MILANGOL 20

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!

Liga Żaków U-9 (2006 r.)

Wolny termin

Liga Orlików U-10 (2005 r.)

GOSiR Naprzód Stare Babice – MILAN 3:4

Bramki: 2 Łapiński Tomek, Kuba Kazak, Maciej Jastrzębski

Skład Milanu: Chmiel Kajtek, Chyliński Ignacy, Eckhoff Aleksander, Jastrzębski Maciej, Kazak Kuba, Krupa Janek, Krzysiak Stanisław, Łapiński Tomasz, Świtkowski Łukasz, Uchorczak Kuba,Walęczak Antoni, Wardziak Ryszard, Wawrzyniak Maciej, Szymański Jan.

MILAN II – Żyrardowianka 3:2

Bramki: Michał Głuchowski z karnego, Piotr Polkowski i w ostatniej minucie meczu z rzutu wolnego wykonywanego z własnej połowy Kosma Woźniakowski. BRAWO!

Skład Milanu: Głuchowski Michał, Baranowski Dawid, Baranowski Miłosz, Borkowski Marcel, Chlebowski Dawid, Wiatrak Tymoteusz, Polkowski Piotr, Dreszer Oskar, Konopka Adam, Wareluk Kacper, Krutkowski Błaźej, Woźniakowski Kosma, Podgórski Bartosz.

Bramki: 2 Alan Bodych, Kamil Straszyński, Paweł Kowalski

Skład Milanu: Tymek Pandera, Bartek Dróżdż, Olaf Warowicki, Adaś Konopka, Marcel Borkowski, Paweł Kowalski, Alan Bodych, Michał Głuchowski, Mateusz Kosmalski, Maciek Reichel, Antek Pietras, Bartek Pawlak, Jasiek Wołowski, Kamil Straszyński.

20150517_121804

II Liga Okręgowa Młodzików U-12 (2003 r.)

MILAN – Znicz II Pruszków 4:0 (3:0)

Bramki: 2 Dawid Piszczałkowski, Łukasz Bagiński, Konrad Przyłucki.

Skład Milanu: Bagiński Łukasz, Baran Mateusz, Eckhoff Antek, Gajewski Marcin, Konopka Kuba, Kwiatkowski Mateusz, Mossakowski Sebastian, Polkowski Michał, Piszczałkowski Dawid, Przyłucki Konrad

Wysokim i nie pozostawiającym żadnych wątpliwości zwycięstwem piłkarzy z Milanówka zakończył się mecz piątej kolejki z pruszkowskim Zniczem.

Mecz zaczął się dosyć niemrawo. Początek to raczej badanie przeciwnika. Większość akcji toczyła się w środku boiska. Zarówno Milan jak i rywale nie forsowali zbytnio tempa w tych pierwszych minutach. Jednak gdy zawodnicy w żółto czerwonych strojach coraz częściej zaglądali na naszą połowę obraz gry z minuty na minutę zaczął się zmieniać. Chłopcy stopniowo przejmowali inicjatywę, a ich akcję skrzydłami robiły coraz więcej zamętu w szeregach rywala. Przeciwnikowi wyraźnie taka gra nie odpowiadała. Przewaga Milanu była już wyraźniejsza, a defensywa Znicza ograniczała się do wybijania piłki na aut, bądź rzut rożny. Kolejne akcję napędzali Michał Polkowski, Mateusz Kwiatkowski, Kuba Konopka oraz Sebastian Mossakowski.  Po jednym ze stałych fragmentów piłka wpadła na pole karne, a w dużym zamieszaniu na strzał zdecydował się nasz Kapitan – Łukasz Bagiński. Łuki nie zastanawiając się długo huknął z lewej nogi posyłając piłkę pod poprzeczkę! Piękny strzał! Klasa światowa! I dobry moment na objęcie prowadzenia! Od tego momentu Milanowi grało się już lepiej i bardziej na luzie. Z minuty na minutę jesteśmy coraz groźniejsi, a rywal popełnia coraz więcej błędów. Nie minęło kilka minut jak było już 2:0. Akcję ze skrzydła niezwykle walecznego Kuby Konopki skutecznie technicznym strzałem (przelobował bramkarza) zakończył Dawid Piszczałkowski. Do przerwy dołożyliśmy jeszcze jedno trafienie, którego autor – szybki i przebojowy Konrad Przyłucki wymanewrował obrońców i bezradnego bramkarza ze spokojem oddając strzał do pustej już bramki. Druga połowa przypominała trochę początek meczu. Rywal chyba już pogodzony z porażką nie stwarzał zagrożenia pod bramką Mateusza Barana, a jeśli już udało im się przejść na naszą połowę to skutecznie akcje przerywali Łukasz BagińskiAntoni Eckhoff i Marcin Gajewski. Formalności w końcówce dopełnił Dawid Piszczałkowski po ładnej akcji zespołowej ustalając wynik na 4:0. Dla Dawida mecz ten był szczególnie ważny ponieważ po raz pierwszy miał okazję zagrać przeciwko swoim dawnym kolegom. Swoją przygodę z piłką zaczynał właśnie w Zniczu, lecz nie udało mu się przekonać trenera do swoich umiejętności. Wynik świetny! Wielkie brawa dla wszystkich zawodników! Milan po pięciu kolejkach jest nadal niepokonany, a przy dosyć niespodziewanej porażce Mszczonowianki mamy już 6 punktów przewagi nad kolejną drużyną w tabeli.

