MILANGOL 39

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!

Liga Żaków U-9 (2007 r.)
MILAN – UKS OŁTARZEW 5:3

Bramki: Marceli Dembiński x 3 ,Kuba Świtkowski, Bruno Wójcik
Skład: Wojtek Żach, Bartek Malinowski, Kuba Świtkowski, Krzyś Charzyński, Bruno Wójcik, Marceli Dembiński, Adam Gościński, Rafał Bogdzio, Wiktor Kiełbowski, Kuba Judka, Oliwier Skibniewski, Alexander Louhichi, Bartek Stróżyk.

Liga Orlików U-10 (2006 r.)
LKS CHLEBNIA – MILAN II MILANÓWEK 12:4 (4:1)

Bramki: 2 x Wojtek Kowalski
Skład: Bartek Budziszewski – Łukasz Błaszczak, Miłosz Grzybek, Filip Adach – Dawid Skiba, Maks Zawadzki, Wojtek Kowalski(kpt.), Bartek Kostrzyński, Stasiek Gurbiel – Alan Woźniak, Bartek Staniszewski.

Bardzo dobry mecz z liderem naszej grupy. Przemyślane próby rozegrania piłki z linii obrony (i nie tylko próby), dużo walki na skrzydłach i jeszcze mało skuteczne choć bardzo pomysłowe kontrataki pozwoliły nam dziś rozegrać najlepszy mecz jesieni. Trochę zapomnieliśmy o dyscyplinie w ostatniej kwarcie ale i tak nie zmienia to obrazu dzisiejszego bardzo dobrego meczu. Brawa dla wszystkich!

Trener: Michał Wawrzyniak

20150925_180615

20150925_181320

20150925_181329

MILAN MILANÓWEK – UNIA II BORYSZEW 5:3 (1:1)

Bramki: 2 x Jasiek Placek, Maciek Wawrzyniak, Ignacy Chyliński, Jasiek Krupa
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak, Kamil Grzybek, Piotrek Sadecki – Konrad Karlicki, Krzysiek Jankowski, Jasiek Placek(kpt.), Maciek Wawrzyniak, Ignacy Chyliński, Maciek Jastrzębski – Jasiek Krupa

Dziesiątki zdobywających pole podań, mnóstwo skutecznych pojedynków na skrzydłach, wciąż oczekiwana lepsza skuteczność i wiele, wiele radości na trybunach. O to chodziło. Brawa za dzisiejszy mecz!

MILAN II MILANÓWEK – BŁĘKITNI KORYTÓW 9:1

Bramki: 6 Tomek Łapiński, Maciej Świtkowski, Kuba Uchorczak, samobójcza.
Skład: Filip Połukord, Staś Krysiak, Patryk Wasiluk, Adam Konopka, Tomek Łapiński, Łukasz Świtkowski, Maciek Świtkowski, Kuba Kazak, Kuba Biedrzycki, Kuba Uchorczak, Janek Szymański, Olaf Warowicki.

MILAN I MILANÓWEK – UKS 321 WARSZAWA BEMOWO 11:2

Bramki: 3 Adam Konopka, 2 Tomek Łapiński, Filip Połukord, Kacper Pykało, Bartek Podgórski, Błażej Krutkowski, Ryś Wardziak, samobójcza
Skład: Antek Walęczak, Ali Eckhoff, Filip Połukord, Ryś Wardziak, Tomek Łapiński, Alan Bodych, Bartek Podgórski, Kacper Pykało, Adam Konopka, Błażej Krutkowski, Kajtek Chmiel.

