MILANGOL 37/2018

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-9 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-9 (R2010) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 16 Żak
MILAN B – GLKS Nadarzyn II 3:3
Bramki: Piotrek Siedlecki, Igor Koperski, Mateusz Sieradzan.
Skład: Adam Świca – Piotrek Siedlecki, Michał Kowalski, Wiktor Dziduszko, Igor Koperski, Mateusz Sieradzan, Antek Żelazny.
Trener: Piotr Kaszowski

41991392_728261164173746_3967072411538423808_o 41874544_728261154173747_2429949958997147648_o 41900400_728261264173736_1416960537593380864_o 42130565_728258647507331_7687934641717641216_o 41839006_728260844173778_2109784795897659392_o 41824647_728256904174172_8606512590236942336_o 41868335_728257110840818_4989854912427851776_o 41876044_728258754173987_8664389258825433088_o 41991944_728257184174144_157736702624923648_o 42089534_728257434174119_1340814096034955264_o 41876567_728257400840789_4671222666105978880_o 41863939_728257787507417_6808905533743955968_o 41913623_728258867507309_3918031865067339776_o 41884485_728257500840779_5128700386084913152_o 41934681_728257727507423_8082435282005131264_o 41990757_728257610840768_8735350961893015552_o 41815275_728257024174160_5588251587425337344_o 41830022_728257910840738_2037229556884045824_o 41926119_728259030840626_9046211636691468288_o 41876504_728258064174056_1390065452385828864_o 41833290_728256574174205_1097766226081349632_o 41843238_728256400840889_6983353576160493568_o 41900297_728256637507532_2114954927204728832_o 41788453_728257087507487_8082477355504762880_o 41990670_728259257507270_7858570892069044224_o 41911525_728258167507379_917684011206180864_o 41970984_728257160840813_6026233256846819328_o 41838997_728256724174190_8303538995812368384_o 41894035_728256704174192_6636206625348648960_o 41817424_728258294174033_4325871548494774272_o 42044885_728258514174011_5249320148841529344_o 41991993_728256454174217_3636515347432996864_o 41944117_728256517507544_7788320491420254208_o 41856525_728260974173765_554352640075497472_o 41873040_728256784174184_1375166490008879104_o 41983115_728259137507282_8968075723331862528_o 41946038_728256827507513_2820884380564586496_o 41890287_728260864173776_6818205490854494208_o 42114304_728256950840834_2097505570297741312_o 41873156_728256920840837_912720274552520704_o 41853386_728261070840422_2793498290400788480_o

Zdjęcia: Piotr Koperski

www.piotrkoperski.pl


U-9 (R2010) III Liga Okręgowa F1 – gr. 8 Żak
MILAN A – FC Komorów 3:7
Bramki: 2 x Kuba Fedorczyk, Kacper Dąbrowski.
Skład: Michał Stanaszek, Filip Paćko, Patryk Bogdzio, Tymek Wardak, Nataniel Grzybek, Kuba Fedorczyk, Dawid Topolewski, Kacper Dąbrowski, Olek Sapiecha.
Trener: Paweł Wiesion

dav dig dig dig dig


U-10 (R2009) III Liga Okręgowa E2 gr. 5 Orlik
ZNICZ III Pruszków – MILAN 7:5
Bramki: 4 x Bruno Kowalczyk, Filip Mączka.
Skład: Mikołaj Rodek, Filip Mączka, Janek Wlazło, Mateusz Poszwiński, Dominik Zieliński, Bruno Kowalczyk, Wojtek Lewandowski, Marcin Pettyn, Mateusz Gardzioła, Aleks Rymuza, Kostek Naimski.
Trener: Damian Zatyka

received_260048201516917 received_2162063060674035


U-11 (R2008) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 6 Orlik
ZNICZ III Pruszków – MILAN 2:3
Bramki: Staś Bulanda (piękny lob nad bramkarzem), Kuba Lipiński (z rzutu wolnego), Maks Skalski (wznowienie z autu, bramkarz dotknął piłkę – zaliczony samobój).
Skład: Antonii Wardziak, Kuba Lipiński, Kacper Tchórznicki, Maksymilian Skalski, Franek Siennicki, Mateusz Boniecki, Stanisław Bulanda, Luka Eckhoff.
Trener: Krzysztof Urbanek

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Zdjęcia: Robert Skalski


U-12 (R2007) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 16 Młodzik
Orzeł Kampinos – MILAN mecz przełożony na środę 19.09
Bramki:
Skład:
Trener: Kuba Popiński


U-13 (R2006) III Liga Okręgowa D1 – gr. 8 Młodzik
MILAN – KS Błonianka Błonie 3:1 (2:0)
Bramki: 2 x Dawid Skiba, Kacper Jonak.
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak, Kamil Grzybek, Olivier Miazek – Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak kpt., Nataniel Piotrowski, Konrad Karlicki, Bartek Malinowski – Wojtek Kowalski, Paweł Jarocki, Dawid Skiba.
Trener: Michał Wawrzyniak

