MILANGOL 23/16

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!

Liga Żaków U-9 (2007 r.)
KS BŁONIANKA Błonie – MILAN 5:2
Bramki:
Skład:
Trener: Paweł Wiesion

Liga Orlików U-10 (2006 r.)
MILAN II – PKS LEGION Pruszków 4:0 (2:0)
Bramki: 2 x Bartek Kostrzyński, Bartek Staniszewski, Dawid Skiba
Skład: Maks Zawadzki – Łukasz Błaszczak, Milosz Grzybek, Jasiek Konstantynowicz – Wojtek Kowalski kpt., Oli Miazek, Maks Lewandowski, Bartek Kostrzyński, Damian Madany, Alan Woźniak – Dawid Skiba, Bartek Staniszewski.

Od pierwszych minut skupieni i panujący na całym boisku, chociaż tradycyjnie rażący nieskutecznością. Kończymy mecz czterema strzelonymi i bez żadnej straconej bramki. Brawo chłopaki za fajny mecz i BRAWO trybuny za doping, bo Wy też dzisiaj, mieliście tam głośnego przeciwnika! Dzięki
Trener: Michał Wawrzyniak

UNIA II Boryszew – MILAN 3:2 (2:0)
Bramki: 2 x Jasiek Krupa
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak, Piotrek Sadecki – Konrad Karlicki, Krzysiek Jankowski, Maciek Wawrzyniak kpt., Maciek Jastrzębski, Kuba Dumicz – Jasiek Krupa.

Dzisiejszy mecz rozpoczynaliśmy jako lider w tabeli i od samego początku chcieliśmy potwierdzić naszą pozycję dobrą grą na boisku. Może poza pierwszymi niemrawymi trzema minutami już po chwili wskoczyliśmy na bardzo fajny, wysoki poziom gry. Kolejne ataki pozycyjne oraz błyskawiczne kontry w naszym wykonaniu niestety nie chciały zamienić się w bramki. Po wykorzystanej kontrze oraz zamieszaniu pod naszą bramką gospodarze do przerwy prowadzą 2 : 0. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy strzelamy kontaktową bramkę i cały czas na połowie przeciwnika staramy się o kolejną. Niestety nadziewamy się na kontrę i znowu mamy dwie do odrobienia. Kilka minut przed końcem strzelamy drugą bramkę i praktycznie nie pozwalamy gospodarzom wyjść z własnego pola karnego, ale już do końca nie potrafimy żadnej z dogodnych sytuacji zamienić na chociaż wyrównującego gola. Rozegraliśmy dziś bardzo dobry mecz (w drugiej połowie przeciwnik potrafił stworzyć pod naszą bramką tylko nieliczne sytuacje), chociaż żal, że raziliśmy taką nieskutecznością.
TRZEBA PAMIĘTAĆ, ŻE PIŁKA NOŻNA TO SPORT ZESPOŁOWY I PO NASTĘPNYCH MECZACH ZNÓW BĘDZIEMY CIESZYĆ SIĘ ZE ZWYCIĘSTWA! Brawo za mecz!

PS. Kibice dzięki za wiarę do ostatniej akcji meczu. Brawo.