MILANGOL 37/16

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


Liga Żaków U-9 (2008 r.)
MILAN II – AP Żyrardowianka 3:9 (3:1)
Bramki: 2 x Dominik Sierpiński, Kamil Karlicki.
Skład: Antoni Wardziak, Luka Eckhoff, Tomasz Gostyński, Marcin Maksymiuk, Mateusz Zgórzak, Kamil Karlicki, Dominik Sierpiński, Piotr Seidel.
Trener: Wojciech Burzyński


Liga Żaków U-9 (2008 r.)
MILAN – Zaborowianka Zaborów 14:0 (3:0)
Bramki: 5 x Mateusz Deka, 3 x Michał Piszczałkowski, 2 x Mateusz Boniecki, Antoni Kamiński, Maksymilian Skalski, Maciej Deka, br. samobójcza.
Skład: Antoni Wardziak, Piotr Zygowski. Michał Piszczałkowski, Maksymilian Skalski, Mateusz Deka, Mateusz Boniecki, Antoni Kamiński, Maciej Deka.
Trener: Wojciech Burzyński

EG3A7357  EG3A7360  EG3A7361  EG3A7363  EG3A7364  EG3A7367  EG3A7373  EG3A7374  EG3A7377  EG3A7378  EG3A7381  EG3A7383  EG3A7384  EG3A7385  EG3A7389  EG3A7392  EG3A7395  EG3A7396  EG3A7397  EG3A7399  EG3A7401  EG3A7405  EG3A7406  EG3A7408  EG3A7409  EG3A7412  EG3A7413  EG3A7414  EG3A7416  EG3A7421


Liga Orlików U-10 (2007 r.)
MILAN II  – FC Płochocin 2:3
Bramki: Wojtek Żach, Jakub Judka.
Skład: Krzyś Charzyński, Jaś Tryzno, Igor Wytrykus, Oliwier Skibniewski, Jakub Judka, Alex Louchihi, Jaś Siepietowski, Wiktor Kiełbowski.

Chłopcy naprawdę dzielnie walczyli. Widać postęp nawet w stosunku do poprzedniego meczu. Przy lepszej skuteczności wynik, mógłby być korzystny dla nas.
Trener: Paweł Wiesion

EG3A7471  EG3A7474  EG3A7481  EG3A7483  EG3A7484  EG3A7485  EG3A7487  EG3A7492  EG3A7498  EG3A7502  EG3A7503  EG3A7505  EG3A7507  EG3A7508  EG3A7511  EG3A7512  EG3A7518  EG3A7523  EG3A7524  EG3A7526  EG3A7528  EG3A7530  EG3A7531  EG3A7536  EG3A7539  EG3A7541  EG3A7542


Liga Orlików U-10 (2007 r.)
KS Ożarowianka – MILAN 4:2
Bramki: Bartek Karasiewicz, Marceli Dembiński,
Skład: Krzyś Charzyński,Rafał Bogdzio, Wojtek Żach,Bartek Malinowski,Bruno Wójcik,Marceli Dembiński,Jakub Świtkowski,Bratek Karasiewicz.

Mimo porażki, jestem zadowolony z postawy chłopców. Myślę, że to my byliśmy drużyną przeważającą. Moi zawodnicy przeprowadzili kilka naprawdę dobrych akcji. Brawa za próby kopiowania podczas meczu zagrań nad którymi pracujemy na treningu. Cieszy też to, że jest coraz mniej przypadkowych wybić tzw. do przodu.
Trener: Paweł Wiesion

EG3A7426  EG3A7430  EG3A7432  EG3A7433  EG3A7434  EG3A7436  EG3A7439  EG3A7440  EG3A7441  EG3A7442  EG3A7443  EG3A7446  EG3A7447  EG3A7448  EG3A7452  EG3A7457  EG3A7461  EG3A7463  EG3A7464  EG3A7466  EG3A7467  EG3A7469  EG3A7470

_6223  _6224  _6225  _6226  _6227  _6228  _6229 _6230  _6231  _6232  _6233  _6234  _6235  _6236  _6237  _6238  _6239  _6240  _6241  _6242  _6243  _6244  _6245  _6246  _6247  _6248  _6249  _6250  _6251  _6252  _6253  _6254  _6255  _6256  _6257  _6258  _6259  _6260  _6261  _6262  _6263  _6264  _6265  _6266  _6267  _6268  _6269  _6270  _6271  _6272  _6273  _6274  _6275  _6276  _6277  _6278  _6279  _6280  _6281


 

Liga Orlików U-11 (2006 r.)
KS Teresin – MILAN II 3:2 (1:1)
Bramki: Bartek Staniszewski, Nataniel Piotrowski.
Skład: Maks Zawadzki kpt. – Łukasz Błaszczak, Miłosz Grzybek – Kuba Dumicz, Oli Miazek, Maks Lewandowski, Jasiek Konstantynowicz, Damian Madany, Nataniel Piotrowski – Bartek Staniszewski.
Trener: Michał Wawrzyniak

20160918_140143


 

Liga Orlików U-11 (2006 r.)
MILAN – Naprzód Brwinów 0:4 (0:1)
Bramki:
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak, Kamil Grzybek – Piotrek Sadecki, Konrad Karlicki, Krzysiek Jankowski, Maciek Wawrzyniak kpt., – Wojtek Kowalski, Dawid Skiba.
Trener: Michał Wawrzyniak