20180915_124828(0)36,34,144,148.542358 32,34,136,137.761841 78,34,147,159.190277 15,34,111,116.398529 34,34,140,144.853394 34,34,137,141.896240 36,34,146,146.893188 20,34,137,136.045090 59,34,151,147.413727 50,34,173,181.287323 35,34,145,144.884323 34,34,193,202.883453 34,34,179,193.575745 36,34,182,193.009705 34,34,181,194.070358 36,34,180,193.431183 32,34,180,190.989853 35,34,144,145.057953 33,34,136,142.214279 46,34,147,156.917160 32,34,135,148.213013 31,34,137,149.427612 63,34,169,180.655365 31,34,154,170.273666 40,34,157,170.487091 47,34,150,160.635620 33,34,139,150.990509 34,34,139,149.788116 31,34,139,148.320175 33,34,143,153.195892 35,34,136,148.423248 35,34,134,148.052795 33,34,162,171.850266 37,34,159,165.952530 34,34,183,196.891693 33,34,183,198.562225 34,34,182,196.906952 34,34,187,201.440369 41,34,177,194.391968 30,34,169,184.579941 32,34,167,172.953690 34,34,168,168.149841 52,34,196,203.825699 32,34,151,153.886444 35,34,174,188.300323 29,34,179,191.324478 23,34,165,172.043365 35,34,169,181.784180 34,34,165,175.096252 36,34,178,190.860352 36,34,189,197.552551 40,34,162,166.886780 41,34,168,167.985352 42,34,168,168.474884 32,34,186,200.111374 29,34,180,192.203033 32,34,188,200.778061 33,34,188,200.269287 33,34,192,205.546783 35,34,148,159.737335 33,34,156,158.410156 33,34,187,198.267090 31,34,187,198.388840 34,34,185,192.714111 35,34,173,170.587372 47,34,133,130.000214 30,34,133,138.675385 33,34,140,142.622650 41,34,142,138.547455 28,34,138,135.734802 31,34,142,139.486404 32,34,145,146.202972 27,34,148,152.534698 37,34,148,151.568878 41,34,144,149.068146 33,34,146,153.495636

Zdjęcia: Artur Malinowski


 

U-14 (R2005) III Liga Okręgowa C2 – gr. 6 Trampkarz
KS Mszczonowianka – MILAN 8:3 (4:0)
Bramki: 2 x Kamil Woźniak, Dawid Skiba.
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak, Stasiek Krzysiak, Franek Radzimowski, Jasiek Kawa – Kamil Woźniak, Aleks Eckhoff kpt., Tadek Engel, Kuba Kawa, Kajtek Chmiel – Dawid Skiba
Trener: Michał Wawrzyniak

20180916_150033


U-15 (R2004) II Liga Okręgowa C1 – gr. 4 Trampkarz
MILAN – Naprzód GOSiR Stare Babice 2:0 (1:0)
Bramki: Kacper Wareluk, Piotr Polkowski.
Skład: Dominik Werpachowski – Mateusz Bagiński, Bartek Dróżdż, Piotr Polkowski, Kacper Wareluk, Maciek Reichel, Iwo Nowakowski, Miłosz Baranowski, Adrian Zieliński, Alan Bodych, Dominik Nowak, Kosma Woźniakowski, Mateusz Kosmalski, Bartek Pawlak, Mateusz Kwiatkowski, Dawid Baranowski, Tymon Pandera, Paweł Sitko.

Mecz wyrównany. Wygraliśmy po dwóch pięknych strzałach z przed pola karnego ,,Kapika i Polkosia „. Brawa dla całej drużyny za bardzo przyzwoitą grę
Trener: Mirosław Rastawicki

20180915_143006


U-16 (R2003) I Liga Okręgowa B2 – gr. 2 Junior Młodszy
Ursus II Warszawa – MILAN 2:0
Skład: Mateusz Baran- Konrad Przyłucki (Kuba Sadowski 60′), Łukasz Bagiński (Robert Heinrich 70′), Antoni Eckhoff, Kuba Traczyk, Marcel Borkowski, Mateusz Traczyk, Kuba Konopka, Sebastian Mossakowski, Filip Górecki (Piotr Habrzyk 55′), Wojtek Kurlak.
Trener: Paweł Bendkowski

image11 image10 image9 image8 image7 image6 image4


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 16 lat)
MILAN II – BUKS Pruszków 0:1 (0:0)
Skład: Plackowski – Warowicki, Siedlecki (80′ Sieczka), Matul, Zajączkowski – Wałęka, Kulesza (60′ Kowalski), Jabłoński, Szmyd (46′ Kidziński), Szewczak (70′ Ogonowski) – Wacławiak (85′ Dzikowicki).
Rezerwowi: Borkowski, Zieliński.

Trener: Artur Arak

mms_img-751046085mms_img-108605379


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 16 lat)
LKS Chlebnia – MILAN 4:1 (2:1)
Bramka: Urbanek.
Skład: Kaszowski – Podgórski (77′ Gudelski P.), Kordium, Smoliński, Borkowski D., Zientek (60′ Jaremczuk), Urbanek (90′ Twarowski), Gutowski (72′ Zatyka), Gudelski S. (84′ Michalczyk), Banaszczyk, Goławski.
Rezerwowi: Wysocki, Nerwiński.
Trenerzy: Paweł Bendkowski, Adam Banaszczyk

_DSC8706 _DSC8717 _DSC8721 _DSC8725 _DSC8726 _DSC8727 _DSC8734 _DSC8738 _DSC8740 _DSC8741 _DSC8744 _DSC8745 _DSC8750 _DSC8753 _DSC8755 _DSC8764 _DSC8778 _DSC8780 _DSC8789 _DSC8794 _DSC8808 _DSC8816 _DSC8828 _DSC8830 _DSC8831 _DSC8832

Zdjęcia: Jacek Mączka