MILANGOL 21/2017

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!

Liga Żaków U-9 (2008 r.)
Błonianka II Błonie – MILAN II 14:5
Bramki: 2 x Mateusz Deka, 2 x Michał Piszczałkowski, Maciej Deka
Skład: Wojtek Harchut, Michał Tucharz, Antoni Wardziak, Weronika Tucharz, Mateusz Deka, Michał Piszczałkowski, Maciej Deka, Mateusz Zgórzak, Piotr Seidel.

Dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny. Z powodu wielu absencji na mecz pojechało z nami trzech chłopców z grupy I. Udział wspomnianej trójki pozytywnie wpłynął na cały zespół. Pierwsze dwie kwarty to wyrównany mecz i gra praktycznie bramka za bramkę. Od 3 kwarty zaczynało jednak brakować szczęścia i zespół Błonianki regularnie podwyższał wynik. Mimo wielu sytuacji w ostatnich dwóch kwartach zdobyliśmy tylko jedną bramkę. Brawa za zaangażowanie i dobrą postawę.
Trener: Wojciech Burzyński

MILAN – Ożarowianka Ożarów 4:4 (1:3)
Bramki: 2 x Mateusz Deka, Jan Charzyński, Antoni Kamiński.
Skład: Antoni Wardziak, Michał Piszczałkowski, Antoni Kamiński, Tomasz Gostyński, Piotr Zygowski, Jan Charzyński, Mateusz Deka, Maciej Deka.
Trener: Mateusz Frączek

Liga Orlików U-10 (2007 r.)
MILAN II – Piast Feliksów 3:7
Bramki: 2 x Kuba Świtkowski, Bartek Karasiewicz
Skład: Wojtek Żach, Jaś Siepietowski, Aleks Louhichi, Rafał Bogdzio, Oliwier Skibniewski, Kuba Świtkowski, Bartek Karasiewicz, Igor Wytrykus, Kuba Judka, Wiktor Kiełbowski, Alan Jaszczuk, Maksym Lubiński.

Przez większość cześć spotkania byliśmy równorzędnym rywalem dla gości z Feliksowa. Chłopcy grali ambitnie i choć mimo wszystko ani razu nie prowadziliśmy w tym meczu, to aż trzykrotnie doprowadzaliśmy do remisu. W drugiej połowie meczu zmęczenie dało o sobie znać a momenty dekoncentracji pozwoliły rywalom bezpiecznie odskoczyć od nas na kilka bramek przewagi. Wynik końcowy to 3:7, który nijak nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Zabrakło nam dokładności i trochę szczęścia. Gra chłopców zasługuje na gratulacje a wiele ich pomysłów na grę naprawdę mogło się podobać.
Trener: Daniel Piszczałkowski

20170529_184547 20170529_184552 20170529_184555 20170529_184558 20170529_184601

GLKS Nadarzyn – MILAN 4:2
Bramki: 2 x Bartek Karasiewicz
Skład: Wojtek Żach, Krzyś Charzyński, Bartek Malinowski, Igor Wytrykus, Bruno Wójcik, Marceli Dembiński, Bartek Karasiewicz, Aleks Przybysz.
Trener: Paweł Wiesion

Liga Orlików U-11 (2006 r.)
Unia II Boryszew – MILAN 6:1 (4:1)
Bramka: Nataniel Piotrowski (piękna akcja i asysta Krzyśka Jankowskiego)
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak kpt., Kamil Grzybek, Łukasz Błaszczak – Nataniel Piotrowski, Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak, Piotrek Sadecki, Konrad Karlicki, Krzysiek Jankowski – Bartek Staniszewski, Dawid Skiba.
Trener: Michał Wawrzyniak

IMAG0597 IMAG0598

Okręgowa Liga Młodzików U-12 (2005 r.)
Naprzód GOSiR Stare Babice – MILAN 2:1
Bramka: Aleksander Eckhoff
Skład Milanu: Tymon Kotermanowicz, Patryk Wasiluk, Staś Krzysiak, Maciek Świtkowski, Kamil Woźniak, Kuba Kazak, Janek Szymański, Kuba Uchorczak, Kostek Kowalczyk, Antek Walęczak, Kajtek Chmiel, Alan Żaboklicki, Dawid Chrobak, Łukasz Świtkowski, Aleksander Eckhoff.
Trener: Paweł Bendkowski

_IGP7694 _IGP7705 _IGP7710 _IGP7715 _IGP7724 _IGP7726 _IGP7741 _IGP7743 _IGP7750 _IGP7755 _IGP7759 _IGP7761 _IGP7762 _IGP7772 _IGP7777 _IGP7779 _IGP7780 _IGP7795 _IGP7802 _IGP7805 _IGP7814

Zdjęcia: Tomasz Kotermanowicz

Okręgowa Liga Młodzików U-13 (2004 r.)
MILAN – FC Komorów 3:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Bagiński, Iwo Nowakowski, Oskar Dreszer
Skład: Alan Żaboklicki – Miłosz Baranowski, Tymon Pandera, Adrian Zieliński , Maciek Reichel, Dominik Nowak, Kacper Wareluk, Dawid Baranowski, Mateusz Bagiński, Marcel Borkowski, Oskar Dreszer, Kosma Woźniakowski, Mateusz Kosmalski, Mateusz Kwiatkowski, Iwo Nowakowski.
Trener: Mirosław Rastawicki

20170526_192420

Liga Okręgowa Trampkarzy U-14 (2003 r.)
MILAN – UKS Nowa Wieś 5:1 (3:0)
Bramki: 2 x Filip Górecki, Wojciech Kurlak, Bartek Wojciechowski
Skład: Robert Heinrich, Mateusz Baran, Mateusz Bagiński, Łukasz Baginski, Mateusz Traczyk, Mateusz Kwiatkowski, Wojciech Kurlak, Bartek Wojciechowski, Konrad Przyłucki, Marcel Borkowski, Filip Górecki.

Liga Okręgowa Juniorów  U-19 (1998 r.) – wolny termin
Trener: Artur Arak

Mazowiecka Liga Oldboyów (ur.1982 i starsi)
MILAN – Perła Złotokłos 2:2
Bramki: 2 x Pliszewski
Trener: Krzysztof Pyrc

20170529_205107 20170529_205112 20170529_205212

Klasa „B” Seniorów
MILAN II – Gwardia Warszawa 0:3 (0:2)
Skład: Wysocki – Patok, Bieś, Bendkowski, Makulec (49′ Matul) – Lewandowski, Michalczyk (80′ Wójcik), Przybylski (46′ Ogonowski), Lementowicz, Sutkowski (60′ Markiewicz) – Michaeli.

Niestety mimo wielkich chęci i pełnego składu, tym razem lider z Warszawy pokazał nam jak się skutecznie gra w piłkę. Już pierwsze 6 minut ustawiło gościom spotkanie. Dwa prezenty z naszej strony i mimo walki przez cale spotkanie nie udało się strzelić kontaktowej bramki. Na koniec Gwardia przypieczętowała zwycięstwo trzecim golem i tym samym awansowała do A-Klasy. Gratulujemy!
Może za tydzień w Pracach Małych zdobędziemy punkty.
Na początku drugiej polowy bardzo groźnie wyglądającej kontuzji doznał nasz junior Maciek Makulec. Maćka zabrało pogotowie do szpitala z urazem karku i głowy.
Maćku trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia i mamy nadzieję, że nic poważnego się nie stało.