Licencyjne karty chipowe obowiązkowe od wiosny 2020 roku

Ważny komunikat Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej!!!
Licencyjne karty chipowe obowiązkowe od wiosny 2020 roku
Szczegółowe informacje przekażą trenerzy KS MILAN.
Zawodnicy nieposiadający indywidualnej karty chipowej nie będą mogli przystąpić do rozgrywek (dotyczy wszystkich zawodników od 8 roku życia)
Poniżej oficjalny komunikat ze strony mzpn.pl:

Klubom przypomina się, że indywidualne karty LICENCJA ZAWODNIKA są obowiązkowe dla wszystkich uprawnionych zawodników, uprawiających piłkę nożna od 8 roku życia; ważność : 5 (pięć) lat od daty wydania. Począwszy od rundy wiosennej sezonu 2019/20 karty te będą jedynym, wymaganym dokumentem tożsamości gracza, obowiązującym przy weryfikacji zawodników.

Jednorazowy koszt LICENCJI ZAWODNIKA wynosi 2,50 zł/szt., płatne przy odbiorze karty. Istnieje możliwość wyrobienia duplikatu w przypadku zagubienia lub zniszczenia karty (5,00 zł/szt.)

Kluby na terenie Mazowieckiego ZPN są zobowiązane do składania wniosków o wydanie licencji najpóźniej na miesiąc przed rozpoczęciem rozgrywek i za pośrednictwem modułu kluby.pzpn.pl przypisać zdjęcia poszczególnym zawodnikom. Zdjęcia na potrzeby kart mają mieć rozmiar 294 x 234 px i na kontrastowym (najlepiej jasnym) tle prezentować twarz zawodnika i ew. część jego ramion.

Po dodaniu zdjęć w systemie, prosimy o przesłanie na adres mailowy mazowiecki@zpn.pl imiennej listy zawodników, którym Klub chce wyrobić licencje.

Zawodnicy nieposiadający indywidualnej karty chipowej nie będą mogli przystąpić do rozgrywek