MILANGOL 17/2018

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-8 (R2010) III Liga Okręgowa F2 grupa 4 Żak
MILAN – UKS Sporting 9:4
Bramki: 3 x Filip Paćko, 2 x Oskar Sulewski, Marcin Burgess, Piotrek Siedlecki, Kuba Fedorczyk, Nataniel Grzybek.
Skład: Mieszko Zieliński-Pupek, Kacper Dąbrowski, Michał Kowalski, Kuba Fedorczyk, Nataniel Grzybek, Oskar Sulewski, Piotrek Siedlecki, Marcin Burgess, Filip Paćko, Olek Sapiecha, Igor Koperski,
Trener: Paweł Wiesion

31441444_622724168060780_4616464113709613056_n 31478672_622724214727442_6457484089745211392_n 31444994_622724258060771_92334645743452160_n 31402679_622724301394100_3046818940442378240_n 31453950_622724341394096_2977747259208237056_n 31445129_622724408060756_3783368663059398656_n 31485720_622724441394086_2977646683959066624_n 31431585_622724471394083_7914628508863692800_n 31433339_622724514727412_3515584212432322560_n 31376354_622724568060740_8363835796867776512_n 31408113_622724614727402_7238961940532297728_n 31417021_622724651394065_2852653248630751232_n 31445123_622724678060729_6299337518391230464_n 31404062_622724721394058_8644675612339863552_n 31490652_622724761394054_7322883819084709888_n 31432196_622724794727384_1980121635901931520_n 31416940_622724834727380_1131028029074571264_n 31400984_622724891394041_4021101304825774080_n 31506998_622724938060703_3012214543557328896_n 31417050_622724991394031_8756035000404541440_n 31431668_622725044727359_4796799426712567808_n 31429618_622725088060688_3304910916897734656_n 31496173_622725134727350_3093092617441771520_n 31543730_622725208060676_7054846751366184960_n 31500791_622725241394006_7504976130194014208_n 31507259_622725288060668_2969319244883296256_n 31404282_622725334727330_9064836191139921920_n 31444686_622725391393991_535638316515590144_n 31404269_622725431393987_5259330201485049856_n 31450765_622725464727317_677948024894259200_n 31404107_622725494727314_7227604406324166656_n 31433974_622725558060641_1028589077630287872_n 31530441_622725601393970_6865531374711865344_n 31398156_622725644727299_8461389880142856192_n 31404214_622725681393962_7723497134137278464_n 31408298_622725748060622_8022372801480491008_n 31417005_622725791393951_3258442828203687936_n 31408182_622725851393945_8282607369616097280_n 31432770_622725888060608_8336568930701148160_n 31404318_622725921393938_614151800450187264_n 31511492_622725958060601_2131593085048586240_n 31404090_622726004727263_1981796943730311168_n 31444627_622726044727259_690416637077094400_n 31388371_622726088060588_4905514008276107264_n 31416884_622726134727250_5840707437211942912_n 31454050_622726181393912_3088145485131677696_n 31543617_622726224727241_6574044696090247168_n 31431472_622726274727236_382806221729562624_n 31416786_622726324727231_956587073354072064_n 31408288_622726354727228_390984402101862400_n

Zdjęcia: Piotr Koperski

www.piotrkoperski.pl


U-9 (R2009) III Liga Okręgowa F1 grupa 8 Żak
MILAN wolny termin
Trener: Damian Zatyka


U-10 (R2008) VI Liga Okręgowa E2 grupa 4 Orlik
MILAN B wolny termin
Trener: Daniel Piszczałkowski


U-10 (R2008) III Liga Okręgowa E2 grupa 4 Orlik
Legion Pruszków – MILAN A 10:2 (4:1)
Bramki: 2 x Filip Mączka
Skład: Antoni Wardziak, Piotr Głowacki, Mateusz Deka, Maciej Deka, Tomasz Gostyński, Jan Charzyński, Dominik Sierpiński, Mateusz Muś, Filip Mączka.
Trener: Mateusz Frączek

eg3a2467jpg_41809089761_o eg3a2471jpg_26941042687_o eg3a2473jpg_26941046487_o eg3a2477jpg_26941048187_o eg3a2479jpg_41809098791_o eg3a2481jpg_26941053367_o eg3a2485jpg_41767262522_o eg3a2490jpg_40002068410_o eg3a2496jpg_26941060297_o eg3a2505jpg_26941062007_o eg3a2507jpg_26941063817_o eg3a2515jpg_40910370715_o eg3a2522jpg_40002075540_o eg3a2525jpg_27940898698_o eg3a2528jpg_40002077540_o eg3a2531jpg_41809109441_o eg3a2538jpg_41767276662_o eg3a2543jpg_41809112791_o eg3a2550jpg_40002080970_o eg3a2552jpg_26941079787_o eg3a2558jpg_26941081137_o eg3a2567jpg_40002084640_o eg3a2571jpg_40910390965_o eg3a2574jpg_40002087130_o

