MILANGOL 44/16

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


Liga Żaków U-9 (2008 r.)
Legion Pruszków – MILAN II 16:0 (8:0)
Bramki:
Skład: Wardziak Antoni, Gostyński Tomasz, Harchut Wojciech, Eckhoff Luka, Chłopik Łucja, Muś Mateusz.
Trener: Wojciech Burzyński


Liga Żaków U-9 (2008 r.)
MILAN – BKS Naprzód Brwinów 3:5
Bramki: 3 x Deka Mateusz.
Skład: Wardziak Antoni, Głowacki Piotr, Piszczałkowski Michał, Skalski Maksymilian, Deka Mateusz, Lipiński Jakub, Kamiński Antoni, Zygowski Piotr, Deka Maciej.
Trener: Wojciech Burzyński

DSC_0124  DSC_0126  DSC_0128  DSC_0129  DSC_0130  DSC_0133  DSC_0134  DSC_0135  DSC_0136  DSC_0140  DSC_0142  DSC_0147  DSC_0148  DSC_0149  DSC_0150  DSC_0151  DSC_0152  DSC_0154  DSC_0155  DSC_0156  DSC_0157  DSC_0158  DSC_0159  DSC_0160  DSC_0161  DSC_0163  DSC_0164  DSC_0165  DSC_0166  DSC_0167  DSC_0168  DSC_0169


Liga Orlików U-10 (2007 r.)
PKS Mustangi Podkowa Leśna – MILAN II 5:6
Bramki: Rafał Bogdzio x 1 , Jakub Świtkowski x 5.
Skład: Krzyś Charzyński, Rafał Bogdzio, Alex Louchihi, Jakub Judka,Wiktor Kiełbowski, Mateusz Szczeciński, Igor Wytrykus, Jaś Siepietowski, Alan Jaszczuk, Jakub Świtkowski, Bartek Karasiewicz.
Trener: Paweł Wiesion

EG3A8154  EG3A8157  EG3A8159  EG3A8163  EG3A8169  EG3A8171  EG3A8174  EG3A8176  EG3A8180  EG3A8182  EG3A8187  EG3A8188  EG3A8191  EG3A8196  EG3A8198  EG3A8200  EG3A8205  EG3A8210  EG3A8211  EG3A8212  EG3A8215  EG3A8217  EG3A8221


Liga Orlików U-10 (2007 r.)
Sporting Grodzisk Maz. – MILAN 0:8
Bramki: Marceli Dembiński x 6, Bruno Wójcik x 2.
Skład: Krzyś Charzyński, Rafał Bogdzio, Bartek Malinowski, Jakub Świtkowski, Bartek Karasiewicz, Marceli Dembiński, Bruno Wójcik, Igor Wytrykus, Jakub Judka, Alex Louchihi.
Trener: Paweł Wiesion

EG3A8041  EG3A8048  EG3A8050  EG3A8052  EG3A8054  EG3A8063  EG3A8068  EG3A8070  EG3A8071  EG3A8072  EG3A8078  EG3A8089  EG3A8093  EG3A8099  EG3A8103  EG3A8105  EG3A8107  EG3A8109  EG3A8110  EG3A8111  EG3A8113  EG3A8117  EG3A8118  EG3A8122  EG3A8127  EG3A8129  EG3A8130  EG3A8131  EG3A8141  EG3A8144  EG3A8145  EG3A8146  EG3A8147  EG3A8151


Liga Orlików U-11 (2006 r.)
MILAN II – UKS Ołtarzew 3:4 (0:2)
Bramki: 2 x Alan Woźniak, Maks Lewandowski
Skład: Dawid Skiba – Miłosz Grzybek, Łukasz Błaszczak, Olivier Miazek – Nataniel Piotrowski, Kuba Dumicz, Jaś Konstantynowicz, Maks Lewandowski, Alan Woźniak – Bartek Staniszewski, Maciek Wawrzyniak.
Trener: Michał Wawrzyniak


Liga Orlików U-11 (2006 r.)
MILAN – Promyk Nowa Sucha 0:7 (0:2)
Bramki:
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak kpt., Kamil Grzybek – Maciek Wawrzyniak, Piotrek Sadecki, Konrad Karlicki, Krzysiek Jankowski, Kacper Żaboklicki – Dawid Skiba, Wojtek Kowalski.
Trener: Michał Wawrzyniak

