MILANGOL 36/2019 (7 – 8 września)

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-8 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-8 (R2012) F2 – gr. 23 Żak
MILAN B – Błonianka Błonie 0:4
Skład: Hubert Laskowski (kpt.), Wojtek Niewojt, Szymon Raniszewski, Staś Pawlak, Dawid Rodek, Kacper Skorupski.

Milan 2012 B rozegrał swój pierwszy mecz ligowy. Po trudnym meczu przegraliśmy 0:4. Chłopcy dali z siebie to co najlepsze … serce. Mimo straconych bramek duże brawa dla bramkarzy i obrony. Parę trudnych akcji zostało wybronionych bardzo odważnie i z dużym poświęceniem. Teraz potrzeba nam takiej samej odważnej gry z przodu.

Trener: Hanna Duszyńska

20190908_145624 20190908_145636 20190908_145656 20190908_145720 20190908_145745


U-8 (R2012) F2 – gr. 22 Żak
Ożarowianka Ożarów – MILAN A 10:6
Bramki:
Skład: Hubert Sowiński, Antoni Kuszkowski, Jan Kosz, Aleksander Dobicki, Jan Pawlak, Sylwester Sitarz, Aleks Marcinkowski, Franciszek Arak.
Trener: Artur Arak


U-9 (R2011) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 13 Żak
Błonianka II – MILAN 2:0
Skład: Julek Łęcki, Aleksander Adamiec, Igor Grajewski, Adam Figielski, Mieszko Piaskowski, Adam Strzelczyk, Kuba Bakalarz, Alex Pitas, Bartek Kwiatkowski,
Trener: Krzysztof Urbanek


U-10 (R2010) IV Liga Okręgowa E2 – gr. 20 Orlik
MILAN B  – start 15.09
Trener: Sebastian Żołek


U-10 (R2010) III Liga Okręgowa E2 – gr. 8 Orlik
MILAN A – Relax Radziwiłłów 6:5 (1:4)
Bramki: 3 x Oskar Sulewski, Igor Koperski, Filip Paćko, Marcin Burgess.
Skład: Mieszko Zieliński-Pupek – Tymek Wardak, Kacper Dąbrowski, Oskar Sulewski, Dawid Topolewski, Marcin Burgess, Filip Paćko, Wojtek Sitko, Igor Koperski, Kuba Fedorczyk.
Trener: Paweł Bendkowski

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22Zdjęcia: Piotr Sulewski


U-11 (R2009) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 11 Orlik
MILAN – Orion-Puls Cegłów 9:2
Bramki: 3 x Mateusz Poszwiński, 2 x Mikołaj Flis, 2 x Bartek Margula, Szymon Kwaśniewski, Gabryś Borowski
Skład: Bartek Grajewski (bramkarz), Aleks Rymuza, Staś Hejankowski, Mateusz Poszwiński (kapitan), Mikołaj Flis, Bartek Margula, Szymon Kwaśniewski, Mikołaj Kopko, Gabryś Borowski, Maks Traczyk.
Trener: Sebastian Milewski

M 2009 M2009A M2009B


U-12 (R2008) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 12 Młodzik
Błękitni Korytów – MILAN 2:1
Bramka: Filip Gąsiński.
Skład: Xawery Mironiuk, Maksymilian Skalski, Kacper Tchórznicki, Mateusz Boniecki, Jakub Lipiński, Filip Gąsiński, Franciszek Siennicki, Aleksander Wall, Marcin Kwiatkowski, Antoni Wardziak.
Trener: Kamil Kudelski

DSC03639 DSC03640 DSC03648 DSC03662 DSC03676 DSC03679 DSC03709 DSC03710Zdjęcia: Robert Skalski


U-13 (R2007) IV Liga Okręgowa D1 – gr. 6 Młodzik
Ożarowianka Ożarów – MILAN 2:0
Skład: Jan Siepietowski, Krzysztof Charzyński, Jan Charzyński, Mateusz Deka, Maciej Deka, Igor Wytrykus, Tymon Golenia, Wojciech Żach, Tomasz Gostyński, Tadeusz Korach, Jakub Olszewski, Piotr Głowacki, Rafał Stanaszek, Jan Tryzno.
Trener: Kuba Popiński

