MILANGOL 40

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


Liga Żaków U-9 (2007 r.)
MILAN – KS CHLEBNIA 2:9

Bramki: Marceli Dembiński , Bartek Stróżyk
Skład: Wojtek Żach, Bartek Malinowski, Kuba Świtkowski, Marceli Dembiński, Adam Gościński, Rafał Bogdzio, Wiktor Kiełbowski, Oliwier Skibniewski, Alexander Louhichi, Bartek Stróżyk, Jaś Siepietowski.
Trener: Paweł Wiesion


 

Liga Orlików U-10 (2006 r.)
KS TERESIN – MILAN II 8:5 (6:2)

Bramki: 2 x Wojtek Kowalski, Bartek Staniszewski, Dawid Skiba, Bartek Kostrzyński
Skład: Łukasz Błaszczak – Maks Zawadzki, Miłosz Grzybek, Jaś Konstantynowicz – Dawid Skiba, Oli Miazek, Maks Lewandowski, Wojtek Kowalski(kpt.), Bartek Kostrzyński – Bartek Staniszewski.
Trener: Michał Wawrzyniak


 

Liga Orlików U-10 (2006 r.)
MILAN – UKS OŁTARZEW, mecz 6.10 (wtorek) g.19.15
Bramki:
Skład:
Trener: Michał Wawrzyniak


 

Liga Orlików U-11 (2005 r.)
MILAN II – TUR JAKTORÓW 3:3

Bramki: 3 Łukasz Świtkowski
Skład: Tymon Kotermanowicz, Stanisław Krzysiak, Patryk Wasiluk, Łukasz Świtkowski, Olaf Warowicki, Kuba Kazak, Jan Szymański, Kuba Biedrzycki, Kuba Uchorczak, Maciek Świtkowski.
Trener: Jarosław Olkowski


 

Liga Orlików U-11 (2005 r.)
MILAN – UNIA WARSZAWA, mecz 7.10 (środa) g. 19.00
Bramki:
Skład Milanu:
Trener: Paweł Bendkowski


 

Okręgowa Liga Młodzików U-12 (2004 r.)
MILAN – RKS OKĘCIE WARSZAWA 5:0, 30.09

Bramki: Woźniakowski x3, Dreszer, samobójcza.
Skład: Baranowski Dawid,Baranowski Miłosz, Borkowski Marcel, Dreszer Oskar, Dróżdż Bartłomiej, Głuchowski Michał, Nowak Dominik, Nowakowski Iwo, Pawlak Bartosz, Polkowski Piotr, Romańczuk Oskar, Wareluk Kacper, Wiatrak Tymoteusz, Jasiński Damian,Woźniakowski Kosma
Trener: Wojciech Burzyński

MILAN – KS RASZYN 2:1, 04.10

Bramki: Dreszer, Woźniakowski.
Skład: Baranowski Dawid,Baranowski Miłosz, Borkowski Marcel, Dreszer Oskar, Dróżdż Bartłomiej, Głuchowski Michał, Nowak Dominik, Nowakowski Iwo, Pawlak Bartosz, Polkowski Piotr, Reichel Maciej, Wareluk Kacper, Jasiński Damian,Woźniakowski Kosma.
Trener: Wojciech Burzyński

20151004_151831

20151004_151849

20151004_152031 (2)

20151004_152035 (2)

20151004_152036 (2)


 

Liga Okręgowa Młodzików U-13 (2003 r.)
KS BŁONIANKA BŁONIE – MILAN 3:0 (2:0)

Skład: Baran – Wojciechowski, Polkowski, Mossakowski, Boniecki, Przyłucki, Okoń, Heinrich, Piszczałkowski
Trener: Piotr Kaszowski


 

Liga Okręgowa Trampkarzy U-14 (2002 r.)
KS PARTYZANT LESZNO – MILAN 1:2

Bramki: Michał Lichoń, Mateusz Czarnecki.
Skład: Mateusz Ryk – Marek Gruszczyński, Kuba Wawrzyniak, Dawid Zwierzchowski, Arek Grabowski – Maciek Kasprowicz, Janek Łapiński, Wojtek Czarnecki, Damian Popielczyk, Michał Lichoń (kpt.) – Mateusz Czarnecki.
Trener: Łukasz Mojski

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA


 

Liga Okręgowa Juniorów Młodszych U-17 (1999 r.)
LKS WISŁA ZAKROCZYM – MILAN 2:3
Bramki: Urbanek-2, Daniluk.
Skład: Plackowski – Korlak (60′ Polkowski), Warowicki, Urbanek (35′ Lotarski), Pietrzyk – Makulec (65’Giersin), Rafalski, Wójcik, Szubiński – Lewandowski (60′ Sawa), Daniluk (65’Bylina).

Mecz juniorów pomiędzy Wisłą Zakroczym i Milanem Milanówek należał do kategorii tych, które należy wygrać i czekać na kolejne spotkanie z liderem. Niestety, to co nie raz wydaje się oczywiste, niekiedy staje się bardzo trudne do zrealizowania w rzeczywistości.
Tym razem krótko podsumowując – wygraliśmy po walce głównie z fatalnym boiskiem i słabą koncentracją.
Trener: Artur Arak


 

Mazowiecka Liga Oldboyów – pauza
*-*
Bramki:
Skład:
Trener: Jacek Banaszczyk


 

Klasa „B” Seniorów
MILAN II – GROM II WARSZAWA 4:1

Bramki: 3 Sieczka, Wacławiak.
Skład: Wysocki – Łusakowski, Czerniawski, Szymański (46′ Sikorski), Kostrzewa, Jankowski, Jabłoński, Dzikowicki (65′ Trepkowski), Burzyński, Wacławiak, Sieczka
Trener: Krzysztof Rybak


 

Liga Okręgowa Seniorów
FC LESZNOWOLA – MILAN 2:1

Bramki: Olkowski
Skład: Wysocki – Goławski /65′ Wacławiak/, Siedlecki, Gołębiewski, Borkowski, Szewczak, Wiesion, Olkowski, Wierzbicki /60′ Burzyński /, Lementowicz /80′ Sawic/, Michaeli.
Rezerwowy: Łusakowski
Trener: Mirosław Rastawicki

IMGP7920 (2)