Trener: Piotr Kaszowski

III Liga Okręgowa Młodzików U-13 (2002 r.)

MILAN – Legion Pruszków 9:0 (2:0)

Bramki: 2 Mateusz Czarnecki, 2 Arek Grabowski, 2 Franek Skoneczny, Wojtek Czarnecki, Kuba Wawrzyniak i bramka samobójcza

Skład Milanu: Bartek Amerlik, Mateusz Czarnecki, Wojtek Czarnecki, Arek Grabowski, Maciek Kasprowicz, Marek Gruszczyński, Damian Popielczyk, Janek Łapiński, Franek Skoneczny, Kuba Wawrzyniak, Dawid Zwierzchowski

2015-05-17_13.01.28-2

2015-05-17_13.05.45-1

2015-05-17_13.06.32-2

2015-05-17_13.12.30

2015-05-17_13.15.46-1

I Liga Okręgowa Juniorów Młodszych U-16 (1999 r.)

RKS Ryś Laski – MILAN 0:8

Bramki: 3 Żółtowski, 2 Pietrzyk, Urbanek, Wójcik, Rafalski Kacper

Skład Milanu: Gasik – Warowicki, Szubiński, Rafalski Kacper, Brzeziński( 50`Lotarski) – Pietrzyk, Wójcik, Rafalski Kamil, Urbanek(cap.), Sawa – Żółtowski

W niedzielne przedpołudnie juniorzy U -16 rozgrywali swój ligowy mecz w Laskach z Rysiem.
Założenia przedmeczowe przyjemne dla piłkarzy, mieli pozwolenie na dużo dryblingów i pojedynków 1×1, z czego wywiązali się bardzo dobrze. Prym wiedli, jak przystało na środkowych pomocników Krzysztof Urbanek i Kamil Rafalski. Całe spotkanie toczyło się pod nasze dyktando, ale na pierwszą bramkę musieliśmy poczekać do 23 minuty. Rzut wolny z bocznej strefy boiska wykonywał Błażej Wójcik, który kopnął tak dokładnie, że piłka wylądowała w prawym górnym rogu bramki. Piękny strzał! Dwie minuty później Oskar Pietrzyk został pięknie „obsłużony” przez Krzyśka Urbanka i sytuacji 1×1 z bramkarzem nie mógł nie wykorzystać. W 35 minucie odblokował się nasz napastnik. Po pięknym crossowym podaniu od Błażeja Wójcika (bardzo dobry mecz, super asekuracja bocznych obrońców), Jerzyk strzela swoją pierwszą bramkę. Przed przerwą Oskar Pietrzyk wpisuje się drugi raz na listę strzelców.
Wynik 4:0 do przerwy pozwolił nam na małe roszady w ustawieniu. W obronie zostawiliśmy tylko jednego środkowego stopera i trzeba tu wspomnieć, że Patryk Szubiński poradził sobie bezbłędnie. W dodatku sam również zanotował dużo wygranych pojedynków 1×1. W drugiej połowie w 52 minucie wynik podwyższył kapitan Krzysztof Urbanek, którego wypuścił w „uliczkę” Jerzyk. Trzy minuty od 70 do 72 do popis Jerzyka, który po dwóch celnych strzałach zanotował tego dnia hat-tricka. Swój dobry występ ukoronował bramką również Kacper Rafalski ustalając wynik strzałem z dystansu na 8:0 dla Milanu.
Brawo za spełnienie ustaleń przedmeczowych i poprawne zachowanie przy rożnych w obronie.
Mamy 10 punktów, Chlebnia  punkt więcej, wygrywamy i jesteśmy drudzy!

Trener: Artur Arak