MILANGOL 41

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!

Liga Żaków U-9 (2007 r.)
MILAN – KS BŁONIANKA BŁONIE 6:1

Bramki: Marceli Dembiński 2, Kuba Judka, Kuba Świtkowski, Bartek Staniszewski 2.
Skład: Krzyś Charzyński,Wojtek Żach, Bartek Malinowski, Kuba Świtkowski, Marceli Dembiński, Adam Gościński, Bartek Staniszewski,Wiktor Kiełbowski, Alexander Louhichi, Bartek Stróżyk, Jaś Siepietowski, Kuba Judka.

MILAN – UKS OŁTARZEW 10:1 (4:1),  6.10

Bramki: 4 x Jasiek Placek, 3 x Jasiek Krupa, Konrad Karlicki, Maciek Jastrzębski, Alan Woźniak.

Skład Milanu: Bartek Żach – Kacper Jonak, Kamil Grzybek, Piotrek Sadecki – Konrad Karlicki, Jasiek Placek(kpt.), Maciek Wawrzyniak, Maciek Jastrzębski – Jasiek Krupa, Alan Woźniak.

Brawa za kolejny bardzo dobry mecz. Dużo, a nawet bardzo dużo akcji w ofensywie. Wiele gry skrzydłami i kilka pięknych bramek. Zagraliśmy dziś naprawdę dobrze. Jeszcze raz brawo!

ZNICZ II PRUSZKÓW – MILAN  2:6 (1:2), 11.10

Bramki: 3 x Maciek Jastrzębski, Krzyś Jankowski, Piter Sadecki, Jasiek Krupa.
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak, Kamil Grzybek, Piotrek Sadecki – Konrad Karlicki, Krzysiek Jankowski, Jasiek Placek(kpt.), Maciek Wawrzyniak, Maciek Jastrzębski – Jasiek Krupa, Alan Woźniak.

Solidna i rozważna gra w obronie, super walka w środku, szybcy jak błyskawice skrzydłowi i nareszcie skuteczne kontry. Brawo! Brawo! Brawo!

Bramki: Łukasz Świtkowski, Jan Szymański
Skład: Konstanty Kowalczyk, Stanisław Krzysiak, Patryk Wasiluk, Łukasz Świtkowski, Jan Wołowski, Kuba Kazak, Jan Szymański, Kuba Biedrzycki, Kuba Uchorczak, Maciek Świtkowski.

MILAN – UNIA WARSZAWA 11:4   7.10

Bramki: 5 Filip Połukord, 2 Błażej Krutkowski, 2 Tomasz Łapiński, Adam Konopka, Łukasz Świtkowski.

Skład Milanu: Antek Walęczak, Filip Połukord, Dawid Chlebowski, Łukasz Świtkowski, Adam Konopka, Błażej Krutkowski, Tomek Łapiński, Aleksander Eckhoff, Alan Bodych, Bartek Podgórski, Kacper Pykało.

MILAN – ŚWIT WARSZAWA 16:1   11.10

Bramki: Walęczak, Podgórski, Konopka, 2 Połukord, 3 Krutkowski, 4 Łapiński, 2 Bodych, 2 Świtkowski.

Skład Milanu: Antek Walęczak, Filip Połukord, Łukasz Świtkowski, Dawid Chlebowski, Adam Konopka, Błażej Krutkowski, Tomek Łapiński, Aleksander Eckhoff, Alan Bodych, Bartek Podgórski, Kacper Pykało.

MILAN – LKS CHLEBNIA 0:2

Skład: Baranowski Dawid, Baranowski Miłosz, Borkowski Marcel, Dreszer Oskar, Dróżdż Bartłomiej, Głuchowski Michał, Nowak Dominik, Pawlak Bartosz, Polkowski Piotr, Reichel Maciej, Romańczuk Oskar Wareluk Kacper, Wiatrak Tymoteusz, Woźniakowski Kosma.
Trener: Wojciech Burzyński

Liga Okręgowa Młodzików U-13 (2003 r.)
MILAN – GOSiR NAPRZÓD STARE BABICE 2:1 (1:0)

Bramki: Dawid Piszczałkowski, Kuba Traczyk.
Skład: Baran – Mossakowski, Bagiński Ł., Eckhoff, Traczyk, Polkowski, Przyłucki, Kwiatkowski, Piszczałkowski, Boniecki, Gajewski, Heinrich, Okoń, Kurlak, Wojciechowski.
Trener: Piotr Kaszowski

Liga Okręgowa Trampkarzy U-14 (2002 r.)
MILAN – OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ. 0:8 (0:5)

Skład: Mateusz Sierakowski – Arek Grabowski, Damian Popielczyk (kpt.), Dawid Zwierzchowski, Maciek Kasprowicz (36′ Marek Gruszczyński) – Wojtek Czarnecki, Janek Łapiński, Michał Lichoń, Mateusz Czarnecki, Mateusz Lachowski (25′ Adam Krasucki) – Kuba Wawrzyniak.
Trener: Marek Kaflik

DSCF0280-7

DSCF0282

DSCF0283

DSCF0284

Liga Okręgowa Juniorów Młodszych U-17 (1999 r.)
KORONA GÓRA KALWARIA – MILAN 1:8

Bramki: Daniluk 3, Lewandowski 2, Pietrzyk, Urbanek, Brzeziński.

Skład: Plackowski – Pietrzyk, Szubiński, Warowicki, Lotarski (50′ Polkowski) – Matul (40′ Żółtowski), Wójcik (60’Giersin), Urbanek (60’Brzeziński), Rafalski Kamil, Lewandowski – Daniluk.

W przedostatnim meczu rundy jesiennej juniorzy Milanu byli gośćmi u kolegów z Góry Kalwarii.
Trener na mecz powołał 15 zawodników. Chłopcy wyszli tym razem bardzo skoncentrowani od pierwszych minut, co zaowocowało golem Lewandowskiego(asysta Urbanek) już w 3 minucie. Siedem minut później nasz napastnik Patryk Daniluk zamienia podanie Lewego na drugą bramkę w tej połowie. Kolejne kilkadziesiąt minut to wyraźna przewaga naszych piłkarzy, ale bez efektów bramkowych. W końcu po kilku nieudanych akcjach skrzydłem( pozycja spalona), udaje się idealnie wejść w tempo Karolowi Matulowi, piękne dośrodkowanie lewą nogą do Oskara Pietrzyka i bramka na 0:3. Przed przerwą drugi raz na listę strzelców wpisuje się Mikołaj Lewandowski(asysta Daniluk). Do przerwy 0:4
Drugą część spotkania również rozpoczynamy od szybko strzelonej bramki. Po indywidualnej akcji Lewandowskiego i w biegnięciu w pole karne zostaje on sfaulowany, a rzut karny pewnie na bramkę zamienia nasz kapitan Krzysztof Urbanek. W 50 minucie swojego drugiego gola strzela Patryk Daniluk po celnym podaniu Kamila Rafalskiego. Swoją obecność na boisku w 68 minucie zaznacza Kuba Brzeziński strzelając 7 bramkę i wykorzystując chyba najładniejsze dośrodkowanie w tym meczu Lewego.
Niestety pod koniec spotkania znów zdarza nam się chwila dekoncentracji i tracimy głupią bramkę. Wynik meczu w 72 minucie ustala Patryk Daniluk dobijając do pustej bramki piłkę po pięknym rajdzie Jerzego Żółtowskiego.
Brawo kolejny raz za skuteczność, brawo za dużo podań i celnych dośrodkowań.
Teraz czekamy dwa tygodnie na mecz z liderem na naszym boisku.

Trener: Artur Arak