MILANGOL 42/2020

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-7 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-7 (R2014) – nie uczestniczą w rozgrywkach ligowych
MILAN – pauza
Trener: Kamil Kudelski


U-8 (R2013) F2 – gr. 18 Żak
MILAN – FC Komorów – mecz przełożony na inny termin
Trener: Artur Arak


U-9 (R2012) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 15 Żak
MILAN B – GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 2:12
Bramki: Jan Pawlak, Szymon Durczewski.
Skład: Dawid Rodek, Jan Pawlak, Dominik Sierocki, Szymon Durczewski, Jeremi Kamiński, Leonard Buczyński, Sylwester Sitarz, Stanisław Gwarda, Stanisław Pawlak, Hubert Laskowski.
Trener: Hanna Duszyńska

20201018_143543 20201018_143747 20201018_144920 20201018_144924


U-9 (R2012) III Liga Okręgowa F1 – gr. 5 Żak
UKS G-81 Bemowo – MILAN A 6:3
Bramki: 2 x Antek Kuszkowski, Aleksander Dobicki.
Skład: Antoni Kuszkowski, Jerzy Grochal, Marcin Wojtaszek, Jan Kosz, Aleksander Dobicki, Tymon Piernikarski, Aleks Marcinkowski, Jan Perchała.
Trener: Artur Arak, Karol Kuszkowski.

1 2


U-10 (R2011) IV Liga Okręgowa E2 – gr. 9 Orlik
MILAN – FC Komorów 12:9 (2:6)
Bramki: 4 x Aleksander Adamiec, 3 x Adam Figielski, 2 x Igor Grajewski, Ksawery Kozieł, Adam Markiewicz, Jerzy Markiewicz.
Skład: Aleksander Adamiec, Adam Figielski, Igor Grajewski, Piotr Jeżewski, Ksawery Kozieł, Oskar Krysiak, Bartosz Kwiatkowski, Adam Markiewicz, Jerzy Markiewicz, Piotr Siedlecki, Adam Strzelczyk.
Trener: Maciej Kozdrój

1


U-11 (R2010) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 13 Orlik
MILAN – GLKS Nadarzyn 1:11 (0:5)
Bramka: Michał Górka.
Skład: Michał Stanaszek – Adam Świca, Aleksander Wójcik, Tomek Boguszewski – Nataniel Grzybek, Michał Górka, Mieszko Zieliński-Pupek, Tomek Wall, Antek Żelazny – Filip Paćko (kpt.), Łukasz Lichoń.
Trener: Michał Wawrzyniak

122126341_3755777164455535_5295683798898714809_o


U-12 (R2009) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 13 Młodzik
KS Ożarowianka II Ożarów Maz. – MILAN 4:5
Bramki: Gabriel Borowski, Szymon Kwaśniewski, Staś Hejankowski, Bartek Margula, Bruno Kowalczyk.
Skład: Filip Polański (br), Maks Mroczek, Staś Hejankowski, Mikołaj Kopka, Szymon Kwaśniewski (kpt.), Aleks Rymuza, Aleksander Dudek, Maks Traczyk, Bruno Kowalczyk, Bartek Grajewski (br), Bartek Margula, Mikołaj Flis, Jaś Lizak, Gabriel Borowski.
Trener: Sebastian Milewski

122098242_3755788337787751_5696851439345367920_n


U-13 (R2008) IV Liga Okręgowa D1 – gr. 10 Młodzik
LKS Ryś Laski – MILAN 4:3 (1:1)
Bramki: 2 x Mateusz Deka, Filip Gąsiński.
Skład: Xawery Mironiuk (br.), Jan Charzyński, Franciszek Siennicki, Maksymilian Skalski, Kacper Tchórznicki, Filip Gąsiński, Stanisław Bulanda, Tadeusz Korach, Marcin Kwiatkowski, Antoni Wardziak (kpt.), Mateusz Deka, Maciej Deka, Mateusz Boniecki.
Trener: Paweł Wiesion

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Zdjęcia: Robert Skalski


U-14 (R2007) III Liga Okręgowa C2 – gr. 8 Trampkarz
MILAN – wolny termin
Trener: Paweł Bendkowski


U-17 (R2004/2005) I Liga Okręgowa B1 – gr. 1 Junior Młodszy
MILAN – FC Komorów 4:1 (1:1)
Bramki: Piotr Polkowski, Kacper Wareluk, Filip Połukord, samobójcza.
Skład: Julian Zawieja, Piotr Andrulewicz (46′ Tymon Pandera), Michał Głuchowski, Iwo Nowakowski (60′ Mateusz Kwiatkowski), Piotr Polkowski (46′ Filip Połukord), Dominik Nowak (46′ Kamil Woźniak), Eryk Mikulski (60′ Kacper Wareluk), Bartek Pawlak (80′ Dawid Baranowski), Bartek Dróżdż, Franek Radzimowski (80′ Maciek Reichel), Marcel Borkowski.

Nadal celowniki rozregulowane. Zwycięstwo powinno być bardziej okazałe. Sytuacji było bardzo dużo. Cieszy, że potrafimy je stwarzać. Musimy w najbliższym czasie poprawić element celnego strzału do bramki.
Trener: Mirosław Rastawicki

IMG_20201018_114330


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
MILAN II – SRS Zamienie 2:1 (1:1)
Bramki: 2 x Marcin Siedlecki..
Skład: Piotr Kaszowski, Hubert Sikorski, Adam Bajerski, Kamil Kudelski (75′ Miksa Piotr), Karol Strzelec, Maciej Chrzanowski (80′ Marcin Borkowski), Marcel Borkowski (78′ Michał Banasiak), Marcin Siedlecki (80′ Szewczak Paweł), Jan Łapiński (30′ Robert Wacławiak), Jakub Krasucki (60′ Grzegorz Lewandowski), Adam Banaszczyk (60′ Norbert Sieczka).
Trener: Jakub Popiński

1


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
MILAN- KS Orzeł Baniocha 2:2 (0:0)
Bramki: Madej, Banaszczyk.
Skład: Kaszowski – Krasucki (46′ Banaszczyk), Cybulski, Skorża, Skirski, Klakla, Ozimek, Kozdrój, Przybylski, Zdanowicz, Madej (78′ Jankiewicz).
Rezerwowi: Michał Wawrzyniak, Bajerski, Marcel Borkowski, Lewandowski, Strzelec.
Trener: Jakub Popiński

122046640_3753191078047477_970675759454033073_o121967647_3753190908047494_7993127437135728927_o