. Jesteśmy szczególnie wyróżnieni, gdyż nasze zawody Honorowym Patronatem objęła Burmistrz Miasta Milanówka Pani Wiesława Kwiatkowska.

W rozgrywkach sportowych spotkają się najlepsze drużyny z naszego regionu: pierwsze ekipy:  Znicza Pruszków, Pogoni Grodzisk Mazowiecki, Akademii Piłkarskiej OSiR Żyrardowianki Żyrardów, LKS Chlebnia i Milanu Milanówek. Do rywalizacji przyłączyły się również najmocniejsze zespoły z Warszawy tj. Unia Warszawa i Victoria Sulejówek. Ale to nie wszystko, w naszych rozgrywkach wezmą udział również liczące się zespoły z Polski. Będziemy gościć: Ceramikę Opoczno, SKS SMS Łódź i Pogoń Siedlce. Liczymy też, że na naszym turnieju – jako gość specjalny – zagra jeszcze jedna drużyna, ale na razie czekamy na oficjalne potwierdzenie.

Poza rozgrywkami sportowymi, przewidzieliśmy kilka atrakcji dla uczestników zawodów i zgromadzonych na hali kibiców. Swój występ dla młodych piłkarzy zapowiedział Mistrz Świata, Europy i Polski we freestyle football Paweł Skóra, który jednocześnie w trakcie zawodów przeprowadzi dla chętnych konkurs żonglerki piłką. Mamy nadzieję, że w przerwie między rozgrywkami grupowymi publiczność rozbawi młodzieżowy zespół tańca nowoczesnego Flex z Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim prowadzony przez Panią Magdę Wójcik. Nad bezpieczeństwem imprezy czuwać będą jak zawsze wspierający dzieci i młodzież policjanci z Komedy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim, którzy specjalnie dla naszych gości przedstawią swoje wyposażenie używane w trakcie służby, a także będą służyć radą, rozmową, będzie też można zrobić zdjęcie z policjantem i w policyjnym rynsztunku.

Specjalnie na nasz Turniej firma LaserMax z Warszawy przygotuje wspaniałe puchary, medale i trofea.

Szczegóły zawodów podamy niebawem…

Jednocześnie nadal zapraszamy do współpracy osoby lub firmy zainteresowane ufundowaniem nagród uczestnikom naszego Turnieju. W tej sprawie prosimy o kontakt mailowy: redakcja.ksmilan@gmail.com lub telefoniczny 695-411-493.