MILANGOL 19

Kolejne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!

Liga Żaków U-9 (2006 r.)

Promyk Nowa Sucha – Milan 9:3 (3:2)

Bramki : Alan Woźniak, Bartek Staniszewski, Dawid Skiba

Skład: Bartek Żach, Filip Adach – Kacper Jonak, Łukasz Błaszczak, Piotrek Sadecki, Maks Zawadzki – Konrad Karlicki, Jaś Placek (kpt.), Bartek Staniszewski, Oli Miazek, Bartek Kostrzyński, Kuba Świtkowski, Wojtek Kowalski, Staś Gurbiel – Alan Woźniak, Dawid Skiba

Rozegraliśmy dziś najlepszy mecz jaki widziałem w naszym wykonaniu (a widziałem chyba wszystkie, może kiedyś ze dwa razy odwróciłem głowę), a pierwsza kwarta to prawie PERFEKCJA! BRAWO! Parady bramkarzy, wspaniałe akcje na jeden i dwa kontakty, realizacja założeń przedmeczowych i tylko goli coś mało, ale ten element też doszlifujemy. BRAWO!!!

PS. Dociekliwych uspokajam, że wynik to jeszcze drugorzędna sprawa, a tylko ostatnia kwarta trochę popsuła statystyki.

Bramki: Jan Krupa, Kuba Uchorczak.

Skład Milanu: Mikołaj Sienicki, Kajtek Chmiel, Ignacy Chyliński, Kuba Uchorczak, Jan Krupa, Stanisław Krzysiak, Tomasz Łapiński, Łukasz  Świtkowski, Antek Walęczak, Maciej Wawrzyniak, Jan Szymański.

Bramki: Podgórski, Krutkowski, Dreszer, Chlebowski

Skład Milanu: Głuchowski Michał, Baranowski Dawid , Baranowski Miłosz, Borkowski Marcel, Chlebowski Dawid, Podgórski Bartosz, Dreszer Oskar, Woźniak Kacper, Wareluk Kacper, Krutkowski Błażej, Konopka Adam, Woźniakowski Kosma

Trener: Tomasz Korycki

Znicz II Pruszków – MILAN 2:1

Bramka: Filip Połukord.

Skład Milanu: Michał Głuchowski, Tymek Pandera, Bartek Dróżdż, Olaf Warowicki, Adaś Konopka, Dominik Nowak, Alan Bodych, Damian Jasiński, Paweł Kowalski, Adrian Zieliński, Kamil Straszyński, Filip Połukord, Jan Wołowski, Bartek Pawlak, Mateusz Kosmalski, Kacper Pykało, Antoni Pietras.

Mimo porażki drużyna od jakiegoś czasu zaczyna grać piłką i w piłkę. Oby tak dalej. Dzięki chłopaki!!!

20150509_150016

20150509_155721

20150509_155723

20150509_155728

20150509_155755

20150509_150030

II Liga Okręgowa Młodzików U-12 (2003 r.)

Błonianka Błonie – MILAN 3:3 (2:1)
Bramki: 2 Dawid Piszczałkowski, Kuba Konopka.
Skład Milanu: Boniecki Michał, Gajewski Marcin, Konopka Kuba, Kwiatkowski Mateusz, Mossakowski Sebastian, Okoń Karol, Polkowski Michał, Piszczałkowski Dawid, Przyłucki Konrad, Połukord Filip, Nowakowski Iwo.

Trener: Piotr Kaszowski

III Liga Okręgowa Młodzików U-13 (2002 r.)

Naprzód Brwinów – MILAN 2:1 (1:0)

Bramka: Mateusz Czarnecki.
Skład Milanu:  Bartek Amerlik, Mateusz Czarnecki, Wojtek Czarnecki, Arek Grabowski, Maciek Kasprowicz, Mateusz Lachowski, Michał Lichoń, Damian Popielczyk, Mateusz Ryk, Janek Łapiński, Franek Skoneczny, Kuba Wawrzyniak, Dawid Zwierzchowski, Sebastian Mossakowski, Michał Polkowski

I Liga Okręgowa Juniorów Młodszych U-17 (1998 r.)

