MILANGOL 37/2019 (14 – 15 września)

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-8 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-8 (R2012) F2 – gr. 23 Żak
AP Żyrardowianka – MILAN B 10:0 (6:0)
Skład: Hubert Laskowski, Maciej Dobrowolski, Staś Pawlak, Dawid Rodek (kapitan), Tomek Charzyński, Kacper Skorupski.

Chociaż nie strzelamy na razie goli to chłopcy mają ogromną ochotę do gry i cieszy ich zaangażowanie. Byliśmy o krok od realizacji zadania czyli strzelenia gola (trafienie w słupek). Nie poddajemy się i trenujemy dalej!
Trener: Hanna Duszyńska

20190914_134451


U-8 (R2012) F2 – gr. 22 Żak
MILAN A – MKS Piast Piastów 5:7 (1:5)
Skład: Hubert Sowiński, Tymon Piernikarski, Franciszek Arak, Aleksander Dobicki, Jerzy Grochal, Antoni Kuszkowski, Jan Kosz, Aleks Marcinkowski, Jan Pawlak, Sylwester Sitarz, Mark Rochowski.
Trener: Artur Arak


U-9 (R2011) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 13 Żak
MILAN – AP Naprzód II Brwinów 3:6
Bramki: Adam Strzelczyk, Adam Figielski, Ksawery Kozieł.
Skład: Julek Łęcki, Igor Grajewski, Adam Figielski, Mieszko Piaskowski, Adam Strzelczyk, Kuba Bakalarz, Alex Pitas, Bartek Kwiatkowski, Janek Bulkowski, Jeremi Kamiński, Ksawery Kozieł.
Trener: Krzysztof Urbanek


U-10 (R2010) IV Liga Okręgowa E2 – gr. 20 Orlik
Naprzód GOSiR Stare Babice – MILAN B 24:0
Skład: Michał Staszek, Adam Świca, Patryk Bogdzio, Antoni Żelazny, Tomasz Wall, Zbigniew Szczur, Tomasz Boguszewski, Michał Kowalski, Piotr Jeżewski.
Trener: Sebastian Żołek

image00001 image00002 image00003 image00004 image00006 image00007 image00008 image00009


U-10 (R2010) III Liga Okręgowa E2 – gr. 8 Orlik
AP Żyrardowianka II – MILAN A 13:6 (6:3)
Bramki: 3 x Marcin Burgess, 2 x Filip Paćko, Kacper Dąbrowski.
Skład: Mieszko Zieliński-Pupek – Olek Moreu, Kacper Dąbrowski, Oskar Sulewski, Dawid Topolewski, Marcin Burgess, Filip Paćko, Wojtek Sitko, Igor Koperski, Kuba Fedorczyk, Piotrek Gajda.
Trener: Paweł Bendkowski

WP_20190913_18_06_29_Pro WP_20190913_18_06_31_Pro WP_20190913_18_06_33_Pro WP_20190913_18_06_37_Pro


U-11 (R2009) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 11 Orlik
FC Płochocin – MILAN 7:5
Bramki: 2 x Mateusz Poszwiński, Mikołaj Flis, Szymon Kwaśniewski, samobójcza.
Skład: Bartek Grajewski, Aleks Rymuza, Staś Hejankowski, Mateusz Poszwiński, Mikolaj Flis, Bartosz Margula, Wojtek Lewandowski, Mikołaj Kopko, Szymon Kwaśniewski, Gabriel Borowski.
Trener: Sebastian Milewski

70815448_127302675295606_7953838442129915904_n


U-12 (R2008) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 12 Młodzik
MILAN – Tur Jaktorów 9:1
Bramki: 4 x Dominik Sierpiński, Filip Gąsiński, Tadeusz Korach, Maciej Deka, Franciszek Siennicki, Mateusz Deka.
Skład: Xawery Mironiuk, Maksymilian Skalski, Kacper Tchórznicki, Mateusz Boniecki, Filip Gąsiński, Franciszek Siennicki, Marcin Kwiatkowski, Antoni Wardziak, Tomasz Gostyński, Dominik Sierpiński, Mateusz Deka, Maciej Deka, Tadeusz Korach, Jakub Olszewski.
Trener: Kamil Kudelski

DSC03881 DSC03885 DSC03891 DSC03898 DSC03912 DSC03919 DSC03920 DSC03930 DSC03931 DSC03941 DSC03942 DSC03961 DSC03970 DSC03983 DSC03988 DSC04003 DSC04009 DSC04024 DSC04031 DSC04043 DSC04047 DSC04053Zdjęcia: Robert Skalski


