MILANGOL 15/16

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!

Liga Żaków U-9 (2007 r.)
MILAN – AP Żyrardów 3:10
Bramki: 3 Marceli Dembiński
Skład: Krzyś Charzyński, Wojtek Żach, Rafał Bogdzio, Bartek Malinowski, Bruno Wójcik, Marceli Dembiński,Kuba Świtkowski,Bartek Karasiewicz, Igor Wytrykus, Oliwier Skibniewski, Adaś Gościński, Kuba Judka, Wiktor Kiełbowski, Jaś Siepietowski.

W minioną niedzielę zagraliśmy kolejny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem była drużyna AP Żyrardów. Mecz zakończył się naszą porażką 3:10, ale nie wynik w tym wieku jest najważniejszy.

Dziękuję wszystkim chłopcom za zaangażowanie i wysiłek włożony w ten mecz.

Jestem bardzo zadowolony ze sposobu, jak chłopcy zagrali w pierwszych dwóch kwartach. Próbowali wykonywać te elementy, których uczymy się na treningach – wyprowadzenie piłki od bramkarza, wykonywanie jak największej ilości podań. Jedyny minus to skuteczność pod bramką przeciwnika. Jeżeli chodzi o kwarty 3 i 4 to przeciwnicy wykorzystali warunki atmosferyczne tzn. silnie wiejący wiatr, a my mieliśmy problemy, aby przedostać się pod bramkę przeciwnika.

Liga Orlików U-10 (2006 r.)
MILAN II – DELTA III Warszawa 14:2 (9:1)
Bramki: 4 x Wojtek Kowalski, 4 x Alan Woźniak, 4 x Bartek Kostrzyński, Kuba Dumicz, Bartek Staniszewski
Skład: Maks Zawadzki – Łukasz Błaszczak, Miłosz Grzybek, Jaś Konstantynowicz – Wojtek Kowalski kpt., Oli Miazek, Maks Lewandowski, Kuba Dumicz, Bartek Kostrzyński – Alan Woźniak, Bartek Staniszewski.

Nareszcie naszą postawą na boisku daliśmy powody do radości na trybunach. Kilka fajnych, zespołowych akcji (mam nadzieję, że w kolejnych meczach będzie ich więcej) i znów zaczęliśmy strzelać bramki. Brawo Panowie.

Trener: Michał Wawrzyniak

MILAN – POGOŃ Grodzisk Maz. 1:2 (0:0)
Bramki: Maciek Jastrzębski
Skład: Bartek Żach – Kacper Jonak, Kamil Grzybek, Piotrek Sadecki – Konrad Karlicki, Krzysiek Jankowski, Maciek Wawrzyniak kpt., Maciek Jastrzębski, Ignacy Chyliński – Jasiek Krupa, Dawid Skiba.

Super robota i zaangażowanie na każdym centymetrze boiska i kilka centymetrów brakujących do bramki w ostatniej akcji meczu to w telegraficznym skrócie opis dzisiejszych wydarzeń. Dzięki Panowie za mecz.

MILAN II – PIAST II Piastów 6:9
Bramki: 5 x Tomek Łapiński, Tymon Kotermanowicz.
Skład: Konstanty Kowalczyk, Staś Krzysiak, Tymon Kotermanowicz, Jakub Kazak, Jakub Uchorczak, Antek Walęczak, Łukasz Świtkowski, Tomek Łapiński.

Bramki: Kuba Uchorczak
Skład Milanu: Antek Walęczak, Dawid Chlebowski, Alan Bodych, Ryś Wardziak, Kuba Uchorczak, Maciek Świtkowski, Tomasz Łapiński, Aleksander Eckhoff, Mikołaj Sienicki, Łukasz Świtkowski,Staś Krzysiak, Kacper Pykało

Bramki: Kuba Traczyk.
Skład: Baran Mateusz – Bagiński Łukasz, Eckhoff Antoni, Traczyk Jakub, Konopka Jakub, Mossakowski Sebastian, Przyłucki Konrad, Piszczałkowski Dawid, Bagiński Mateusz, Gajewski Marcin, Heinrich Robert, Jastrzębski Max, Okoń Karol, Polkowski Michał, Wojciechowski Bartłomiej, Kurlak Wojciech.

