28 luty 2015. Ogólnopolski Halowy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Milanówek

Klub Sportowy Milan Milanówek zaprasza na Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej drużyn klubowych rocznika 2004 o Puchar Burmistrza Miasta Milanówek, który odbędzie się 28 lutego 2015 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Grodzisku Mazowieckim, ul. Westfala 3A. W zawodach, które Honorowym Patronatem objęła Burmistrz Milanówka Pani Wiesława Kwiatkowska, weźmie udział 12 drużyn rocznika 2004 z Mazowsza i innych regionów Polski. 
Dużym wyróżnieniem dla organizatorów Turnieju jest zapowiedź przyjazdu do Grodziska drużyny Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Młodzi wychowankowie aktualnego Mistrza Polski w piłce nożnej ze względów szkoleniowych na ogół nie biorą udziału w rozgrywkach halowych grając na trawiastych boiskach, dlatego tym bardziej należy docenić chęć przystąpienia Legii do rywalizacji z rówieśnikami z naszych lokalnych klubów.
Zawody rozpoczną się o godzinie 9 rano rozgrywkami grupy porannej, w której to zmierzą się ze sobą drużyny: Milanu I Milanówek, Pogodni Grodzisk Mazowiecki, Znicza Pruszków, Unii Warszawa, Victorii Sulejówek i Żyrardowianki Żyrardów. Dziesięciominutowe mecze będą prowadzone systemem „każdy z każdym”.
W grupie popołudniowej spotkają się zespoły: Milanu II Milanówek, LKS Chlebnia, Legii Warszawa, Ceramiki Opoczno, SKS SMS Łódź i Pogoni Siedlce. Zwycięscy rozgrywek grupowych spotkają się meczach finałowych.
O godz. 12.15, w trakcie półgodzinnej przerwy miedzy rozgrywkami grupowymi, przewidziano ceremonie otwarcia zawodów, prezentację Pucharu Burmistrza Miasta Milanówek oraz krótkie występy artystyczne. Przed publicznością zaprezentuje się prowadzony przez Natalię Goljasz młodzieżowy zespół tańca nowoczesnego ze Szkoły Tańca Flex Magdaleny Wójcik z grodziskiego Centrum Kultury, dla którego będzie to debiut, przed tak liczną publicznością. Jako „gwiazdę” Turnieju będziemy gościć Pawła Skórę, zdobywcę tytułu Mistrza Świata, Europy i Polski we freestyle football, który zaprezentuje widowni zgromadzonej w grodziskiej hali efektowne sztuczki z piłką. Nasz Gość przeprowadzi również warsztaty z młodzieżą oraz konkurs żonglowania piłką. Na zakończenie części oficjalnej, wszyscy zrobimy pamiątkowe zdjęcie.
W trakcie trwania turnieju, od godz. 12 na hali gościć będziemy również przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim, którzy wystawią swoje stoisko, udostępniając młodym sportowcom i ich opiekunom sprzęt służbowy, jaki na co dzień używają w trakcie służbie. Będzie to wspaniała okazja aby porozmawiać z policjantami o ich ciężkiej pracy, zobaczyć z bliska wyposażenia lub zrobić zdjęcie w pełnym policyjnym rynsztunku.
Mecze finałowe rozegrane zostaną w godzinach 15.30 – 17.00. Po nich zakończeniu nastąpi uroczyste wręczenie pucharów, medali i nagród zwycięzcom zawodów.
W trakcie Turnieju na hali będzie możliwość zakupu kawy, herbaty, napojów i przekąsek.
Organizator zapewnia również oprawę muzyczną i spikerską.
Klub Sportowy Milan Milanówek serdecznie zaprasza młodzież oraz wszystkich sympatyków piłki nożnej do odwiedzenia w dniu 28 lutego hali sportowej w Grodzisku Mazowieckim, ul. Westfala 3A, a także wspólnej zabawy i kibicowania młodym piłkarzom.
IMG_9987-001
IMG_0049-001