MILANGOL 41/2020

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-7 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-7 (R2014) – nie uczestniczą w rozgrywkach ligowych
MILAN – wewnętrzny turniej
Skład: Aleksander Arak, Aleksander Grunwald, Szymon Dąbrowski, Mateusz Gutkowski, Bruno Leonowicz, Michał Wojtaszek, Kuba Szumilas, Mikołaj Dobicki, Leon Modelski.
Trener: Kamil Kudelski

1 2 3 4 5


U-8 (R2013) F2 – gr. 18 Żak
MILAN – KS Raszyn 3:4
Bramki: Bernard Cieślikowski, Jan Perchała, Patryk Dubielecki.
Skład: Bernard Cieślikowski, Jan Dębicki, Jan Perchała, Patryk Dubielecki, Hubert Strach, Leon Dobrogost, Maciej Śliwkiewicz.
Dziękujemy rodzicom za super doping!
Trener: Hanna Duszyńska

IMG_1072 IMG_1093 IMG_1112 IMG_1116 IMG_1125 IMG_1155 IMG_1160 IMG_1202 IMG_1215 IMG_1246 IMG_1286 IMG_1343 IMG_1365 IMG_1370 IMG_1377Zdjęcia: Wiktoria Cieślikowska


U-9 (R2012) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 15 Żak
AP LKS Chlebnia – MILAN B 6:1
Bramka: Dominik Sierocki.
Skład: Tymon Piernikarski, Dominik Sierocki, Jan Pawlak, Stanisław Pawlak, Szymon Durczewski, Antoni Kuszkowski, Leonard Buczkowski, Kacper Piasecki, Hubert Laskowski, Jerzy Grochal.
Trener: Hanna Duszyńska

20201011_12005720201011_120114


U-9 (R2012) III Liga Okręgowa F1 – gr. 5 Żak
MILAN A – Jaguar Michałowice 9:2 (2:0)
Bramki: 4 x Kuszkowski, 2 x Grochal, Sierocki, Wojtaszek, Arak.
Skład: Tymon Piernikarski, Antoni Kuszkowski, Jerzy Grochal, Marcin Wojtaszek, Jan Kosz, Dominik Sierocki, Szymon Durczewski, Aleksander Dobicki, Sylwester Sitarz, Franciszek Arak.
Trener: Artur Arak

1 2 3 4 5


U-10 (R2011) IV Liga Okręgowa E2 – gr. 9 Orlik
GKS Naprzód Stare Babice – MILAN 5:7
Bramki: 3 x Igor Grajewski, Jerzy Markiewicz, Adam Figielski, Krystian Rybus-Andryszkiewicz, Adam Markiewicz.
Skład: Piotr Siedlecki, Igor Grajewski, Krystian Rybus-Andryszkiewicz, Oskar Krysiak, Jerzy Markiewicz, Adam Markiewicz, Adam Figielski, Adam Strzelczyk, Mieszko Piaskowski.
Trener: Maciej Kozdrój

1 2 3 4 5Zdjęcia: Piotr Strzelczyk


U-11 (R2010) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 13 Orlik
KS Ożarowianka C – MILAN A 6:6 (2:3)
Bramki: 2 x Nataniel Grzybek, Mieszko Zieliński-Pupek, Igor Koperski, Michał Górka, Filip Paćko.
Skład:Mieszko Zieliński-Pupek, Wojtek Sitko – Adam Świca, Patryk Bogdzio, Aleksander Wójcik, Michał Stanaszek, Nataniel Grzybek, Filip Paćko kpt., Antek Żelazny, Igor Koperski, Michał Górka, Zbyszek Szczur.
Trener: Michał Wawrzyniak

received_703525063596605 (2)


U-12 (R2009) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 13 Młodzik
MILAN  – KS Mszczonowianka 1:4
Bramka: Mateusz Poszwiński.
Skład: Bartek Grajewski (br.), Staś Hejankowski, Mateusz Traczyk, Szymon Kwaśniewski (kpt.), Gabriel Borowski, Aleks Rymuza, Wojtek Lewandowski, Mateusz Poszwiński, Aleksander Dudek, Maks Mroczek, Filip Polanski (GK), Bruno Kowalczyk, Mikołaj Flis, Bartosz Margula.
Trener: Sebastian Milewski

