MILANGOL 40/2020

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-7 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-7 (R2014) – nie uczestniczą w rozgrywkach ligowych
AP LKS Chlebnia – MILAN
Skład: Aleksander Arak, Aleksander Grunwald, Bruno Leonowicz, Kuba Szumilas, Leon Modelski, Janek Kozłowski, Michał Wojtaszek.
Trener: Dominik Skorża

1 2 3 4 5 6


U-8 (R2013) F2 – gr. 18 Żak
KS Ursus II Warszawa – MILAN 6:2
Bramki: Dubielecki, Cieślikowski.
Skład: Bernard Cieślikowski, Jan Perchała, Patryk Dubielecki, Maciej Śliwkiewicz, Jan Dębicki, Leon Dobrogost, Hubert Strach.
Trener: Artur Arak

1 2


U-9 (R2012) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 15 Żak
MILAN B – wolny termin
Trener: Hanna Duszyńska


U-9 (R2012) III Liga Okręgowa F1 – gr. 5 Żak
MILAN A – UKS Nowa Wieś 5:2
Bramki: 2 x Kuszkowski, Wojtaszek, Grochal, Sierocki.
Skład: Tymon Piernikarski, Dominik Sierocki, Jerzy Grochal, Antoni Kuszkowski, Aleksander Dobicki, Marcin Wojtaszek, Sylwester Sitarz, Franciszek Arak, Jan Pawlak.
Trener: Artur Arak

1 2 3 4


U-10 (R2011) IV Liga Okręgowa E2 – gr. 9 Orlik
MILAN – wolny termin
Trener: Maciej Kozdrój


U-11 (R2010) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 13 Orlik
MILAN – FC II Komorów 3:5 (1:4)
Bramki: Mieszko Zieliński-Pupek, Tymek Wardak, Antek Żelazny.
Skład: Wojtek Sitko – Adam Świca, Igor Koperski, Aleksander Wójcik – Nataniel Grzybek, Michał Górka, Tymek Wardak, Mieszko Zieliński-Pupek, Tomek Wall, Antek Żelazny – Filip Paćko (kpt.), Łukasz Lichoń.
Trener: Michał Wawrzyniak

1 2 3 4 5 6


U-12 (R2009) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 13 Młodzik
KS Mszczonowianka – MILAN 5:0
Skład: Bartek Grajewski (br.), Aleksander Dudek, Maksymilian Traczyk (kpt.), Aleks Rymuza, Szymon Kwaśniewski, Mikołaj Kopka, Mateusz Poszwiński, Wojtek Lewandowski, Bruno Kowalczyk, Mikołaj Flis, Filip Polański (br.), Gabriel Borowski, Bartosz Margula, Maks Mroczek.
Trener: Sebastian Milewski

1


U-13 (R2008) IV Liga Okręgowa D1 – gr. 10 Młodzik
Błękitni Korytów – MILAN 2:4
Bramki: Maks Skalski, Mateusz Boniecki, Marcin Kwiatkowski, samobójcza.
Skład: Piotr Głowacki (br.), Jan Charzyński, Franciszek Siennicki, Maksymilian Skalski, Kacper Tchórznicki (kpt.), Filip Gąsiński, Mateusz Muś, Stanisław Bulanda, Tadeusz Korach, Marcin Kwiatkowski, Xawery Mironiuk, Mateusz Boniecki.
Trener: Paweł Wiesion

DSC06446 DSC06460 DSC06475 DSC06484 DSC06498 DSC06502 DSC06509 DSC06515 DSC06521 DSC06531 DSC06538 DSC06541 DSC06562 DSC06565 DSC06585 DSC06586 DSC06596 DSC06598 DSC06605 DSC06609Zdjęcia: Robert Skalski


U-14 (R2007) III Liga Okręgowa C2 – gr. 8 Trampkarz
MILAN – FC Płochocin 8:2 (6:0)
Bramki: 4 x Mateusz Deka, Igor Wytrykus, Filip Gąsiński, Maciek Deka, Maksymilian Skalski.
Skład: Xawery Mironiuk, Marcin Kwiatkowski, Igor Wytrykus, Krzysztof Charzyński, Rafał Bogdzio, Mateusz Deka, Jan Charzyński, Filip Gąsiński, Rafał Stanaszek, Antoni Wardziak, Maciej Deka, Maksymilian Skalski, Franciszek Siennicki, Kacper Tchórznicki, Mateusz Muś, Tadeusz Korach.
Trener: Paweł Bendkowski

1 2 3


U-17 (R2004/2005) I Liga Okręgowa B1 – gr. 1 Junior Młodszy
Unia II Warszawa – MILAN 2:2 (2:1)
Bramki: Eryk Mikulski, Dominik Nowak.
Skład: Julian Zawieja, Franek Radzimowski, Bartek Dróżdż (70′ Dawid Baranowski), Mateusz Bagiński (46′ Mateusz Kwiatkowski), Piotr Andrulewicz (70′ Maciek Reichel), Michał Głuchowski, Iwo Nowakowski, Piotr Polkowski,Tymon Pandera (46′ Dominik Nowak), Eryk Mikulski (80′ Michał Romanowicz), Bartek Pawlak (46′ Kacper Wareluk);(65′ Dawid Baranowski).
Po tym meczu wiemy, dlaczego mamy tak mało strzelonych bramek!
Trener: Mirosław Rastawicki

120710676_3712451032121482_3020476195351372665_o


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
UKS Łady – MILAN II 1:2 (0:0)
Bramki: Chrzanowski, Sieczka.
Skład: Kasjan Wrotniewski, Jakub Krasucki, Adam Bajerski, Marcin Siedlecki, Jakub Traczyk, Marcel Borkowski, Michał Banasiak (kpt.) (60′ Robert Wacławiak), Jan Łapiński (60′ Szymon Markiewicz), Maciej Kozdrój, Maciej Chrzanowski (80′ Piotr Miksa) Grzegorz Lewandowski (70′ Norbert Sieczka).

Rezerwowi: Marcin Borkowski, Kuba Wawrzyniak.

Trener: Jakub Popiński

120822374_3708449272521658_4446022347192897052_o


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
MILAN – GLKS Nadarzyn 1:1 (1:0)
Bramka: Madej.
Skład: Kaszowski – Strzelec, Skorża, Kudelski, Klakla, Urbanek, Ozimek, Przybylski, Zdanowicz (77′ Łapiński), Jankiewicz (60′ Chrzanowski), Madej.

Rezerwowi: Wrotniewski, Bajerski, Kozdrój, Krasucki, Skirski.

Trener: Jakub Popiński120611458_3705998502766735_8046086881932386075_o