MILANGOL 41/2019 (12 – 13 października)

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-8 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-8 (R2012) F2 – gr. 23 Żak
KS Błonianka Błonie – MILAN B 10:1 (4:0)
Bramka: Marcin Wojtaszek.
Skład: Kacper Skorupiński (kapitan), Dawid Rodek (bramkarz), Marcin Wojtaszek, Wojtek Niewójt, Dominik Sierocki, Hubert Laskowski, Szymon Daniszewski, Staś Pawlak, Tomasz Charzyński, Cezary Olizarowicz.
Trener: Hanna Duszyńska


U-8 (R2012) F2 – gr. 22 Żak
MILAN A – KS Ożarowianka Ożarów 9:7 (5:2)
Bramki: 6 x Jurek Grochal, 2 x Antek Kuszkowski, Tymon Piernikarski.
Skład: Tymon Piernikarski, Hubert Sowiński, Jan Pawlak, Jurek Grochal, Antek Kuszkowski, Jeremi Kamiński, Sylwester Sitarz, Akeksander Dobicki, Franciszek Arak, Jan Kosz
Trener: Artur Arak

11.12 3 4 5 6 7 8 9 10 11


U-9 (R2011) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 13 Żak
MILAN – KS Błonianka II Błonie 3:6
Bramki: 2 x Kuba Bakalarz, Alek Adamiec.
Skład: Julek Łęcki, Igor Grajewski, Adam Figielski, Mieszko Piaskowski, Adam Strzelczyk, Kuba Bakalarz, Alex Pitas, Bartek Kwiatkowski, Janek Bulkowski, Ksawery Kozieł, Adam Markiewicz, Jurek Markiewicz, Ernset Kruk, Alek Adamiec, Adam Figielski
Trener: Krzysztof Urbanek

123456789Zdjęcia: Piotrek


U-10 (R2010) IV Liga Okręgowa E2 – gr. 20 Orlik
MILAN B – KS Ożarowianka III Ożarów 13:3
Bramki: 3 x Kacper Dąbrowski, 3 x Antoni Żelazny, 3 x Tomasz Boguszewski, 2 x Tomasz Wall, Aleksander Wójcik, Adam Świca.
Skład: Michał Stanaszek, Adam Świca, Antoni Żelazny (kpt.), Piotr Siedlecki, Mateusz Sieradzan, Bartosz Wójcicki, Tomasz Wall, Patryk Bogdzio, Alek Kućmierz, Tomasz Boguszewski, Kacper Dąbrowski, Michał Górka, Aleksander Wójcik, Piotr Jeżewski, Michał Kowalski.
Trener: Sebastian Żołek

image00001 image00002 image00003 image00004 image00005 image00006 image00008 image00009 image00010 image00011 image00012


U-10 (R2010) III Liga Okręgowa E2 – gr. 8 Orlik
Relax Radziwiłłów – MILAN A 7:4 (3:3)
Bramki: 2 x Marcin Burgess, Filip Paćko, Nataniel Grzybek.
Skład: Mieszko Zieliński-Pupek – Olek Moreu, Oskar Sulewski, Marcin Burgess, Filip Paćko, Wojtek Sitko, Igor Koperski, Kuba Fedorczyk, Piotrek Gajda, Nataniel Grzybek.
Trener: Paweł Bendkowski

WP_20191012_10_00_17_Pro WP_20191012_10_00_21_Pro WP_20191012_10_01_05_Pro


U-11 (R2009) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 11 Orlik
Orion-Puls Cegłów – MILAN 1:10
Bramki: 3 x Bartek Margula, 2 x Mateusz Poszwiński, 2 x Mikołaj Flis, Mikołaj Kopka, Szymon Kwaśniewski, samobójcza.
Skład: Bartek Grajewski (bramkarz, kapitan), Filip Polański (bramkarz), Aleks Rymuza, Maks Traczyk, Staś Hejankowski, Szymon Kwaśniewski, Bartek Margula, Mateusz Poszwiński , Mikolaj Flis, Mikołaj Kopka, Gabriel Borowski.
Trener: Sebastian Milewski

IMG_20191012_095550 IMG_20191012_100059 IMG_20191012_100354_1 IMG_20191012_111718


U-12 (R2008) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 12 Młodzik
MILAN – Błękitni Korytów 5:2 (3:2)
Bramki: 2 x Filip Gąsiński, Kacper Tchórznicki, Jakub Lipiński, Maksymilian Skalski.
Skład: Xawery Mironiuk, Maksymilian Skalski, Antoni Wardziak, Marcin Kwiatkowski, Franciszek Siennicki, Mateusz Boniecki, Filip Gąsiński, Jakub Lipiński, Stasiek Bulanda, Kacper Tchórznicki, Wojciech Lewandowski.
Trener: Kamil Kudelski

image1 (2)DSC04626 DSC04638 DSC04646 DSC04648 DSC04666 DSC04669 DSC04676 DSC04677 DSC04688 DSC04690 DSC04715 DSC04723 DSC04744 DSC04746 DSC04755Zdjęcia: Robert Skalski


