MILANGOL 18/16

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!

Liga Żaków U-9 (2007 r.)
ŚWIT Warszawa – MILAN (mecz przełożony na 15.05 godz. 18.13)
Bramki:
Skład:
Trener: Paweł Wiesion

Liga Orlików U-10 (2006 r.)
MILAN II – LEGIA II Warszawa 1:17 (0:9)
Bramki: Maks Lewandowski.
Skład: Maks Zawadzki – Łukasz Błaszczak, Miłosz Grzybek, Jasiek Konstantynowicz – Wojtek Kowalski kpt., Oli Miazek, Maks Lewandowski, Bartek Kostrzyński, Kuba Dumicz, Damian Madany – Alan Woźniak, Bartek Staniszewski.

Początek fajny. Później po stracie dwóch bramek chyba wkradł się strach do naszych głów, że to przecież przyjechała drużyna z Łazienkowskiej i z góry skazani jesteśmy na porażkę. Ale już druga kwarta pokazała, że my też potrafimy stworzyć zagrożenie pod bramką przeciwnika. Po trzech czy czterech nieskutecznych próbach w kolejnej „Lewy” ładnym strzałem przełamał ręce interweniującego bramkarza i zdobył długo wyczekiwaną, premierową bramkę i to od razu z tak renomowanym przeciwnikiem. Brawo!

Trener: Michał Wawrzyniak

MILAN – ZNICZ II Pruszków 6:3 (3:1)
Bramki: 2 x Jasiek Krupa, Maciek Jastrzębski, Ignacy Chyliński, Maciek Wawrzyniak, Dawid Skiba.
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak, Kamil Grzybek, Piotrek Sadecki – Konrad Karlicki, Krzysiek Jankowski, Maciek Wawrzyniak kpt., Maciek Jastrzębski, Ignacy Chyliński – Jasiek Krupa, Dawid Skiba.

Od pierwszych minut trudny i wymagający mecz. Wreszcie potrafiliśmy zacząć go skoncentrowani i zakończyć na wysokich obrotach. Solidność w obronie, kreatywność w pomocy i skuteczność pod bramką przeciwnika zamieniliśmy po końcowym gwizdku sędziego, na trzy punkty.

Bramki: 2 x Tomek Łapiński
Skład: Kostek Kowalczyk, Kuba Kazak, Staś Krzysiak, Mikołaj Sienicki, Kuba Biedrzycki, Tomek Łapiński, Patryk Wasiluk, Tymon Kotermanowicz, Antek Walęczak, Łukasz Świtkowski, Kuba Uchorczak.

Bramki: Ryś Wardziak, Janek Krupa, Maciej Jastrzębski, Łukasz Świtkowski
Skład Milanu: Kostek Kowalczyk, Dawid Chlebowski, Ali Eckhoff, Maciej Wawrzyniak, Ryś Wardziak, Maciej Jastrzębski, Janek Krupa, Alan Bodych, Janek Szymański, Łukasz Świtkowski, Patryk Wasiluk, Staś Krzysiak.
Trener: Paweł Bendkowski

Okręgowa Liga Młodzików U-12 (2004 r.)
MILAN – ZNICZ II Pruszków 2:1
Bramki: 2 Oskar Drescher.
Skład: Głuchowski Michał, Borkowski Marcel, Dróżdż Bartłomiej, Woźniakowski Kosma, Polkowski Piotr, Wareluk Kacper, Drescher Oskar, Nowakowski Iwo, Woźniak Kacper, Nowak Dominik.

Pierwsze minuty meczu nie wyglądały w naszym wykonaniu najlepiej. W grze było dużo nerwowości. Z minuty na minutę jednak chłopcy nabierali pewności siebie i gra wyglądała coraz lepiej. Cały mecz to bardzo wyrównany pojedynek, w którym nie było zbyt wielu klarownych sytuacji zarówno dla nas jak i dla Znicza. Bramkę na 0-1 straciliśmy dosłownie parę sekund przed końcem pierwszej połowy. Na szczęście to nie podłamało chłopców. Na drugą połowę wyszli bardzo zmobilizowani czego efektem były dwie bramki. Obie autorstwa Oskara Dreschera i obie z rzutów wolnych. Korzystny wynik dowieźliśmy już bez większych problemów do końca spotkania. W mecze ze Zniczem super zawody zagrał Bartłomiej Dróżdż, który wykorzystał brak jednego ze swoich kolegów i przez 60 minut był pewnym punktem naszej drużyny. Cieszę się, że chłopcy w końcu przełamali złą passę i mam nadzieję, że to zwycięstwo doda im więcej wiary we własne umiejętności, bo w piłkę grać potrafią.

