MILANGOL 16

JUŻ drugie wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


Liga Żaków U-9 (2006 r.)

BKS ZSP „7” W-wa – MILAN 7:1 (1:1; 3:0; 3:0; 0:0)

Bramka: Bartek Staniszewski 12′

Skład Milanu: Zawadzki, Żach – Sadecki, Wawrzyniak, Jonak, Błaszczak – Placek (kpt.), Karlicki, Jankowski, Staniszewski, Gurbiel, Woźniak, Adach, Miazek – Kowalski, Skiba, Krupa.

Pomimo wysokiej przegranej zagraliśmy jedno z najlepszych ostatnio spotkań. Chłopcy wymienili mnóstwo podań z których stworzyliśmy wiele naprawdę fajnych akcji. Czekamy jeszcze na lepszą skuteczność i więcej pojedynków 1×1 w bocznych strefach boiska (bo na treningach jest ich mnóstwo).
Brawo!

PS.Wystąpiliśmy dziś w nowych strojach ufundowanych przez Pana Macieja Żacha i firmę Elar-Sk Sp. z o.o.

Dziękujemy!!!

Trener: Michał Wawrzyniak

4

3

2


Liga Orlików U-11 (2004 r.)

Naprzód Brwinów – MILAN 3:8

Bramki: 5 Filip Połukord, Dominik Nowak, Damian Jasiński, Adrian Zieliński

Skład Milanu: Tymek Pandera, Michał Głuchowski – Bartek Dróżdż, Filip Połukord, Adrian (Adi) Zieliński, Jasiek Wołowski, Dominik (Domin) Nowak, Damian Jasiński, Alan (Alaś) Bodych, Mateusz (Mati) Kosmalski, Antoni Pietras, Kamil Straszyński, Adaś Konopka, Paweł Kowalski, Kacper (Kapik) Pykało.

Trener: Paweł Bendkowski

20150418_110311

20150418_110331


II Liga Okręgowa Młodzików U-12 (2003 r.)

MILAN – Mszczonowianka 2:1 (0:0)

Bramki: Kuba Konopka (rzut karny), Konrad Przyłucki

Skład Milanu: Bagiński Łukasz, Bagiński Mateusz, Baran Mateusz, Boniecki Michał, Eckhoff Antek, Gajewski Marcin, Konopka Kuba, Mossakowski Sebastian, Okoń Karol, Polkowski Michał, Piszczałkowski Dawid, Przyłucki Konrad

Trener: Piotr Kaszowski


III Liga Okręgowa Młodzików U-13 (2002 r.)

MILAN – LKS Osuchów 6:0 (2:0)

1-0 Kuba Wawrzyniak (asysta Janek Łapiński)
2-0 Mateusz Czarnecki (asysta Mateusz Ryk)
3-0 Damian Popielczyk
4-0 Mateusz Czarnecki
5-0 Mateusz Czarnecki (asysta Kuba Wawrzyniak)
6-0 Janek Łapiński

Milan reprezentowali:
Bartek Amerlik, Mateusz Czarnecki, Wojtek Czarnecki, Arek Grabowski, Maciek Kasprowicz, Mateusz Lachowski, Damian Popielczyk, Mateusz Ryk, Janek Łapiński, Franek Skoneczny, Kuba Wawrzyniak, Dawid Zwierzchowski

W swoim drugim spotkaniu wiosennych rozgrywek Nasi chłopcy odnieśli drugie zwycięstwo. Po dobrym meczu wygraliśmy 6-0 z LKS Osuchów, po bramkach Kuby Wawrzyniaka, Janka Łapińskiego, Damiana Popielczyka i trzech trafieniach Mateusza Czarneckiego. Mecz wyśmienicie się dla nas rozpoczął, już w 3 minucie objęliśmy prowadzenie, Kuba Wawrzyniak przyjął piłkę podaniu od Janka Łapińskiego i ładnym strzałem w okienko bramki otworzył wynik spotkania. Przez długi czas po strzeleniu bramki próbowaliśmy cierpliwie grać piłką i stworzyć sobie dogodną sytuację do podwyższenia, nie zawsze jednak udawało się rozegrać wszystko do końca tak jak byśmy chcieli, a gdy już się udawało, wtedy brakowało skuteczności. Goście starali się odgrażać kontrami, jednak na posterunku była Nasza obrona i bramkarz. Podwyższenia doczekaliśmy się dopiero w końcowej fazie pierwszej połowy, podanie od Mateusza Ryka, pewnie wykorzystał Mateusz Czarnecki, ustalając wynik do przerwy na 2-0.