U-13 (R2007) IV Liga Okręgowa D1 – gr. 6 Młodzik
MILAN – KS Ożarowianka Ożarów 2:3 (0:2)
Bramki: Wojciech Żach, Tymon Golenia.
Skład: Kuba Olszewski, Tadeusz Korach, Rafał Stanaszek, Krzysztof Charzyński, Jan Charzyński, Tymon Golenia, Maciej Deka, Mateusz Deka, Wojciech Żach, Igor Wytrykus, Tomasz Gostyński, Jan Tryzno, Jan Siepietowski, Bartek Malinowski, Piotr Głowacki, Mateusz Muś.
Trener: Kuba Popiński

20191012_142635 20191012_142722 20191012_142724 20191012_142725 20191012_142726 20191012_142727 20191012_142728 20191012_142730 20191012_142731 20191012_142732 20191012_142734 20191012_142752 20191012_142803 20191012_142819 20191012_142822 20191012_142846 20191012_142929 20191012_142954 20191012_142957 20191012_143018


U-14 (R2006) I Liga Okręgowa C2 – gr. 2 Trampkarz
Laura Chylice – MILAN 7:0 (2:0)
Skład: Bartek Żach – Piotrek Sadecki, Kacper Jonak, Maks Lewandowski, Kamil Grzybek – Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak kpt., Konrad Karlicki, Michał Gołębiewski – Wojtek Kowalski, Dawid Skiba.
Trener: Michał Wawrzyniak

20191012_110118_326 _327 _328 _329 _330 _331 _334 _338 _339 _340 _343 _344 _346 _351 _359 _360 _361 _362 _363 _364 _365 _367 _368 _370 _371 _373 _374 _375 _387Maciej Żach


U-16 (R2004/R2005) II Liga Okręgowa B2 – gr. 4 Junior Młodszy
MILAN – LKS Ryś Laski 0:0
Skład: Paweł Sitko, Bartek Pawlak (60′ Kacper Wareluk, 75′ Alan Bodych), Michał Głuchowski (60′ Aleksander Eckhoff), Piotr Polkowski, Mateusz Kwiatkowski (46′ Dominik Nowak), Miłosz Baranowski (70′ Mateusz Kwiecień), Mateusz Kosmalski (46′ Kamil Woźniak ), Franciszek Radzimowski, Bartek Dróżdż, Mateusz Bagiński, Iwo Nowakowski.
Rezerwowy: Stanisław Dylewski.
Trener: Mirosław Rastawicki

20191013_122949


U-18 (R2002/R2003) I Liga Okręgowa A2 – gr. 2 Junior
Drukarz II Warszawa – MILAN 2:5 (2:2)
Bramki: 2 x Kuba Wawrzyniak, Mateusz Traczyk, Mateusz Dąbrowski, Maksymilian Szulc.
Skład: Julian Zawieja (46′ Piotr Małycha) – Maciek Staniszewski, Maksymilian Szulc (70′ Łukasz Grochala), Mateusz Sierakowski (46′ Stanisław Kwiatkowski), Kuba Wawrzyniak, Kuba Traczyk, Damian Popielczyk , Mateusz Traczyk (75′ Bartek Chodowski), Krzysztof Kobierecki (60′ Szymon Chyłek), Mateusz Dąbrowski (88′ Antek Eckhoff), Filip Górecki (75′ Piotr Habrzyk).
Trener: Paweł Wiesion

71853370_2415013068765962_6707335381169209344_n72301213_2575752505815509_4545237217886339072_n72247152_925712811148754_3759862732250152960_n72151849_2500373293331041_8766835322735558656_n71914135_743240669435651_3972893153081425920_n72264128_399034544103006_5380240986930675712_n


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
MILAN II – BUKS Pruszków 3:0 (1:0)
Bramki: Lewandowski, Wacławiak, Borkowski M.
Skład: Kaszowski – Czerniawski, Kordium, Miksa, Sikorski, Lewandowski, Siedlecki (82′ Zieliński), Banasiak, Wacławiak (75′ Markiewicz), Szewczak (70′ Dzikowicki), Rdzanek (60′ Borkowski)
Trener: Piotr Kaszowski


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
KS Przyszłość Włochy – MILAN 0:0
Skład: Kaszowski – Jaremczuk, Ozimek, Kozdrój (85′ Michalczyk), Kudelski, Skalniak, Skorża, Przybylski, Banaszczyk, Polakowski, Jankiewicz.
Rezerwowi: Imiołek, Kordium, Urbanek, Lewandowski.
Trener: Jakub Popiński

20191012_105854 20191012_105857 20191012_105859 20191012_105900 20191012_105903 20191012_105904 20191012_105916 20191012_105940 20191012_105949 20191012_110018 20191012_110035 20191012_110057 20191012_110112 20191012_110122