MILANGOL 16/16

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!

Liga Żaków U-9 (2007 r.)
MILAN – KS BŁONIANKA Błonie 5:4
Bramki: Marceli Dembiński x4 , Jakub Świtkowski.
Skład: Krzyś Charzyński, Wojtek Żach, Bartek Malinowski, Bruno Wójcik, Marceli Dembiński, Kuba Świtkowski, Bartek Karasiewicz, Igor Wytrykus, Oliwier Skibniewski, Wiktor Kiełbowski, Jakub Judka, Jaś Siepietowski.

Za nami kolejny mecz ligowy. W minioną sobotę zmierzyliśmy się na własnym boisku z Błonianką Błonie. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 5:4, ale nie to jest w tym najważniejsze. Najważniejsza jest postawa chłopców, ich zaangażowanie, ambicja i wola walki. Parcie do przodu, aby strzelić zwycięskiego gola zostało nagrodzone w ostatniej akcji meczu !!! Jeżeli chodzi o aspekty piłkarskie, to mecz mógł się również podobać. Naszym założeniem była próba rozegrania piłki od tyłu, aby jak najmniej było jej kopania do przodu na oślep. Za realizacje tych założeń należą się brawa. Wiadomo błędy się zdarzają i będą zdarzać, ale ten nie popełnia błędów, co nic nie robi. Ważny jest sam zamysł grania i tego chcemy się uczyć.

Liga Orlików U-10 (2006 r.)
PKS LEGION Pruszków – MILAN II 1:4 (0:2)
Bramki: 2 x Wojtek Kowalski, Bartek Staniszewski, Damian Madany.
Skład: Maks Zawadzki – Łukasz Błaszczak, Miłosz Grzybek – Wojtek Kowalski kpt., Oli Miazek, Maks Lewandowski, Kuba Dumicz, Damian Madany – Alan Woźniak, Bartek Staniszewski.

Niech żałują Ci kibice, którzy nie widzieli tych interwencji w bramce Maksa (między innymi obroniony karny przy 2:0 i rewelacyjna obrona w ostatniej minucie meczu), błyskawicznych rajdów naszych skrzydłowych, pięknych akcji w ofensywie i wspaniałych bramek – Wojtek bezpośrednio z rożnego i Bartek lobem nad bramkarzem jak czasami robi to pewien zawodnik na M z hiszpańskiego klubu na B. Bardzo dobry i odpowiedzialny od pierwszej do ostatniej minuty mecz w naszym wykonaniu! Brawo Panowie.

Trener: Michał Wawrzyniak

IMAG0268 (2)

IMAG0270

IMAG0271

IMAG0273

MILAN I – UKS UNIA II Boryszew 9:2 (2:2)
Bramki: 3 x Maciek Jastrzębski, 3 x Jasiek Krupa, 2 x Dawid Skiba, Ignacy Chyliński
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak kpt., Kamil Grzybek – Konrad Karlicki, Krzysiek Jankowski, Maciek Wawrzyniak, Maciek Jastrzębski, Ignacy Chyliński – Jasiek Krupa, Dawid Skiba.

Super zaangażowanie na każdym centymetrze boiska tylko szkoda, że przez pierwsze 30 minut był na nim taki bałagan. Ale po przerwie już zaczęło wychodzić to co założyliśmy sobie w szatni przed meczem i nasza gra wyglądała bardzo pozytywnie. Wspaniała pierwsza bramka po jeszcze wspanialszej akcji, piękna asysta przy trzecim golu i rewelacyjna gra w środku pola dały bardzo fajny efekt końcowy.Dzięki Panowie. Brawo!

Bramki: Dawid Skiba
Skład: Konstanty Kowalczyk, Staś Krzysiak, Tymon Kotermanowicz, Jakub Kazak, Jakub Biedrzycki, Mikołaj Siennicki, Maciek Wawrzyniak, Dawid Skiba.

Bramki: Kuba Uchorczak.
Skład Milanu: Antek Walęczak, Dawid Chlebowski, Alan Bodych, Ryś Wardziak, Kuba Uchorczak, Maciek Świtkowski, Tomasz Łapiński, Aleksander Eckhoff, Janek Szymański.
Trener: Paweł Bendkowski

Okręgowa Liga Młodzików U-12 (2004 r.)
KS ARMADO Warszawa – MILAN 4:1
Bramki: Kacper Woźniak.
Skład: Głuchowski Michał, Baranowski Dawid, Baranowski Miłosz, Woźniakowski Kosma, Borkowski Marcel, Polkowski Piotr, Nowakowski Iwo, Drescher Oskar, Woźniak Kacper, Wareluk Kacper, Wiatrak Tymoteusz, Dróżdż Bartłomiej, Nowak Dominik.
Trener: Wojciech Burzyński

Liga Okręgowa Młodzików U-13 (2003 r.)
UKS UNIA Boryszew – MILAN 6:1 (4:1)
Bramki: Konrad Przyłucki.
Skład: Eckhoff Antek – Bagiński Łukasz, Polkowski Michał, Traczyk Kuba, Jastrzębski Max, Konopka Kuba, Kwiatkowski Mateusz, Okoń Karol, Piszczałkowski Dawid, Kurlak Wojciech, Wojciechowski Bartek, Przyłucki Konrad.

Trener: Piotr Kaszowski

Liga Okręgowa Trampkarzy U-14 (2002 r.)
KS TERESIN – MILAN 10:4
Bramki: Mateusz Ryk, Wojciech Czarnecki, Michał Lichoń oraz Arkadiusz Grabowski.
Obecnych na meczu tylko 9 zawodników. Chłopcy jeśli chodzi o drugą część meczu zagrali bardzo dobrze i należy ich pochwalić. Pomimo gry w dziewięciu w drugiej połowie zdołali strzelić, aż cztery bramki. i pokazali ogromne zaangażowanie.
Wyróżnieni: Mateusz Ryk, Michał Lichoń, Arkadiusz Grabowski.
Trener: Mariusz Berliński

img,gcsi,01968F92FCD0E5C60D460BD34638D28408F6E923,mpid,10,maxwidth,1600,maxheight,1042

Liga Okręgowa Juniorów Młodszych U-17 (1999 r.)
MILAN – LEGION Pruszków (mecz przełożony na inny termin)