MILANGOL 16/2017

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


Liga Żaków U-9 (2008 r.)
MILAN II – Błonianka II Błonie 1:21
Bramka: Michał Tucharz
Skład: Iwo Bielecki, Weronika Tucharz, Michał Tucharz, Łukasz Kwiecień, Mateusz Zgórzak, Łukasz Makowski, Filip Miszczyński.
W niedzielnym meczu zadebiutowała dwójka nowych graczy Filip oraz Łukasz Makowski. Brawa dla nich za dobrą postawę. Gratuluję również Michałowi bardzo ładnej bramki.
Trener: Wojciech Burzyński


Liga Żaków U-9 (2008 r.)
KS Ożarowianka Ożarów – MILAN 3:1
Bramka: Jan Charzyński
Skład: Jan Charzyński, Deka Maciej, Deka Mateusz, Gostyński Tomasz, Harchut Wojciech, Kamiński Antoni, Mus Mateusz, Piszczałkowski Michał, Skalski Maksymilian, Wardziak Antoni, Zygowski Piotr.
Trener: Mateusz Frączek


Liga Orlików U-10 (2007 r.)
Piast Feliksów – MILAN II 5:3
Bramki: 2 x Jaś Tryzno, Bartek Malinowski
Skład: Bartek Malinowski, Krzyś Charzyński, Igor Wytrykus, Jaś Siepietowski, Jaś Tryzno, Oliwier Skibniewski, Alex Louchihi.
Trener: Paweł Wiesion


Liga Orlików U-10 (2007 r.)
MILAN – GLKS Nadarzyn 5:4
Bramki: Bruno Wójcik x 2, Marceli Dembiński x 2 , Bartek Karasiewicz
Skład: Bartek Malinowski, Krzyś Charzyński, Rafał Bogdzio, Jakub Świtkowski, Bartek Karasiewicz, Igor Wytrykus, Aleks Przybysz, Bruno Wójcik, Marceli Dembiński.
Trener: Paweł Wiesion

20170422_140457  20170422_140748  20170422_140806  20170422_140829  20170422_140832  20170422_140833  20170422_141038  20170422_141041  20170422_141119  20170422_141143  20170422_143712  20170422_152107  20170422_152110

Zdjęcia: Artur Malinowski


Liga Orlików U-11 (2006 r.)
MILAN – Unia II Boryszew 1:5 (0:2)
Bramka: Bartek Staniszewski
Skład: Dawid Skiba, Oli Miazek – Kacper Jonak (kpt.), Kamil Grzybek – Krzysiek Jankowski, Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak, Piotrek Sadecki, Nataniel Piotrowski, Konrad Karlicki – Wojtek Kowalski, Bartek Staniszewski.

Bez biegania nie ma grania. Szkoda, bo nawet trener gości spytał „Co się z nami dzisiaj działo?”
Trener: Michał Wawrzyniak


Okręgowa Liga Młodzików U-12 (2005 r.)
MILAN – Naprzód GOSiR Stare Babice 1:0
Bramki: samobójcza
Skład: Antek Walęczak, Tymon Kotermanowicz, Kostek Kowalczyk, Patryk Wasiluk, Staś Krzysiak, Maciek Świtkowski, Łukasz Świtkowski, Aleks Eckhoff, Dawid Chrobak, Kamil Woźniak, Kuba Kazak, Janek Szymański, Maciek Wawrzyniak, Dawid Skiba
Trener: Paweł Bendkowski

_IGP7251  _IGP7256  _IGP7296  _IGP7298  _IGP7314  _IGP7329  _IGP7337  _IGP7339  _IGP7340  _IGP7374  _IGP7395  _IGP7399  _IGP7400  _IGP7401  _IGP7404  _IGP7413  _IGP7424  _IGP7426  _IGP7429  _IGP7430  _IGP7431  _IGP7432  _IGP7433  _IGP7439  _IGP7441  _IGP7446  _IGP7454

Zdjęcia: Tomasz Kotermanowicz


Okręgowa Liga Młodzików U-13 (2004 r.)
UKS GOSiR Stare Babice- MILAN 4:1 (2:1)
Bramka: Oskar Dreszer
Skład: Michał Głuchowski – Tymon Pandera, Oskar Dreszer, Miłosz Baranowski, Oliwier Ciećwierz, Tymoteusz Wiatrak, Piotr Polkowski, Adrian Zieliński, Maciek Reichel, Dominik Nowak, Kosma Woźniakowski, Kacper Wareluk, Dawid Baranowski, Alan Żaboklicki, Marcel Borkowski.
Trener: Mirosław Rastawicki

20170422_132826


Liga Okręgowa Trampkarzy U-14 (2003 r.)
LKS MszczonowiankaMILAN 3:2
Bramki: Filip Górecki, Mateusz Traczyk
Skład: Mateusz Baran, Mateusz Bagiński, Łukasz Bagiński, Antoni Eckhoff, Konrad Przyłucki, Mateusz Kwiatkowski, Mateusz Traczyk, Michał Polkowski, Marcel Borkowski, Jakub Traczyk, Bartek Wojciechowski, Filip Górecki, Wojciech Kurlak, Jakub Konopka.
Trener: Mateusz Frączek


Liga Okręgowa Juniorów  U-19 (1998 r.)
Orzeł Kampinos – MILAN 1:4
Bramki: Sutkowski, Patok, Ogonowski, Rapacki.
Skład: Wojtczak – Warowicki, Matul, Szubiński, Patok – Makulec, Przybylski, Szmyd (55′ Rapacki), Sutkowski, Wójcik – Ogonowski.
Trener: Artur Arak

17966487_1533136206719653_6382333448796582585_o  18033049_1533136256719648_7993140160745443506_n


Mazowiecka Liga Oldboyów (ur.1982 i starsi)
Bór Regut – MILAN
Bramki:
Skład:
Trener: Krzysztof Pyrc


Klasa „B” Seniorów
Rozwój Warszawa – MILAN II 2:0 (1:0)
Skład: Wysocki – Szyjka, Szymański, Siedlecki, Kostrzewa – Szewczak, Jałowiecki (55′ Rapacki), Bendkowski, Jakubczak, Lewandowski – Sieczka (Zieliński)
Trener: Artur Arak

mms_img1233676875  mms_img1720478507


Liga Okręgowa Seniorów
Ryś Laski – MILAN 4:4 (0:2)
Bramki: 2 x Michaeli, 2 x Zientek.
Skład: Kaszowski – Podgórski, Jabłoński, Kordium, Borkowski, Zientek (75′ Szewczak), Urban, Olkowski, Michalczyk (88′ Czerniawski), Banaszczyk (83′ Markiewicz), Michaeli
Trenerzy: Paweł Bendkowski i Jarosław Olkowski

IMGP9673 (2)

IMGP0177 (2)

IMGP9663 (2)

IMGP9725 (2)