Drugą połowę ponownie zaczynamy od bramki, po rzucie rożnym wykonywanym przez Damiana Popielczyka, piłka bezpośrednio wpadła do bramki, w tej sytuacji z pewnością pomógł nam silnie wiejący wiatr, 3-0. W dalszej części meczu wciąż próbowaliśmy cierpliwie operować piłką, a goście co jakiś czas także starali się odgrażać swoimi akcjami. Defensywa jednak stawała na wysokości zadania i nie dopuszczała do utraty bramki. Natomiast po niezbyt udanym wybiciu obrońców gości, do piłki doszedł Mateusz Czarnecki i strzałem z dystansu pokonał bramkarza gości podwyższając na 4-0. Kolejna bramka to ponownie trafienie autorstwa Mateusza, tym razem po podaniu Kuby Wawrzyniaka, położył bramkarza i umieścił piłkę w bramce. Wynik ustalił Janek Łapiński, który skorzystał ze złego wybicia bramkarza, po jego strzale piłka odbiła się jeszcze od słupka za nim wpadła do bramki. Końcowy wynik to pewne 6-0. Brawo.

Dla zawodników należą się brawa za próby boiskowego myślenia i budowanie cierpliwych akcji, skuteczną grę obronną, dzięki której ponownie nie straciliśmy bramki, a także skuteczność w ataku. Brawo!

Trener: Piotr Kaszowski

20150418_133648

20150418_133650

20150418_133245


I Liga Okręgowa Juniorów Młodszych U-16 (1999 r.)

Olimpia W-wa – MILAN 7:0

W sobotę o godzinie 13:30 drużyna juniorów Milanu rozegrała wyjazdowy mecz z Olimpią Warszawa.
Od początku meczu goście przeważali praktycznie w każdym elemencie sztuki piłkarskiej. Pierwszą połowę przegrywamy zdecydowanie 0:4. Nie udaje nam się rozbić składnych i szybkich ataków przeciwnika.
Na prowadzenie goście wychodzą po pięknym strzale z dystansu. Nie można tu mieć pretensji do naszego bramkarza. Największe jednak zagrożenie i kara w postaci kolejnych bramek dochodzi z prawego skrzydła po trzech dośrodkowaniach tracimy 2,3,4 bramkę.
Druga połowa po mocnym przestawieniu drużyny daje efekty agresywniejszej i bardziej zdecydowanej gry z naszej strony. Stwarzamy kilka sytuacji, niestety bez konsekwencji w postaci strzelonej bramki. Za to goście skutecznie i regularnie nas kontrują i powiększają prowadzenie. Wynik spotkania 0:7.
Dziękujemy drużynie za walkę w drugiej części spotkania mimo wyniku, który z minuty na minutę nam uciekał.
Nasza gra w pierwszych połowach od dłuższego czasu nie zachwyca i trzeba znaleźć tego przyczynę.
Nadal nie możemy rozegrać chociaż jednego meczu w optymalnym składzie( kadra liczyła 13 zawodników). Kontuzje, choroby i nauka utrudniają wyrównaną walkę z przeciwnikiem.
Na wyróżnienie( w drugiej połowie oczywiście) zasługują Kamil Rafalski, który walczył pomimo naciągnięcia mięśnia do ostatniej minuty, Kacper Rafalski, który po wejściu do pola z bramki mocno wspomógł zarówno obronę jak i ofensywę. Plus również dla Karola Matula, który na obronie o wiele lepiej sobie radzi niż w pomocy i dla Sebastiana Plackowskiego za naprawdę niezła grę w bramce w drugiej połowie.
Chłopaki głowa do góry, jak wszyscy zaczną trenować i grać, jeszcze niejedne trzy punkty będą nasze!!!

Skład: Kacper Rafalski (40`Plackowski) – Lotarski, Szubiński,Żółtowski,Brzeziński – Urbanek (kap.),Wójcik,Kamil Rafalski,Giersin(35`Polkowski),Matul – Daniel Sawa

Trener: Artur Arak


Klasa „B” Seniorów

MILAN II – Jeziorka Prażmów 5:2

Strzelcy bramek dla Milanu: 3 „wiecznie żywy” Piotr Michaeli, Jarosław Olkowski, Robert Wacławiak.

Trener: Rybak


Liga Okręgowa Seniorów

KS Teresin – Milan 1:0

Skład Milanu: Kaszowski – Podgórski, Kordium, Kozakowski, Szewczak, Markiewicz (85′ Moes), Piątek (83′ Jankowski), Wiesion (46′ Wacławiak), Burzyński, Gudelski, Stańczuk (60′ Twarowski)

Trener: Mirosław Rastawicki

20150418_150522