MILAN – UKS Varsovia Warszawa 3:6

Bramki: 2 Moes, Pietrzyk.

Skład Milanu: Plackowski – Łusakowski(cap.), Sikorski(60′ Warowicki), Szubiński, Szustek (60′ Hałasa) – Moes, Rafalski Kamil (70′  Wójcik), Urbanek(40′ Swandzikowski), Żarnowiec (30′ Pietrzyk), Twarowski (70′ Sawa) – Szwech.

W sobotnie przedpołudnie juniorzy U-17 podejmowali Varsowię i znów widzieliśmy dwie różne połowy spotkania.
W pierwszej mimo usilnych starań nad przejęciem inicjatywy, przeszkadzają nam błędy popełniane w obronie i w środku pola.  Gramy bez z zaangażowania i pomysłu.Konsekwencja przegrywamy 0:2 do przerwy. Na dodatek w 30 minucie boisko musi opuścić Filip Żarnowiec( uraz głowy) – miejmy nadzieję, że nic groźnego.
Druga odsłona to już co innego. Mimo, że tracimy szybko bramkę po rzucie karnym i przegrywamy już 3:0 wola walki jest duża, a silny pressing na połowie przeciwnika powoduje jego błędy i zaczynamy strzelać bramki. Najpierw Stasiu Moes z rzutu karnego, a w niedługim czasie Oskar Pietrzyk zmniejsza prowadzenie gości do jednej bramki. Ciśniemy, ale brakuje skuteczności i w tym momencie goście wyprowadzają skuteczną kontrę – 2:4. Później kolejna spóźniona interwencja naszych stoperów w polu karnym i drugi rzut karny zamieniony na bramkę przez Varsovię – 2:5. Nie dajemy za wygraną i po dośrodkowaniu Adama Szustka, Stasiek wpisuje się drugi raz na listę strzelców – 3:5. Niestety mimo ambitnej gonitwy brakuje czasu i skuteczności, wynik ustalają goście strzelając bramkę w 80 minucie i ustalając wynik meczu – 3:6.

Bramka: Piotr Michaeli

Skład Milanu: Wysocki, Kostrzewa, Jabłoński, Grabalski, Wałęka, Lementowicz (90’Drabik), Olkowski, Jankowski, Badowski (75′ Dzikowicki), Michaeli, Siedlecki (65′ Kidziński)

Trener: Krzysztof Rybak

Liga Okręgowa Seniorów

Laura Chylice – MILAN 4:2 (1:0)

Bramki: Lewandowski, Banaszczyk

Skład Milanu: Kaszowski –Burzyński, Podgórski, Kordium, Szewczak, Banaszczyk,  Gudelski (70′ Wierzbicki), Wiesion, (60′ Wacławiak), Markiewicz (60′ Sawic), Stańczuk (60′ Lewandowski), Piątek.

Dobra pierwsza połowa. Brak koncentracji i w 45 minucie bramka do szatni po wrzutce 40 metrowej w pole karne z wolnego – myślami już w szatni. Druga połowa –  róznicę robi Robert Podoliński, który rozgrywa nie na poziomie okręgówki. Robi się 0-3, ale walczymy i nie wstydzimy się za grę. Strzelamy na 1-3 (Lewandowski) i na  2-4 (Banaszczyk). Mamy jeszcze 2 sytuacje na zmianę wyniku, ale nie potrafimy wykończyć akcji. Laura też ma sytuacje do podwyższenia wyniku ale bardzo dobrze broni „jubilat” Kaszowski. Wygrana gospodarzy zasłużona z dużym udziałem Roberta Podolińskiego.

Trener: Mirosław Rastawicki