Oby do wiosny..

Drużynie Milanu Milanówek nie udał się wyjazd po ostatnie tej rundy punkty ligowe. W sobotę nasi zawodnicy ulegli zespołowi FC Lesznowola i nie poprawili swojej nieciekawej sytuacji w tabeli II grupy Warszawskiej Klasy Okręgowej.

FC Lesznowola vs KS Milan Milanówek 3:1

 

Po 15 meczach rundy jesiennej drużyna Milanu z dorobkiem 15 punktów zajmuje 13 pozycję (na 16 drużyn) w ligowej tabeli. Nasi zawodnicy strzelili 25 bramek tracąc przy tym 46. Na własnym boisku zanotowali 3 zwycięstwa i 4 porażki, na wyjazdach było gorzej, wygrali tylko 2 razy i 6 razy schodzili z murawy bez punktów. Nie padł żaden remis.

Najwyższa porażka to wynik z wyjazdowego spotkania z UKS Łady 0:9, najwyższe zwycięstwo zanotowaliśmy w meczu z KS Teresin, wygrywając na własnym boisku 5:0.

Czy obecna pozycja drużyny Milanu na półmetku rozgrywek II grupy Warszawskiej Klasy Okręgowej zadowala zawodników i kibiców naszego klubu? Czy odzwierciedla nasze sportowe i organizacyjne możliwości i ambicje?. Tak jak każdy mam swoje zdanie na ten temat, ale nie jestem upoważniony, aby kogokolwiek oceniać. Pozostawię tę możliwość naszym zawodnikom i kibicom, niech każdy, kto się interesuje futbolem w wydaniu Milanu Milanówek, odpowie sobie na te pytania.

Przypomnę tylko, że w ostatnich trzech sezonach drużyna Milanu Milanówek u schyłku rozgrywek jesiennych w lidze okręgowej zdobywała: 2013 r. – 19 pkt. (11 miejsce w tabeli), 2012 r. – 22 pkt. (8 miejsce), 2011 r. – 18 pkt. (9 miejsce).

Oby do wiosny…