Okręgowa Liga Młodzików U-12 (2004 r.)
MILAN MILANÓWEK – RKS OKĘCIE WARSZAWA: mecz przełożony na 30.09(środa), godz. 18.00
Trener: Wojciech Burzyński

Liga Okręgowa Młodzików U-13 (2003 r.)
GKS POGOŃ GRODZISK MAZ. – MILAN MILANÓWEK 2:0 (1:0)

Skład: Baran – Bagiński Ł., Bagiński M., Boniecki, Eckhoff, Gajewski, Heinrich, Kwiatkowski, Mossakowski, Okoń, Piszczałkowski, Polkowski, Przyłucki, Traczyk.
Trener: Piotr Kaszowski

Liga Okręgowa Trampkarzy U-14 (2002 r.)
MILAN MILANÓWEK – KS TERESIN 2:4 (0:2) 24.09

Bramki: Przyłucki, Zwierzchowski
Skład: Baran – Zwierzchowski, Bagiński Ł., Wawrzyniak, Grabowski – Lichoń, Kasprowicz (43′ Łapiński) – Czarnecki W., Czarnecki M., Przyłucki – Lachowski (36′ Gruszczyński)

MILAN MILANÓWEK – PROMYK NOWA SUCHA 0:8 (0:6) 26.09

Skład: Sierakowski – Ryk, Bagiński Ł. (36′ Przyłucki), Wawrzyniak, Grabowski – Lichoń, Gruszczyński – Czarnecki W., Czarnecki M., Lachowski – Zwierzchowski.

Liga Okręgowa Juniorów Młodszych U-17 (1999 r.) 22.09

KS MILAN MILANÓWEK – MKS KORONA GÓRA KALWARIA 7:1 (2:0)

Bramki: Daniluk – 2, Lewandowski – 2, Wójcik, Pietrzyk, Makulec.
Skład: Plackowski – Korlak (55`Brzeziński), Szubiński, Warowicki, Pietrzyk – Lewandowski (65`Lotarski), Rafalski, Urbanek (kap.)(60`Bylina), Wójcik, Sawa (40`Makulec) – Daniluk (65`Federczyk).

Trener: Artur Arak

DSC_1622

KS MILAN MILANÓWEK – ORZEŁ WARSZAWA 9:1 (5:0)

Bramki: Daniluk-3, Lewandowski-2, Urbanek-2, Rafalski Kamil, Baryga.
Skład: Plackowsk i- Korlak (65’Lotarski), Szubiński, Warowicki, Pietrzyk – Sawa (50’Makulec), Wójcik (70’Federczyk), Urbanek, Rafalski, Lewandowski (80’Baryga) – Daniluk (70’Sawa Damian).

Kolejny mecz juniorów U-17 odbył się znów przed własną publicznością, która nie zawiodła młodych piłkarzy i przybyła po raz kolejny licznie na stadion Milanu.
Chłopcy żądni rewanżu za remis(3:3) w Warszawie, przejęli inicjatywę od pierwszych minut.
Ostre strzelanie rozpoczął kapitan zespołu Krzysztof Urbanek w 9 i 12 minucie po dwóch identycznych dośrodkowaniach Kamila Rafalskiego z rzutu rożnego strzela dwie bramki głową. W 26 minucie na listę strzelców wpisuje się po raz pierwszy Patryk Daniluk po świetnej wrzutce Oskara Pietrzyka. Na 4:0 podwyższa Mikołaj Lewandowski przy asyście Patryka Daniluka, który w następnej akcji ustala wynik do przerwy na 5:0.
Druga część spotkania zaczyna się od trzeciej w tym spotkaniu, a szóstej w tym meczu bramki zdobytej przez Patryka Daniluka( kolejny hattrick). Piękną asystą popisał się Urbanek. Na 7:0 podwyższa wynik Kamil Rafalski znów po pięknym wypuszczeniu w „uliczkę” przez Urbanka.
65 minuta po indywidualnej akcji Mikołaj Lewandowski i 8:0. Dziewiątą i ostatnią dla nas bramkę zdobywa Kamil Bylina, który potrzebował czterech minut po wejściu, aby wpisać się na listę strzelców.
Niestety ostatnie 5 minut spotkania chciałoby się szybko zapomnieć. Czerwona kartka, żółta kartka i stracona bramka w ostatniej minucie przy braku asekuracji bramkarza pozostawia nie smak tego zdecydowanego zwycięstwa.