MILANGOL 43/2020

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-7 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-7 (R2014) – nie uczestniczą w rozgrywkach ligowych
MILAN – pauza
Trener: Kamil Kudelski


U-8 (R2013) F2 – gr. 18 Żak
UKS II Nowa Wieś – MILAN 3:5
Bramki: 3 x Jan Perchała, Patryk Dubielecki, Bernard Cieślikowski..
Skład: Bernard Cieślikowski, Jan Dębicki, Leon Dobrogost, Patryk Dubielecki, Antoni Gwarda, Tymon Kuszkowski, Jan Perchała, Hubert Strach, Maciej Śliwkiewicz.
Trener: Artur Arak

1 2


U-9 (R2012) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 15 Żak
UKS Orlik Józefina – MILAN B 8:0
Skład: Dawid Rodek, Jerzy Grochal, Dominik Sierocki, Jeremi Kamiński, Leonard Buczyński, Sylwester Sitarz, Franciszek Arak, Kacper Piasecki, Marcin Wojtaszek, Hubert Laskowski.
Trener: Hanna Duszyńska

1 2 3 4


U-9 (R2012) III Liga Okręgowa F1 – gr. 5 Żak
MILAN A – UKS BSS Irzyk (mecz przełożony na inny termin)
Trener: Artur Arak


U-10 (R2011) IV Liga Okręgowa E2 – gr. 9 Orlik
UKS Ołtarzew – MILAN 3:8 (2:6)
Bramki: 3 x Oskar Krysiak, 2 x Igor Grajewski, 2 x Aleksander Adamiec, Adam Figielski.
Skład: Oskar Krysiak, Igor Grajewski, Aleksander Adamiec, Adam Figielski, Jerzy Markiewicz, Adam Markiewicz, Piotr Siedlecki, Adam Strzelczyk, Krystian Rybus-Andryszkiewicz, Bartek Kwiatkowski, Ksawery Kozieł.
Trener: Maciej Kozdrój

1a 2a 3a 4a 5a 6a 7a 8a 9a 10aZdjęcia: Piotr Strzelczyk


U-11 (R2010) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 13 Orlik
Młody Talent Pruszków – MILAN 17:3 (9:2)
Bramki: 2 x Nataniel Grzybek, Antek Żelazny.
Skład: Filip Paćko, Michał Stanaszek – Adam Świca (kpt.), Michał Kowalski, Nataniel Grzybek, Antek Żelazny, Michał Górka, Zbyszek Szczur, Łukasz Lichoń, Wojtek Sitko.
Trener: Michał Wawrzyniak

IMG_20201025_135726_resized_20201025_110701800


U-12 (R2009) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 13 Młodzik
MILAN – KS Raszyn II 2:1
Bramki: Bruno Kowalczyk, Aleksander Dudek.
Skład: Bartek Grajewski (br.), Maks Mroczek, Maks Traczyk, Staś Hejankowski, Jan Lizak, Szymon Kwaśniewski, Aleks Rymuza (kpt.), Aleksander Dudek, Gabriel Borowski, Filip Polanski (br.), Mikołaj Kopka, Mikołaj Flis, Bruno Kowalczyk, Bartek Margula.
Trener: Sebastian Milewski

122810100_3775747595791825_5043016875149647652_n


U-13 (R2008) IV Liga Okręgowa D1 – gr. 10 Młodzik
MILAN – UKS Borzęcin 5:1 (1:1)
Bramki: 2 x Mateusz Deka, Filip Gąsiński, Maks Skalski, samobójcza.
Skład: Xawery Mironiuk (br.), Jan Charzyński, Franciszek Siennicki, Maksymilian Skalski, Kacper Tchórznicki, Filip Gąsiński, Stanisław Bulanda, Tadeusz Korach, Mateusz Muś, Antoni Wardziak kpt., Mateusz Deka, Maciej Deka.
Trener: Paweł Wiesion

DSC07246 DSC07268 DSC07271 DSC07275 DSC07285 DSC07289 DSC07296 DSC07314 DSC07341 DSC07348 DSC07349 DSC07383Zdjęcia: Robert Skalski


U-14 (R2007) III Liga Okręgowa C2 – gr. 8 Trampkarz
PKS Mustangi Podkowa Leśna – MILAN 1:2 (1:0)
Bramki: Tymon Golenia, Tadeusz Korach.
Skład: Xawery Mironiuk, Marcin Kwiatkowski, Igor Wytrykus, Krzysztof Charzyński Mateusz Deka, Jan Charzyński, Filip Gąsiński, Antoni Wardziak, Maciej Deka, Wojciech Żach, Franciszek Siennicki, Bartosz Malinowski, Mateusz Muś, Tadeusz Korach, Maksymilian Skalski, Tymon Golenia, Rafał Stanaszek.
Trener: Paweł Bendkowski

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24Zdjęcia: Robert Skalski


U-17 (R2004/2005) I Liga Okręgowa B1 – gr. 1 Junior Młodszy
KS Legionovia II Legionowo – MILAN 0:7 (0:3)
Bramki: 2 x Dominik Nowak, Filip Połukord, Eryk Mikulski, Iwo Nowakowski, Dawid Baranowski, Mateusz Kwiatkowski.
Skład: Paweł Sitko, Michał Głuchowski (65′ Miłosz Baranowski), Iwo Nowakowski (46′ Kacper Wareluk), Piotr Polkowski, Filip Połukord, (46′ Kamil Woźniak), Eryk Mikulski (60′ Piotr Andrulewicz), Bartek Dróżdż (70′ Dawid Baranowski), Franek Radzimowski (46′ Dominik Nowak), Mateusz Kwiatkowski, Tymon Pandera (65′ Maciek Reichel), Mateusz Bagiński.

Przeciwnik cały mecz grał w „dziewiątkę” (Szacunek). Zdjęta „pajęczyna” Kwiatka z 25 metrów ozdobą spotkania.
Trener: Mirosław Rastawicki

2 122768871_3776906379009280_2202617713565927554_o


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
MILAN II – LKS Victoria Głosków 0:2 (0:0)
Skład: Kasjan Wrotniewski – Hubert Sikorski, Jakub Krasucki, Adam Bajerski, Piotr Miksa (46′ Robert Wacławiak), Marcel Borkowski (60′ Paweł Szewczak), Mikołaj Ozimek (85′ Kuba Wawrzyniak), Maciej Kozdrój, Marcin Siedlecki (kpt.), Szymon Markiewicz (46′ Norbert Sieczka), Grzegorz Lewandowski (83′ Michał Banasiak).

Rezerwowy: Marcin Borkowski.
Trener: Jakub Popiński

122878241_3776334692399782_6948203189099843856_o


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
KS SEMP Ursynów (Warszawa) – MILAN 1:3 (1:2)
Bramki: 2 x Michał Madej, Dorian Zdanowicz.
Skład: Piotr Kaszowski, Mateusz Klakla, Piotr Cybulski, Kamil Kudelski, Karol Strzelec, Maciej Chrzanowski (80 'Grzegorz Lewandowski), Dominik Skorża (85′ Marcel Borkowski), Krzysztof Urbanek (75′ Maciej Kozdrój), Damian Skirski, Michał Madej (65′ Radosław Jankiewicz), Dorian Zdanowicz (65′ Mikołaj Ozimek).
Trener: Jakub Popiński

1 122818852_3774067329293185_8009883203457214553_o