_6691  _6692  _6693  _6694  _6695  _6696  _6697  _6698  _6699  _6700  _6701  _6702  _6703  _6704  _6705  _6706  _6707  _6708  _6709  _6710  _6711  _6712  _6713  _6714  _6715  _6716  _6717  _6718  _6719  _6720  _6721  _6722  _6723  _6724  _6725  _6726  _6727  _6728  _6729  _6730  _6731  _6732  _6733  _6734  _6735  _6736  _6737  _6738


Okręgowa Liga Młodzików U-12 (2005 r.)
FC Komorów – MILAN 2:4
Bramki: 2 x Ryś Wardziak, Kuba Uchorczak, Tomek Łapiński.
Skład Milanu: Tymon Kotermanowicz, Maciej Świtkowski, Aleksander Eckhoff, Kuba Uchorczak, Alan Żaboklicki, Kuba Biedrzycki, Kuba Kazak, Ryś Wardziak, Kajtek Chmiel, Staś Krzysiak, Tomek Łapiński, Antek Walęczak, Patryk Wasiluk, Łukasz Świtkowski.
Trener: Paweł Bendkowski

_IGP6208  _IGP6217  _IGP6218  _IGP6226  _IGP6230  _IGP6240  _IGP6242  _IGP6245  _IGP6255  _IGP6262  _IGP6264  _IGP6274  _IGP6276  _IGP6290  _IGP6329  _IGP6342  _IGP6352  _IGP6364  _IGP6367  _IGP6393  _IGP6407  _IGP6428  _IGP6454  _IGP6457


Okręgowa Liga Młodzików U-13 (2004 r.)
MILAN – Znicz II Pruszków 1:5 (0:1)
Bramki: Wareluk Kacper.
Skład: Antoni Walęczak, Baranowski Miłosz, Borkowski Marcel, Eckhoff Alexander, Wiatrak Tymoteusz, Woźniak Kacper, Głuchowski Michał, Polkowski Piotr, Łapiński Tomasz, Uchorczak Jakub, Wareluk Kacper, Dróżdż Bartłomiej, Nowak Dominik.
Trener: Wojciech Burzyński


Liga Okręgowa Trampkarzy U-14 (2003 r.)
MILAN – UKS Dragon Bielany 1:0 (1:0) mecz rozegrany 2.11.2016
Bramki: Kuba Konopka.
Skład: Mateusz Baran – Michał Boniecki, Mateusz Bagiński, Antek Eckhoff, Kuba Traczyk, Konrad Przyłucki, Kuba Konopka, Mateusz Kwiatkowski, Max Jastrzębski, Marcin Gajewski, Robert Heinrich, Michał Polkowski, Bartek Górzyński
Trener: Piotr Kaszowski

Liga Okręgowa Trampkarzy U-14 (2003 r.)
UKS Dragon Bielany – MILAN 1:1 (1:0)
Bramki: Max Jastrzębski.
Skład: Mateusz Baran – Michał Boniecki, Mateusz Bagiński, Antek Eckhoff, Kuba Traczyk, Konrad Przyłucki, Kuba Konopka, Michał Polkowski, Max Jastrzębski, Marcin Gajewski, Mateusz Kwiatkowski, Bartek Wojciechowski.
Trener: Piotr Kaszowski


Liga Okręgowa Juniorów  U-19 (1998 r.)
MILAN (wolny termin)
Bramki:
Skład:
Trener: Artur Arak


Mazowiecka Liga Oldboyów
MILAN (koniec rozgrywek)
Bramki:
Skład:
Trener: Krzysztof Pyrc


Klasa „B” Seniorów
MILAN II (koniec rozgrywek)
Bramki:
Skład:
Trener: Artur Arak


Liga Okręgowa Seniorów
MILAN – FC Lesznowola 4:0 (1:0)
Bramki: 25′ Michaeli, 60′ Markiewicz, 66′ Olkowski, 70′ Banaszczyk.
Skład: Wysocki – Podgórski, Czerniawski, Kordium (75′ Siedlecki), Goławski, Urban, Banaszczyk (81′ Szewczak), Olkowski, Burzyński, Markiewicz, Michaeli.

Rezerwowi: Kaszowski, Dzikowicki, Michalczyk, Lewandowski, Rafalski.

Trenerzy: Paweł Bendkowski i Jarosław Olkowski.

20161105_135230 (2)