20190908_180757 20190908_183607 20190908_183611


U-14 (R2006) I Liga Okręgowa C2 – gr. 2 Trampkarz
GKS Pogoń Grodzisk Maz. – MILAN 9:0 (4:0)
Skład: Olivier Miazek – Piotrek Sadecki, Kacper Jonak, Maks Lewandowski, Mateusz Deka – Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak kpt., Nataniel Piotrowski, Konrad Karlicki, Bartek Malinowski, Wojtek Żach – Wojtek Kowalski, Michał Gołębiewski, Staś Bulanda, Dawid Skiba.
Trener: Michał Wawrzyniak

20190907_100326


U-16 (R2004/R2005) II Liga Okręgowa B2 – gr. 4 Junior Młodszy
Znicz III Pruszków – MILAN 4:1 (0:0)
Bramka: Bartek Pawlak.
Skład: Paweł Sitko, Bartek Pawlak (70′ Maciek Reichel), Michał Głuchowski (75′ Tadeusz Engel ), Piotr Polkowski, Dominik Nowak (60′ Kacper Wareluk), Miłosz Baranowski (75′ Dawid Baranowski), Franciszek Radzimowski (60′ Kamil Woźniak ), Bartek Dróżdż, Iwo Nowakowski (70′ Mateusz Kwiatkowski), Mateusz Bagiński (46′ Aleksander Eckhoff), Tymon Pandera.
Trener: Mirosław Rastawicki

IMG_20190907_130416


U-18 (R2002/R2003) I Liga Okręgowa A2 – gr. 2 Junior
MILAN – Drukarz II Warszawa 2:3 (2:1)
Bramki: Stanisław Kwiatkowski, Jakub Namiota.
Skład: Julian Zawieja Br, Maciej Chrzanowski, Mateusz Sierakowski, Jakub Wawrzyniak kpt., Jakub Traczyk, Bartek Chodowski, Stanisław Kwiatkowski (75′ Maksymilian Szulc), Łukasz Grochala (60′ Szymon Chyłek ), Mateusz Dąbrowski, Filip Górecki (70′ Piotr Habrzyk ), Jakub Namiota.
Trener: Paweł Wiesion

20190907_155849 20190907_155850 20190907_155852 20190907_155857 20190907_155906 20190907_155927 20190907_155929 20190907_155930 20190907_155957 20190907_160052


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
MILAN II – Orion-Puls Cegłów 4:0 (1:0)
Bramki: 2 x Siedlecki, Kozdrój, samobójcza.
Skład: Kaszowski – Kosewski (45′ Markiewicz), Kordium, Miksa, Sikorski, Szewczak (75′ Mihułka), Jałowiecki (60′ Warowicki), Banasiak, Siedlecki (75′ Zieliński), Rdzanek (60′ Sieczka), Kozdrój.
Trener: Piotr Kaszowski

69945963_2708670242499571_405552613342314496_n


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
MKS Piast Piastów – MILAN 1:7 (0:3)
Bramki: 3 x Jankiewicz, 2 x Ozimek, Marusiak, Banaszczyk.
Skład: Kaszowski (67′ Imiołek) – Jaremczuk (70′ Nerwiński), Skorża, Kudelski (70′ Kordium), Goławski (22′ Ozimek), Skalniak, Urbanek, Przybylski (75′ Lewandowski), Banaszczyk, Marusiak (60′ Kozdrój), Jankiewicz (80′ Michalczyk).
Trener: Jakub Popiński

DSC03433 DSC03434 DSC03453 DSC03462 DSC03472 DSC03481 DSC03507 DSC03508 DSC03519 DSC03522 DSC03545 DSC03571 DSC03588 DSC03611 DSC03618Zdjęcia: Robert Skalski