Bezcenne trzy punkty z Lesznowolą

Wreszcie pierwsza drużyna Milanu zagrała mecz na miarę swoich możliwości i naszych oczekiwań. Walka od początku do samego końca przyniosła wymierne efekty w postaci czterech strzelonych bramek i zasłużonego zwycięstwa, z wyżej notowanym rywalem. Nareszcie nie straciliśmy gola po stałym fragmencie gry! Wiara w swoje umiejętności, pozwoliła prawie przez całe spotkanie na jego pełną kontrolę, a ogromna determinacja i odpowiedzialność została nagrodzona trzema punktami. Rewelacyjne zawody rozegrał strzelec dwóch bramek Adam Banaszczyk oraz wracający po kontuzji Grzegorz Goławski. Na wyróżnienie zasługuje również gra Michała Lementowicza, który jako napastnik siał spustoszenie wśród obrońców gości.

Ciesząc się ze zwycięstwa nie możemy jednak zapominać o kolejnych meczach i punktach do zdobycia. Musimy mieć świadomość, że dalej balansujemy w tabeli na granicy miejsca spadkowego. Już w środę 25 maja, gramy w Grodzisku z Pogonią i jedźmy tam po kolejne zwycięstwo!

KS MILAN – FC LESZNOWOLA 4:1 (2:1)

Bramki: 2 x Adam Banaszczyk, Michał Lementowicz, Jacek Urban.

Skład: Kaszowski – Podgórski, Siedlecki, Kordium, Goławski, Szewczak (88′ Urban), Piątek, Burzyński, Banaszczyk, Lementowicz (75′ Urbanek, 85′ Szymański), Olkowski (75′ Markiewicz).

Rezerwowy: Wysocki

Trener: Rastawicki

Za zdjęcia dziękujemy Marcie Krzysiak.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC