MILANGOL 39/2020

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-7 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-7 (R2014) – nie uczestniczy jeszcze w rozgrywkach ligowych
MILAN – AP LKS Chlebnia
Skład: Jan Adamiec, Kuba Szumilas, Kuba Olejnik, Aleksander Arak, Aleksander Grunwald, Mikołaj Dobicki, Leon Modelski, Bruno Leonowicz.
Trener: Kamil Kudelski

345 6 7 8 9


U-8 (R2013) F2 – gr. 18 Żak
MILAN – MKS Znicz II Pruszków 6:6
Bramki: 3 x Perchała, Dubielecki, Boguszewski, Strach.
Skład: Jan Perchała, Patryk Dubielecki, Hubert Strach, Leon Dobrogost, Bernard Cieślikowski, Kuba Szumilas, Tymon Kuszkowski, Karol Boguszewski, Jan Dębicki.
Trener: Artur Arak

12 3


U-9 (R2012) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 15 Żak
MILAN B – wolny termin
Trener: Hanna Duszyńska


U-9 (R2012) III Liga Okręgowa F1 – gr. 5 Żak
ATP Warszawa – MILAN A 5:7
Bramki: 3 x Dominik Sierocki, 2 x Jan Kosz, Marcin Wojtaszek, Tymon Piernikarski.
Skład: Franciszek Arak, Jan Kosz, Marcin Wojtaszek, Jerzy Grochal, Tymon Piernikarski, Sylwester Sitarz, Antoni Kuszkowski, Dominik Sierocki, Aleksander Dobicki, Jan Pawlak, Szymon Durczewski.
Trener: Artur Arak

1 2 3 4 5 6 7


U-10 (R2011) IV Liga Okręgowa E2 – gr. 9 Orlik
KS Ożarowianka Ożarów Maz. – MILAN 16:1 (8:0)
Bramka: Adam Figielski.
Skład: Adam Figielski, Adam Strzelczyk, Antoni Żelazny, Igor Grajewski, Jerzy Markiewicz, Adam Markiewicz, Krystian Rybus-Andryszkiewicz, Piotr Siedlecki, Aleksander Adamiec.
Trener: Maciej Kozdrój

20200927_101454(0)


U-11 (R2010) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 13 Orlik
Znicz III Pruszków – MILAN 16:6 (6:3)
Bramki: 4 x Filip Paćko, Adam Świca, Michał Górka.
Skład: Wojtek Sitko – Adam Świca, Michał Stanaszek – Filip Paćko kpt., Michał Górka.
Trener: Michał Wawrzyniak

1


U-12 (R2009) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 13 Młodzik
MILAN – KS Ożarowianka II Ożarów Maz. 6:0
Bramki: 2 x Mateusz Poszwiński, 2 x Staś Hejankowski, Szymon Kwaśniewski, Maks Traczyk.
Skład: Bartek Grajewski (br.), Staś Hejankowski (kapitan), Maks Traczyk, Szymon Kwaśniewski, Mikołaj Kopka, Aleksander Dudek, Aleks Rymuza, Wojtek Lewandowski, Mateusz Poszwiński, Jan Lizak, Bartosz Margula, Maks Mroczek.

Chłopcy rozegrali bardzo dobre spotkanie, nie pozwalając na zbyt wiele drużynie przeciwnej.
Odnosimy drugie zwycięstwo w lidze, ale jeszcze przed nami dużo pracy na treningach, żeby nasza gra wyglądała coraz lepiej.

Trener: Sebastian Milewski

120283619_351648009527737_4490734655979880987_n 120291727_351648049527733_8267311743660374948_n 120404377_351647982861073_3258480848835813021_n 120446106_351648092861062_1327805970636867729_n


U-13 (R2008) IV Liga Okręgowa D1 – gr. 10 Młodzik
MILAN – KS Teresin 4:2 (1:1)
Bramki: Maciek Deka, Mateusz Deka, Janek Charzyński, Filip Gąsiński.
Skład: Piotr Głowacki (br.), Jan Charzyński, Franciszek Siennicki (kpt.), Maksymilian Skalski, Kacper Tchórznicki, Filip Gąsiński, Mateusz Deka, Maciek Deka, Mateusz Muś, Stanisław Bulanda.
Trener: Paweł Wiesion

1 (2) DSC06282 DSC06287 DSC06295 DSC06304 DSC06305 DSC06311 DSC06315 DSC06319 DSC06325 DSC06327 DSC06330 DSC06334 DSC06346 DSC06366 DSC06367 DSC06373 DSC06380 DSC06392 DSC06405 DSC06407 DSC06437 DSC06438Zdjęcia: Robert Skalski


U-14 (R2007) III Liga Okręgowa C2 – gr. 8 Trampkarz
KS Teresin – MILAN (mecz nie odbył się)
Trener: Paweł Bendkowski


U-17 (R2004/2005) I Liga Okręgowa B1 – gr. 1 Junior Młodszy
MILAN – PSS Legion Warszawa 2:3 (0:3)
Bramki: 2 x Eryk Mikulski.
Skład: Julian Zawieja, Franek Radzimowski, Bartek Dróżdż, Mateusz Bagiński, Piotr Andrulewicz (60′ Miłosz Baranowski), Bartek Pawlak (65′ Mateusz Kwiatkowski), Michał Głuchowski (55′ Dominik Nowak), Iwo Nowakowski (70′ Maciek Reichel), Kacper Wareluk (46′ Filip Połukord), Kamil Woźniak (46′ Piotr Polkowski), Eryk Mikulski (80′ Bartosz Podgórski).

W pierwszej połowie zespół był jeszcze w łóżkach (mecz o 10.00). Druga połowa dużo lepsza. Do remisu zabrakło niewiele. Szkoda przespanej pierwszej połowy. Następny mecz w niedzielę gramy też o 10.00 w Warszawie i trzeba będzie wstać jeszcze wcześniej. Warto wyciągnąć wnioski i przespać dobrze sobotnią noc, żeby już wejść w mecz od samego początku
Trener: Mirosław Rastawicki

1


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
MILAN II – UKS Ołtarzew 2:1 (1:1)
Bramki: 2 Sieczka.
Skład: Kasjan Wrotniewski, Kuba Wawrzyniak (75′ Damian Popielczyk), Maciej Kozdrój, Adam Bajerski, Marcel Borkowski, Norbert Sieczka, Kuba Krasucki (71′ Marcin Borkowski), Grzegorz Lewandowski, Robert Wacławiak (46′ Patryk Babski), Michał Czerniawski (46′ Kuba Traczyk), Marcin Siedlecki.

Rezerwowi: Łukasz Zieliński, Jacek Krzemiński.

Trener: Jakub Popiński

20200926_155500


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
Grom Warszawa – MILAN 1:0 (0:0)
Skład: Kaszowski – Strzelec, Skorża, Kudelski, Skirski (85′ Lewandowski), Urbanek, Ozimek (77′ Łapiński), Chrzanowski (68′ Krasucki), Przybylski, Zdanowicz, Madej.
Rezerwowi: Wrotniewski, Bajerski, Kozdrój, Borkowski Marcel.
Trener: Jakub Popiński

1 2