U-13 (R2007) IV Liga Okręgowa D1 – gr. 6 Młodzik
Naprzód II GOSiR Stare BabiceMILAN 2:4
Bramki: 2 x Mateusz Deka, Tomasz Gostyński, Igor Wytrykus.
Skład: Mateusz Muś, Jan Siepietowski, Krzysztof Charzyński, Jan Charzyński, Mateusz Deka, Maciej Deka, Igor Wytrykus, Wojciech Żach, Tomasz Gostyński, Jakub Olszewski, Rafał Stanaszek, Jan Tryzno.
Trener: Kuba Popiński

XT3F6011 XT3F6019 XT3F6025 XT3F6028 XT3F6041 XT3F6066 XT3F6076 XT3F6081 XT3F6087 XT3F6088 XT3F6095 XT3F6102 XT3F6108 XT3F6118 XT3F6128 XT3F6153XT3F6133 XT3F6161 XT3F6162 XT3F6178 XT3F6185 XT3F6236 XT3F6264 XT3F6267 XT3F6278 XT3F6285

XT3F6293Zdjęcia: Marcin Charzyński


U-14 (R2006) I Liga Okręgowa C2 – gr. 2 Trampkarz
MILAN – UKS BSS Irzyk 1:1 (1:1)
Bramka: Dawid Skiba.
Skład: Olivier Miazek – Piotrek Sadecki, Kacper Jonak kpt., Maks Lewandowski, Krzysiek Charzyński – Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak, Nataniel Piotrowski, Konrad Karlicki, Stasiek Bulanda, Bartek Malinowski – Wojtek Kowalski, Michał Gołębiewski, Wojtek Żach, Dawid Skiba.
Trener: Michał Wawrzyniak

20190915_162223


U-16 (R2004/R2005) II Liga Okręgowa B2 – gr. 4 Junior Młodszy
MILAN – KS Błonianka Błonie 2:2 (1:1)
Bramki: Franek Radzimowski, Kacper Wareluk.
Skład: Paweł Sitko, Bartek Pawlak (60′ Maciek Reichel), Michał Głuchowski (60′ Aleksander Eckhoff), Piotr Polkowski, Dominik Nowak (46′ Kacper Wareluk), Miłosz Baranowski, Dawid Baranowski (46′ Mateusz Kwiatkowski), Franciszek Radzimowski (60′ Kamil Woźniak), Bartek Dróżdż, Mateusz Bagiński, Tymon Pandera.
Rezerwowy: Tadeusz Engel.
Trener: Mirosław Rastawicki

IMG_20190914_095713


U-18 (R2002/R2003) I Liga Okręgowa A2 – gr. 2 Junior
BUKS Pruszków – MILAN 1:1 (0:0)
Bramka: Bartek Chodowski.
Skład: Piotr Małycha (60′ Julian Zawieja ), Maciej Chrzanowski, Mateusz Sierakowski, Jakub Wawrzyniak kpt., Jakub Traczyk (75′ Damian Popielczyk ), Bartek Chodowski (65′ Max Szulc), Stanisław Kwiatkowski, Łukasz Grochala, Mateusz Traczyk (70′ Mateusz Dąbrowski ), Filip Górecki (65′ Krzysztof Kobierecki ), Szymon Chyłek (60′ Piotr Habrzyk)
Trener: Paweł Wiesion

20190915_123902 20190915_123904 20190915_123906 20190915_123909 20190915_123913 20190915_123943


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
FC Komorów – MILAN II 0:2 (0:1)
Bramki: Sieczka, Wałęka.
Skład: Kaszowski – Borkowski (71′ Wałęka), Kosewski, Miksa, Markiewicz, Warowicki (85′ Matusik), Szewczak, Jałowiecki, Siedlecki, Rdzanek (65′ Mihułka), Sieczka (80′ Zieliński).
Trener: Piotr Kaszowski

71252415_2720294064670522_7838369328708714496_o


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. – MILAN 3:3 (1:0)
Bramki: Banaszczyk, Kudelski, Ozimek
Skład: Imiołek – Skalniak, Skorża, Kudelski, Kordium, Urbanek, Ozimek (90′ Michalczyk), Jaremczuk (70′ Kozdrój), Marusiak (80′ Lewandowski), Banaszczyk, Przybylski.
Rezerwowi: Wawrzyniak, Nerwiński, Jankiewicz.
Trener: Jakub Popiński

DSC03738DSC03801DSC03804Zdjęcia: Robert Skalski