Całej drużynie należą się duże brawa!

Trener: Wojciech Burzyński

Liga Okręgowa Młodzików U-13 (2003 r.)
MILAN – ZNICZ Pruszków 0:1 (0:0)
Bramki:
Skład: Baran Mateusz – Eckhoff Antek, Bagiński Łukasz, Traczyk Kuba, Kurlak Wojciech, Konopka Kuba, Okoń Karol, Przyłucki Konrad, Piszczałkowski Dawid, Kwiatkowski Mateusz, Wojciechowski Bartek, Polkowski Michał, Mossakowski Sebastian, Gajewski Marcin
Trener: Piotr Kaszowski

Liga Okręgowa Trampkarzy U-14 (2002 r.)
MILAN – AP Żyrardowianka 4:2
Bramki: 2- Mateusz Ryk, 1- Michał Lichoń, Gruszczyński Marek
Skład: Patryk Grzelak, Michał Lichoń, Arek Grabowski, Mateusz Czarnecki, Wojciech Czarnecki, Damian Popielczyk, Marek Gruszczyński, Adam Krasucki, Dominik Bieganowski, Mateusz Ryk, Maciej Kasprowicz.
Trener: Mariusz Berliński

Liga Okręgowa Juniorów Młodszych U-17 (1999 r.)
MILAN – KORONA Góra Kalwaria
Bramki: Daniluk-2, Szybiński, Patok, Lewandowski Adrian, samobójcza.
Skład: Wojtczak – Warowicki (65′ Lotarski), Szubiński, Lewandowski Adrian, Korlak (41′ Ogonowski) – Patok, Rafalski Kamil, Wojcik (65′ Bylina), Michalczyk (41′ Federczyk), Sawa (41′ Dziekański) – Daniluk (65′ Sutkowski).

W niedzielne popołudnie juniorzy rozpoczęli rewanże wiosennej rundy. Tuż przed meczem spadł deszcz i chyba przyśpieszył grę naszych piłkarzy. Od początku dyktowaliśmy warunki, posiadanie piłki, ataki na zmianę lewą i prawą stroną kończyły się dobrymi dośrodkowaniami, brakowało zamknięcia akcji w tempie.
W 14 minucie rzut karny dla naszej drużyny zamienia na bramkę pewnym strzałem kapitan drużyny Patryk Szubiński. Ciągle atakujemy i po podwójnej dobitce Dawid Patok wpisuje się na listę strzelców. W 29 minucie pierwszą kontrę po ładnym dośrodkowaniu zamieniają na bramkę goście i mamy do przerwy 2:1.
Po przerwie, w końcu nasza drużyna gra prawdziwą piłkę, praktycznie każda akcja jest w tempie i kończy się bardzo groźnymi dośrodkowaniami Adriana Lewandowskiego. W 46 minucie zamienia je na bramkę Patryk Daniluk strzałem głową, a w 56 minucie obrońcy gości strzelają sami do swojej bramki. Dwie minuty później po dośrodkowaniu Jakuba Dziekańskiego na listę strzelców wpisuję się bardzo dobrze grający Adrian Lewandowski. Po kolejnym rajdzie skrzydłem Marcela Warowickiego szóstą bramkę dla naszego zespołu, a swoją drugą w tym meczu strzela Patryk Daniluk ustalając wynik na 6:1. Dodajmy jeszcze, że w ostatniej minucie meczu nie słusznie podyktowany rzut karny broni Mikołaj Wojtczak.
Brawo chłopaki, przede wszystkim za drugą połowę. Bardzo dobry mecz na boku obrony zagrali Adrian Lewandowski i Marcel Warowicki (obaj po dwie asysty). W środku dobrze grą kierował Kamil Rafalski, a w ataku obudził nam się w końcu Patryk Daniluk. Brawo Patryk nie tylko za dwie bramki, ale również za walkę z obrońcami.
W dzisiejszym meczu pierwsze minuty po ciężkiej kontuzji rozegrał w końcu Marek Sutkowski. Brawo Marek za determinację i powrót do gry.