_6283  _6286  _6287  _6288  _6290  _6291  _6293  _6295  _6298  _6299  _6300  _6301  _6302  _6303  _6304  _6305  _6306  _6307  _6308  _6309  _6310  _6313  _6317  _6318  _6320  _6321  _6323  _6324  _6325  _6326  _6328  _6329  _6330  _6331  _6332  _6333  _6335  _6336  _6337  _6338  _6339  _6340  _6341  _6342  _6343  _6344  _6345  _6346  _6347  _6348  _6349  _6351  _6352  _6353  _6354  _6355  _6356  _6357  _6358  _6359  _6360  _6361  _6362  _6369


 

Okręgowa Liga Młodzików U-12 (2005 r.)
MILAN – GKS Pogoń Grodzisk Maz. 0:2
Bramki:
Skład Milanu: Kostek Kowalczyk, Tymon Kotermanowicz, Łukasz Świtkowski, Maciej Świtkowski, Aleksander Eckhoff, Kuba Uchorczak, Kuba Biedrzycki, Kuba Kazak, Ryś Wardziak, Kajtek Chmiel, Mikołaj Sienicki, Staś Krzysiak, Patryk Wasiluk.
Trener: Paweł Bendkowski

_IGP4899 (1280x798)  _IGP4905 (1280x812)  _IGP4910 (1280x756)  _IGP4913 (1280x850)  _IGP4919 (1280x850)  _IGP4925 (1280x850)  _IGP4931 (1280x934)  _IGP4932 (1280x862)  _IGP4935 (1280x849)  _IGP4936 (1280x850)  _IGP4945 (1280x845)  _IGP4952 (1280x850)  _IGP4953 (1280x884)  _IGP4957 (1280x849)  _IGP4960 (1280x849)  _IGP4961 (1280x850)  _IGP4964 (1280x850)  _IGP4965 (1280x850)  _IGP4966 (1280x849)  _IGP4976 (1280x849)  _IGP4996 (1280x850)  _IGP4998 (1280x850)  _IGP5002 (1280x832)


Okręgowa Liga Młodzików U-13 (2004 r.)
Żyrardowianka ŻyrardówMILAN 3:0
Bramki:
Skład: Kacper Wareluk, Tymon Pandera, Kacper Woźniak, Bartłomiej Dróżdż, Piotr Polkowski, Dominik Nowak, Iwo Nowakowski, Marcel Borkowski, Michał Głuchowski.
Trener: Wojciech Burzyński


 

Liga Okręgowa Trampkarzy U-14 (2003 r.)
MILAN – UKS Nowa Wieś 9:0
Bramki: 3 x Sebastian Mossakowski, Jakub Traczyk, Robert Heinrich, Konrad Przyłucki, Wojtek Kurlak, Filip Górecki, Kuba Konopka.
Skład: Mateusz Baran, Mateusz Bagiński, Michał Polkowski, Wojciechowski Bartłomiej, Jakub Traczyk, Przyłucki Konrad, Kuba Konopka, Max Jastrzębski, Wojciech Kurlak, Mateusz Kwiatkowski, Sebastian Mossakowski, Michał Boniecki, Marcin Gajewski, Filip Górecki, Bartłomiej Górzyński, Robert Heinrich.
Trener: Piotr Kaszowski

20160918_151144 (2)


 

Liga Okręgowa Juniorów  U-19 (1998 r.)
Orzeł Kampinos – MILAN 2:3 (2:1)
Bramki: Brzeziński, Sieczka, Szubiński.
Skład: Wojtczak – Warowicki, Szubiński, Daniluk, Brzeziński (80’Lotarski) – Sawa (70’Furdyna), Szmyd (55’Sutkowski), Wójcik (70’Dadej), Przybylski, Sieczka – Wycech.
Trener: Artur Arak


 

Mazowiecka Liga Oldboyów
Jeziorka Prażmów – MILAN 0:0
Bramki:
Skład:
Trener: Krzysztof Pyrc


 

Klasa „B” Seniorów
MILAN II – Marymont 1911 W-wa 2:2 (0:2)
Bramki: Szyjka, Sutkowski.
Skład: Wysocki – Pietrzyk, Sikorski, Szyjka, Kostrzewa (70’Dzikowicki) – Patok, Twarowski (46’Michalczyk), Rafalski, Sapiecha (60’Ogonowski), Lewandowski Grzegorz – Dadej (46’Sutkowski).
Trener: Artur Arak


 

Liga Okręgowa Seniorów
LKS Perła Złotokłos – MILAN 5:2 (4:1)
Bramki: Paweł Szewczak 30′, Szymon Markiewicz 46′
Skład: Kaszowski – Szyjka (45’Czerniawski), Jabłoński (45’Michalczyk ), Kordium, Siedlecki (75’Lewandowski), Podgórski, Urban, Twarowski (45’Markiewicz ), Szewczak, Burzyński, Banaszczyk.
Rezerwowi : Wysocki , Rafalski
Trener: Mirosław Rastawicki

IMGP6624 (2)

IMGP6606 (2)