Do przerwy 0:2, ale mamy Szewę, Szewunię, Szewuńkę!!!

Nie wiem ilu było naszych kibiców, którzy wierzyli, że gdy do przerwy dostawaliśmy „w plecy” dwie bramki, na koniec choć zremisujemy! Pierwsze 45 minut piłkarsko nie wyglądały źle. Staraliśmy się grać piłką, ale to przeciwnicy wykorzystując nasze szkolne błędy schodzili do szatni z przewagą „jedynie” dwóch goli. Druga połowa to w naszym wykonaniu koncert gry, zaangażowania, walki, biegania, szybkości, wzajemnej odpowiedzialności i co najważniejsze skuteczności! Po fantastycznych bramkach „Matiego” (Mateusz Piątek głową), „Jerrego” (Jarek Olkowski z wolnego) i naszego w tym meczu niezastąpionego, najlepszego, najbardziej walczącego, „latającego”, jeżdżącego na d…e, bohatera: Szewy, Szewuni, Szewuńki (Pawła Szewczaka) WYGRALIŚMY!

Nie trzeba oglądać Ligi Mistrzów i Ligi Europy! W Milanówku jest ostatnio Madryt i Liverpool! Ogromne podziękowania dla całej drużyny za wspaniałe spotkanie z „wielką” z charakteru, twardą milanowską piłką nożną. Takimi meczami tworzycie historię.

Kłaniamy się nisko!

KS MILAN Milanówek – KS TERESIN 3:2 (0:2)

Bramki: Piątek, Olkowski, Szewczak.

Skład: Wysocki – Goławski, Gołębiewski (70′ Siedlecki), Podgórski, Kordium – Urban (55′ Urbanek), Piątek, Olkowski, Wacławiak (65′ Banaszczyk), Stańczuk (55′ Lementowicz), Szewczak.

Rezerwowi:  Jabłoński, Twarowski, Kaszowski.

Trener: Rastawicki.

Szczęśliwą autorką zdjęć z jest Marta Krzysiak oraz „milanek”.

SONY DSC

IMGP1168 (2)

SONY DSC

IMGP1180 (2)

SONY DSC