IMG_1994Bądź z nami
i buduj wspólnie potęgę MILANU!!!

Klub Sportowy Milan Milanówek jest stowarzyszeniem o profilu non-profit, co oznacza że naszą działalność statutową pokrywają wyłącznie dotacje miejskie i składki zawodników. Dlatego też z przyjemnością podejmiemy współpracę z podmiotami prawa handlowego z naszego regionu (i nie tylko), które zechcą wesprzeć nasz Klub. Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem poważnej współpracy reklamowej, zmierzającej do podniesienia poziomu wyszkolenia naszych zawodników a także poziomu wiarygodności firmy, jako podmiotu prowadzącego odpowiedzialny społecznie biznes.

Dla firm i osób, które będą zainteresowane nawiązaniem współpracy sponsorskiej z naszym Klubem, zapewniamy pełną przejrzystość i rozliczalność (umowy darowizny, przelewy na rachunek).

W zamian oferujemy m. in.:

  • możliwość naniesienia na nasze stroje logo sponsora;

  • umieszczenie logo sponsora na stronie internetowej klubu;

  • umieszczenie na stadionie baneru reklamowego;

  • umieszczanie na meczach drużyny banerów reklamowych;

  • organizację turniejów piłkarskich pod szyldem firmy sponsora (współpracujemy z lokalnymi mediami i urzędami samorządowymi, które publikują zapowiedzi i relacje z przeprowadzonych imprez).

Proponujemy Państwu najważniejsze… satysfakcję z pomocy dzieciom i młodzieży w rozwijaniu ich pasji, wspólne przeżywanie sukcesów oraz świadomość, budowania zdrowego, mądrego i lepszego jutra wśród młodych ludzi.

Zapraszamy do nas!