MILANGOL 15

Na zakończenia każdego piłkarskiego tygodnia będziemy starali się cyklicznie prezentować wyniki, składy, strzelców bramek, zdjęcia oraz w miarę możliwości krótkie opisy meczów wszystkich naszych piłkarzy grających pod barwami MILANU. Będzie to cotygodniowy „MILANGOL” z numerem kolejnego tygodnia bieżącego roku. Zaczynamy więc od piętnastego tygodnia. Raport będzie zawsze zaczynać się od spotkań naszych najmłodszych zawodników. Jest to początek, więc prosimy o wyrozumiałość i pomoc.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:

milanek@op.pl  (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek

Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


 

Liga Żaków U-9 (2006 r.)

MILAN – Delta II W-wa 4:4 (2:1)

Bramki: 3 Dawid Skiba, Jaś Placek

Skład Milanu: Adach – Jonak, Błaszczak, Kostrzyński, Jankowski, Placek, Skiba oraz Zawadzki – Sadecki, Wawrzyniak, Kowalski, Miazek, Karlicki, Staniszewski.

Trener: Wawrzyniak

IMG_0356


 

Liga Orlików U-11 (2004 r.)

Znicz Pruszków – MILAN II 4:0

Trener: Korycki


 

Liga Orlików U-11 (2004 r.)

MILAN I – Pogoń II Grodzisk. 6:4

Bramki: 4 Alan Bodych, Filip Połukord, Dominik Nowak.

Skład Milanu: Rafał Brzeziński, Tymek Pandera – Bartek Dróżdż, Filip Połukord, Adrian (Adi) Zieliński, Olaf Warowicki, Dominik (Domin) Nowak, Damian Jasiński, Alan (Alaś) Bodych, Mateusz (Mati) Kosmalski, Antoni Pietras, Kamil Straszyński, Bartek Pawlak, Paweł Kowalski, Kacper (Kapik) Pykało.

Trener: Bendkowski

20150411_110355


 

Rocznik 2003 (U-12)
MKS II Piaseczno 0-1 (0-0) Milan Milanówek
Bramka: Kuba Konopka
Skład Milanu: Bagiński Łukasz, Bagiński Mateusz, Baran Mateusz, Boniecki Michał, Eckhoff Antek, Gajewski Marcin, Konopka Kuba, Kwiatkowski Mateusz, Mossakowski Sebastian, Okoń Karol, Polkowski Michał, Piszczałkowski Dawid, Przyłucki Konrad.
Trener: Kaszowski

Rocznik 2002 (U-13)
Ryś Laski 0-5 (0-2) Milan Milanówek
Bramki: Mateusz Czarnecki 3, Kuba Wawrzyniak, Arek Grabowski

Skład Milanu: Amerlik Bartek, Czarnecki Mateusz, Czarnecki Wojtek, Grabowski Arek, Gruszczyński Marek, Lichoń Michał, Łapiński Janek, Wawrzyniak Kuba, Zwierzchowski Dawid, Polkowski Michał

Trener: Kaszowski

20150411 2002 Ryś_milan 0_5


 

I Liga Okręgowa U-16 – ( 1999 r. )

MILAN – KS Konstancin 1:3

Drużyna rocznika 99 przegrała z kolegami z Konstancina 1:3.
Niestety, trzeba to otwarcie powiedzieć, nie możemy zagrać skutecznie od dwóch meczów zarówno w ataku, jak i w obronie. Pozycja bramkarza to zmora naszej drużyny od czasu kiedy miejsce między słupkami opuścił Kacper Rafalski. Drużynę buduje się od tyłu, a tu bez pewności bramkarza za wiele nie ugramy. Słowa uznania dla Kamila Rafalskiego i Jurka Żółtowskiego za to, że pomagali jak mogli. Bardzo dobry mecz rozegrał Filip Żarnowiec, który wypracował karnego i robił co mógł na prawym skrzydle do czasu odniesionej kontuzji (miejmy nadzieję, że nie groźnej). Bardzo dobrą zmianę dał Kuba Brzeziński, który walecznością nie ustępował ani trochę swojemu zmiennikowi. Bardzo wysoka ocena należy się również Marcelowi Warowickiemu, który mimo kontuzji dograł mecz prawie do końca. Szacun Marcel. Obie drużyny na razie zebrały po 3 punkty i czekają ich teraz ciężkie mecze( Żyrardowianka-98 i Olimpia-99).

Trener: Arak.


 

I Liga Okręgowa U-17 – ( 1998 r. )

KS Raszyn – MILAN (mecz nierozegrany)

Niestety ze względu na choroby i kontuzje rocznik 98 zebrał się na zbiórce przed meczem w ilości 9 zawodników. Zapadła decyzja, że nie jedziemy na mecz i próbujemy go zagrać w innym terminie. Po wstępnych ustaleniach z trenerem gości, powinno się to udać i zagrać mecz z Raszynem w okolicy „majówki”.

Trener: Arak


 

Klasa „B” Seniorów

UKS Ogień Brwinów – MILAN II 1:4

Strzelcy bramek dla Milanu: Jankowski Paweł, Arkadiusz Kidziński, Lementowicz Michał i „wiecznie żywy” Michaeli Piotr.

Trener: Rybak


 

Klasa Okręgowa Seniorów

Milan – Ryś Laski 1:3 (Banaszczyk 32′)

Skład Milanu: Kaszowski – Podgórski (46′ Gudelski), Gołebiewski, Kozakowski, Szewczak, Urban (25′ Markiewicz), Wiesion, Wacławiak (65′ Kośmider), Stańczuk (60′ Twarowski), Burzyński, Banaszczyk.

Trener: Rastawicki

IMGP6478