MILANGOL 38/2020

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-7 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-7 (R2014) – nie uczestniczą w rozgrywkach ligowych (był to ich pierwszy mecz sparingowy)
MILAN – KS Ursus Warszawa 2014/2015
Skład: Jan Adamiec, Jan Kozłowski, Bruno Leonowicz, Aleksander Grunwald, Tymon Kuszkowski, Kuba Szumilas, Kuba Olejnik, Aleksander Arak, Mikołaj Dobicki, Michał Wojtaszek, Leon Modelski.
Trener: Kamil Kudelski

image10 (3)image1image3image5image7


U-8 (R2013) F2 – gr. 18 Żak
UKS FC Komorów – MILAN 4:12 (2:6)
Bramki: 4 x Jan Perchała, 3 x Leon Dobrogost, 2 x Hubert Strach, Patryk Dubielecki, Jan Dębicki, Antoni Gwarda.
Skład: Bernard Cieślikowski, Hubert Strach, Jan Perchała, Jan Dębicki, Karol Boguszewski, Antoni Gwarda, Patryk Dubielecki, Leon Dobrogost.
Trener: Artur Arak

IMG_0869 IMG_0877 IMG_0893 IMG_0897 IMG_0918 IMG_0920 IMG_0922 IMG_0950 IMG_0952 IMG_0956 IMG_0963 IMG_0981 IMG_0982 IMG_0987 IMG_0994 IMG_1000 IMG_1010 IMG_1020 IMG_1036Zdjęcia: Wiktoria Cieślikowska


U-9 (R2012) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 15 Żak
MILAN B – UKS Orlik Józefina 1 : 14
Bramka: Dominik Sierocki.
Skład: Dawid Rodek, Leonard Buczyński, Jan Pawlak, Dominik Sierocki, Szymon Durczewski, Kacper Piasecki, Stanisław Pawlak, Hubert Laskowski, Jeremi Kamiński, Hubert Sowiński, Stanisław Gwarda.
Trener: Hanna Duszyńska

20200919_105328 (2) 20200919_100728 (2) 20200919_105330 (2) 20200919_100811 (2)


U-9 (R2012) III Liga Okręgowa F1 – gr. 5 Żak
UKS BSS Irzyk Warszawa – MILAN A 6:2
Bramki: Tymon Piernikarski, Marcin Wojtaszek.
Skład: Franciszek Arak, Jan Kosz, Antoni Kuszkowski, Jerzy Grochal, Marcin Wojtaszek, Tymon Piernikarski, Sylwester Sitarz, Antoni Stacewicz, Aleksander Dobicki.
Trener: Artur Arak

1 2 3


U-10 (R2011) IV Liga Okręgowa E2 – gr. 9 Orlik
MILAN – UKS Ołtarzew 7:4 (2:2)
Bramki: 2 x Igor Grajewski, 2 x Ksawery Kozioł, Aleksander Adamiec, Mieszko Piaskowski, Adam Strzelczyk.
Skład: Aleksander Adamiec, Jakub Bakalarz, Adam Figielski, Igor Grajewski, Ksawery Kozieł, Bartosz Kwiatkowski, Julian Łęcki, Adam Markiewicz, Jerzy Markiewicz, Mieszko Piaskowski, Krystian Rybus-Andryszkiewicz, Piotr Siedlecki, Adam Strzelczyk.
Trener: Maciej Kozdrój

20200922_101715


U-11 (R2010) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 13 Orlik
MILAN – Młody Talent Pruszków 5:8 (1:3)
Bramki: 3 x Filip Paćko, Michał Górka, samobójcza.
Skład: Mieszko Zieliński – Pupek, Wojtek Sitko – Michał Stanaszek, Adam Świca, Michał Kowalski – Nataniel Grzybek kpt., Antek Żelazny, Filip Paćko, Zbyszek Szczur, Michał Górka.
Trener: Michał Wawrzyniak

IMG_20200906_134539_resized_20200906_041135107


U-12 (R2009) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 13 Młodzik
KS Raszyn II – MILAN 1:5 (0:4)
Bramki: 2 x Mateusz Poszwiński, Wojtek Lewandowski, Aleks Rymuza, Bruno Kowalczyk.
Skład: Bartek Grajewski (br.) Filip Polański (br.), Aleksander Dudek, Maks Traczyk, Staś Hejankowski, Szymon Kwaśniewski, Wojtek Lewandowski (kpt.), Mateusz Poszwiński, Maks Mroczek, Aleks Rymuza, Gabriel Borowski, Bruno Kowalczyk, Mikołaj Flis, Mikołaj Kopka, Bartosz Margula.

