Nowy oficjalny serwis internetowy

Nowy oficjalny serwis internetowy

Drodzy Piłkarze, Trenerzy, Kibice i sympatycy Klubu Sportowego MILAN Milanówek.
Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nowy oficjalny serwis internetowy Klubu Sportowego Milan Milanówek stał się faktem. Jesteśmy przekonani, że będzie on na miarę naszych oczekiwań, ambicji i potrzeb. Chcemy, aby był nie tylko źródłem przekazu informacji, ale również inspiracją do stawiania i realizacji kolejnych ambitnych wyzwań przez naszych sportowców i ich wiernych kibiców.

Zapewniamy, że serwis naszego Klubu nie będzie ograniczał się do przekazu informacji, tylko i wyłącznie na temat drużyn seniorskich. Realizując misje szkolenia i rozwoju młodzieży, która w Klubie Sportowym Milan Milanówek ma szczególne znaczenie, będziemy równie skrupulatnie publikować aktualności dotyczące zespołów juniorskich.

Serwis internetowy jest dobrem naszego Klubu. Wszyscy możemy mieć wpływ na jego treść i wizerunek. Dlatego też zapraszamy trenerów, naszych piłkarzy, rodziców, kibiców i sympatyków futbolu do wspólnej redakcji. Wierzymy, że nie raz Państwa teksty, zdjęcia i filmy będą zajmowały czołówki strony Milanu. Liczymy na długą i owocną współpracę.

Wszyscy jesteśmy przekonani, że na nowej oficjalnej stronie KS Milan Milanówek, często będziemy otrzymywać wiadomości, które jedynie umocnią dumę w przynależność do Klubu i wiarę w sens naszej wspólnej pracy.

Z wyrazami szacunku

Prezes Zarządu KS Milan Milanówek

Roman Straszyński

IMG_7248

Komentarze