Trener: Piotr Kaszowski

Liga Okręgowa Trampkarzy U-14 (2002 r.)
MILAN – KS OŻAROWIANKA 1:17
Bramki: Mateusz Ryk.
Skład: Należy wymienić trzech zawodników, którzy wiedzieli po co przyszli na mecz: Arkadiusz Grabowski, Kacper Mularski oraz Mateusz Ryk!

Trener: Mariusz Berliński.

Liga Okręgowa Juniorów Młodszych U-17 (1999 r.)
KS KONSTANCIN – MILAN 3:2
Bramki: Rapacki, Daniluk.
Skład: Wojtczak – Warowicki, Szubiński, Lewandowski Adrian, Patok – Sawa (55`Makulec), Rafalski Kamil (65`Daniluk), Rafalski Kacper, Michalczyk, Ogonowski (75`Dziekański) – Rapacki.

Do Konstancina jechaliśmy w końcu na przełamanie złej passy i długo wyczekiwanego zwycięstwa. Od początku meczu wiadomo było, że Konstancin to chyba „najostrzej” grająca drużyna w naszej lidze i z minuty na minutę to się potwierdzało.
Przeciwnik nie grał w piłkę tylko polował na nogi naszych zawodników, co szybko dało efekt wyprowadzenia nas z równowagi i pierwszych błędów. Pierwszą bramkę tracimy po dziwnym dośrodkowaniu w pole bramkowe, po którym to piłka lobuje naszego bramkarza po drodze odbijając się jeszcze od murawy. Sędzia do tego czasu powinien pokazać już co najmniej dwie czerwone kartki i kilka żółtych, niestety ciągle tłumaczy się, że dokładnie nie widział. Drugą bramkę tracimy po braku komunikacji bocznego obrońcy z bramkarzem i mamy do przerwy 2:0( liczba kartek nie wzrasta, wzrastają natomiast brutalne faule i chamskie zagrywki ze strony przeciwnika, jak np kopnięcie bramkarza w głowę bez kontaktu z piłką).
W drugiej połowie widać mobilizację i chęć strzelenia przez nas bramki, niestety ilość zawodników na boisku nie zmienia się pomimo walki nie kiedy wręcz( począwszy od łapania się za gardła, poprzez kopnięcia, kończąc na wyzwiskach).
Odkrywamy się i dostajemy kontrę, jest 3:0, ale nasi zawodnicy próbują dalej swoich sił. Po jednym z dośrodkowań, w polu karnym znajduję się Adrian Rapacki i strzela głową bramkę kontaktową . Około 75 minuty mamy rzut wolny z 20 metra, który to pięknym strzałem na bramkę zamienia Patryk Daniluk. Jest 3:2 i w końcówce mamy nawet sytuację na karnego ( zagranie ręką prze przeciwnika w polu karnym), niestety sędzia znów nie widział kontaktu.
Mecz kończy się po trzech minutach doliczonego czasu gry, przegrywamy po walce z brutalnym i chamsko grającym zespołem( nie wiem jak mogą takie zagrania oglądać i tolerować rodzice zawodników z Konstancina, jak mogą pozwalać na tak obelżywe słowa z ust ich podopiecznych, nie wspomnę o trenerze).
Jakby tego było mało w zamieszaniu po ostatnim gwizdku, zostaje znokautowany nasz zawodnik, reakcji sędziego nie muszę chyba przytaczać, oczywiście nic nie zdążył zauważyć, gdyby nie rodzice i kibice skończyło by się ogólną bijatyką.
Tak się kończą mecze w których sędzia nie potrafi( boi się pokazać czerwonej kartki już na początku meczu).

Trener: Artur Arak