W sobotę rozegraliśmy mecz ligowy z drużyną KS Raszyn II. Mecz zaczął się nietypowo, gdyż drużyna gospodarzy miała tylko 7 zawodników. Zgodnie z duchem „fair play” również po naszej stronie wystawiliśmy 7 zawodników. Od początku spotkania chłopcy kontrolowali przebieg meczu i po siedmiu minutach prowadziliśmy 3:0. Do końca pierwszej połowy mieliśmy jeszcze wiele sytuacji. Skończyło się na jednej strzelonej bramce. W drugiej połowie spotkania, również mieliśmy dużą przewagę, ale tym razem nie byliśmy tak skuteczni. Gospodarze po groźnych kontratakach mieli kilka swoich szans i jedną z nich udało się wykorzystać.
Dziękujemy zespołowi gospodarzy za spotkanie.
Trener: Sebastian Milewski

Raszyn


U-13 (R2008) IV Liga Okręgowa D1 – gr. 10 Młodzik
UKS Borzęcin – MILAN 1:1
Bramka: Filip Gąsiński.
Skład: Xawery Mironiuk Br., Jan Charzyński, Antoni Wardziak, Franciszek Siennicki, Marcin Kwiatkowski kpt., Maksymilian Skalski, Kacper Tchórznicki, Mateusz Boniecki, Filip Gąsiński, Tadeusz Korach, Mateusz Deka, Maciek Deka.
Trener: Paweł Wiesion

DSC05971 DSC05982 DSC05992 DSC05996 DSC06016 DSC06035 DSC06040 DSC06044 DSC06054 DSC06055 DSC06077 DSC06083 DSC06088Zdjęcia: Robert Skalski


U-14 (R2007) III Liga Okręgowa C2 – gr. 8 Trampkarz
MILAN – PKS Mustangi Podkowa Leśna 1:3 (1:2)
Bramka: Mateusz Deka.
Skład: Piotr Głowacki, Marcin Kwiatkowski, Igor Wytrykus, Krzysztof Charzyński, Rafał Bogdzio, Mateusz Deka, Jan Charzyński, Filip Gąsiński, Rafał Stanaszek, Antoni Wardziak, Maciej Deka, Maksymilian Skalski, Franciszek Siennicki.
Trener: Paweł Bendkowski

DSC06111 DSC06118 DSC06121 DSC06131 DSC06136 DSC06143 DSC06154 DSC06157 DSC06168 DSC06174 DSC06178 DSC06186 DSC06194 DSC06202 DSC06204 DSC06212 DSC06223 DSC06239 DSC06255 DSC06267 DSC06271Zdjęcia: Robert Skalski


U-17 (R2004/2005) I Liga Okręgowa B1 – gr. 1 Junior Młodszy
MILAN – Bóbr Tłuszcz (mecz przełożony na 6 października (wtorek) godz. 19:30) – Prośba gości ze względu na kwarantannę i kontuzje
Trener: Mirosław Rastawicki


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
UKS FC Komorów – MILAN II 5:3 (2:2)
Bramki: 2 x Przybylski, Namiota.
Skład: Kasjan Wrotniewski, Jakub Krasucki (70′ Hubert Sikorski), Karol Strzelec (80′ Jakub Traczyk), Adam Bajerski, Piotr Cybulski (80′ Kuba Wawrzyniak), Marcel Borkowski, Jan Łapiński (70′ Norbert Sieczka), Szymon Markiewicz (70′ Marcin Borkowski), Bartłomiej Przybylski, Robert Wacławiak (60′ Marcin Siedlecki), Jakub Namiota (80′ Filip Górecki).
Trener: Jakub Popiński


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
MILAN – KS Laura Chylice 2:0 (0:0)
Bramki: Zdanowicz, Łapiński
Skład: Kaszowski – Klakla (80′ Strzelec), Skorża, Kudelski, Skirski, Urbanek, Ozimek, Chrzanowski (75′ Cybulski), Namiota (46′ Przybylski), Zdanowicz (65′ Łapiński), Madej (65′ Jankiewicz)
Rezerwowi: Wrotniewski, Kozdrój.
Trener: Jakub Popiński

IMGP3164-01Zdjęcie: Małgorzata Dziewicka