„Lala” zapewnia 3 punkty z Sarmatą

Pierwsza drużyna Milanu w ogromnie ważnym wyjazdowym meczu pokonała zespół Sarmaty Warszawa 1:0. Złotą bramkę strzelił wprowadzony w drugiej połowie na końcowe 25 minut Robert „LALA” Wacławiak. Zwycięstwo jest bezcenne. Zdobyliśmy 27 punkt pozwalający na spełnienie naszych marzeń i osiągnięcie celu jakim jest utrzymanie w lidze. Cały zespół zasłużył na pochwałę za walkę i profesjonalne podejście do gry, pokazując ogromną determinację i chęć wygranej. Dobre spotkanie rozegrał na bramce bardzo pewny Andrzej Wysocki. Super zmiany dali rezerwowi Stańczuk i Wacławiak.