Zdjęcia: Marcin Charzyński


U-11 (R2007) IV Liga Okręgowa E1 grupa 4 Orlik
MILAN – Ożarowianka Ożarów Maz. 0:14
Skład: Krzysztof Charzyński, Miłosz Grzybek, Jan Tryzno, Igor Wytrykus, Maksym Lubiński, Mateusz Lisiecki, Bartosz Malinowski, Jan Siepietowski, Rafał Stanaszek, Aleksander Louhichi.
Trener: Jakub Popiński

eg3a2584jpg_41767291872_o eg3a2590jpg_40002089450_o eg3a2592jpg_40910399345_o eg3a2598jpg_41767297992_o eg3a2602jpg_27940918618_o eg3a2605jpg_26941096077_o eg3a2609jpg_41809134531_o eg3a2614jpg_27940926508_o eg3a2617jpg_41767307662_o eg3a2621jpg_41767309152_o eg3a2623jpg_26941100567_o

Zdjęcia: Marcin Charzyński


U-12 (R2006) IV Liga Okręgowa D2 grupa 4 Młodzik
MILAN – Akademia Inter Łazy 4:0 (3:0)
Bramki: Kacper Jonak , Paweł Jarocki, Konrad Karlicki, Maks Lewandowski.
Skład: Maks Zawadzki – Kacper Jonak, Kamil Grzybek, Olivier Miazek – Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak kpt., Piotrek Sadecki, Nataniel Piotrowski, Konrad Karlicki, Maks Lewandowski – Paweł Jarocki, Wojtek Kowalski.
Trener: Michał Wawrzyniak

20180428_100147 20180428_100148 20180428_100207 20180428_100208 20180428_100212 20180428_100213 20180428_102831 20180428_102842 20180428_102850 20180428_102851 20180428_110404(0) 20180428_110404 20180428_110405 20180428_110407 20180428_110409 IMG_20180428_104938 IMG_20180428_105017 IMG_20180428_105019 IMG_20180428_105038 IMG_20180428_105105 IMG_20180428_105107 IMG_20180428_105115 IMG_20180428_105116 IMG_20180428_111127 IMG_20180428_111137 IMG_20180428_111141 IMG_20180428_111143


U-13 (R2005) IV Liga Okręgowa D1 grupa 4 Młodzik
KS Teresin – MILAN 2:1
Bramki: Kamil Woźniak
Skład: Julian Zawieja – Tymon Kotermanowicz, Franek Radzimowski, Kuba Kawa, Kamil Woźniak, Kajtek Chmiel, Staś Krzysiak, Janek Szymański, Jan Kawa, Tadeusz Engel, Grześ Cichecki, Maciek Świtkowski, Aleksander Eckhoff, Kuba Uchorczak.
Trener: Paweł Bendkowski

IMG_5947 IMG_5949 IMG_5950 IMG_5952 IMG_5953


U-14 (R2004) II Liga Okręgowa C2 grupa 4 Trampkarz
MILAN wolny termin
Trener: Mirosław Rastawicki


U-15 (R2003) I Liga Okręgowa C1 grupa 1 Trampkarz
MILAN – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:5 (0:3)
Skład: Mateusz Baran, Oskar Kowalski, Antoni Eckhoff, Jakub Traczyk, Konrad Przyłucki, Marcel Borkowski, Mateusz Traczyk, Michał Polkowski, Sebastian Mossakowski, Robert Heinrich, Filip Górecki, Jakub Sadowski, Jakub Dudek, Michał Anioł, Piotr Polkowski.
Trener: Mateusz Frączek


Seniorzy Klasa „B” grupa 4 (ukończone 16 lat)
Pogoń Wiskitki – MILAN II 1:6 (1:3)
Bramki: 2 x Sieczka, Siedlecki, Jabłoński, Szewczak, Rdzanek.
Skład: Arak – Markiewicz (65′ Kulesza), Jabłoński, Sikorski, Patok – Dzikowicki, Zieliński, Siedlecki, Szewczak, Borkowski (70′ Rdzanek) – Sieczka.
Trener: Artur Arak

mms_img929708086 (2) mms_img929708086 (3)


Seniorzy Klasa „A” grupa 4 (ukończone 16 lat)
Piast Feliksów – MILAN 4:3 (1:1)
Bramki: 2 x Banaszczyk, Urbanek.
Skład: Kaszowski – Goławski, Kordium, Żołek, Borkowski (46′ Podgórski), Banaszczyk, Gudelski, Urbanek, Przybylski, Gutowski (76′ Sutkowski), Jaremczuk (86′ Czerniawski).
Rezerwowi: Wysocki, Bendkowski.
Trener: Paweł Bendkowski

IMGP6809 (2)