IMG_20201010_174440_1 (2)


U-13 (R2008) IV Liga Okręgowa D1 – gr. 10 Młodzik
MILAN – UKS Józefina 2:2 (1:1)
Bramki: Filip Gąsiński, Marcin Kwiatkowski.
Skład: Piotr Głowacki (br.), Jan Charzyński, Franciszek Siennicki, Maksymilian Skalski, Kacper Tchórznicki, Filip Gąsiński, Mateusz Muś, Stanisław Bulanda, Tadeusz Korach, Marcin Kwiatkowski, Xawery Mironiuk, Antoni Wardziak (kpt.), Mateusz Deka, Maciej Deka
Trener: Paweł Wiesion

DSC06669 DSC06686 DSC06689 DSC06692 DSC06696 DSC06716 DSC06721 DSC06727 DSC06731 DSC06742 DSC06747 DSC06755 DSC06759 DSC06773 DSC06782 DSC06797 DSC06813 DSC06860 DSC06871 DSC06891Zdjęcia: Robert Skalski


U-14 (R2007) III Liga Okręgowa C2 – gr. 8 Trampkarz
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. – MILAN 4:1 (1:0)
Bramka: Mateusz Deka.
Skład: Xawery Mironiuk, Marcin Kwiatkowski, Igor Wytrykus, Krzysztof Charzyński, Rafał Bogdzio, Mateusz Deka, Jan Charzyński, Filip Gąsiński, Antoni Wardziak, Maciej Deka, Wojciech Żach, Franciszek Siennicki, Kacper Tchórznicki, Mateusz Muś, Tadeusz Korach, Piotr Głowacki.
Trener: Paweł Bendkowski

20201010_154702 20201010_154704 20201010_154706 20201010_155217 20201010_155225 20201010_160838 20201010_160840 20201010_160844


U-17 (R2004/2005) I Liga Okręgowa B1 – gr. 1 Junior Młodszy
KS Sokół Serock – MILAN 6:0 (4:0)
Skład: Julian Zawieja, Tymon Pandera, Piotr Andrulewicz (46′ Maciek Reichel), Michał Głuchowski, Iwo Nowakowski (60′ Kacper Wareluk), Mateusz Kwiatkowski (65′ Dawid Baranowski), Piotr Polkowski, Dominik Nowak (46′ Miłosz Baranowski), Eryk Mikulski (60′ Maksymilian Owczarek), Bartek Pawlak (46′ Kamil Woźniak), Bartek Dróżdż (60′ Franek Radzimowski).
Trener: Mirosław Rastawicki

121238039_3732280513471867_8415568267765309937_o


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
MILAN II – UKS Borzęcin 4:1 (1:0)
Bramki: Marcel Borkowski, Piotr Cybulski, Robert Wacławiak, Piotr Miksa.
Skład: Piotr Kaszowski, Hubert Sikorski, Adam Bajerski (33′ Jakub Traczyk), Piotr Cybulski, Karol Strzelec (65′ Piotr Miksa), Adam Banaszczyk (60′ Norbert Sieczka), Jakub Krasucki (81′ Marcin Borkowski), Michał Banasiak (46′ Robert Wacławiak), Marcel Borkowski, Marcin Siedlecki (75′ Patryk Babski), Michał Madej (46′ Grzegorz Lewandowski).
Trener: Jakub Popiński

121432585_3736203816412870_3725667393941703044_n


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. – MILAN 3:1 (2:1)
Bramka: Maciek Chrzanowski.
Skład: Kaszowski – Klakla (74′ Strzelec), Skorża, Kudelski, Skirski, Chrzanowski (60′ Banaszczyk), Ozimek, Kozdrój (60′ Madej), Urbanek, Przybylski, Zdanowicz (60′ Jankiewicz).
Rezerwowi: Cybulski, Bajerski, Łapiński.

Trener: Jakub Popiński

111 121360846_3736632323036686_5545812434124403630_o112