MILANGOL 24

MILANGOL 24

Najnowsze wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!

Liga Żaków U-9 (2006 r.)

MILAN – Promyk Nowa Sucha 3:8 (0:5)

Bramki: Jasiek Placek x 2, Wojtek Kowalski

Skład Milanu: Łukasz Błaszczak – Kacper Jonak, Filip Adach, Piotrek Sadecki, Maks Zawadzki – Jasiek Placek (kpt.), Konrad Karlicki, Alan Woźniak, Krzysiek Jankowski, Wojtek Kowalski – Bartek Staniszewski

Pierwszej połowy lepiej nie pamiętać. Drugą zremisowaliśmy 3 : 3. Wiem, pewny jestem na 100%, że potrafimy grać tak jak w poprzednich pięciu meczach, a ten wymazujemy z pamięci. Może to pogoda tak wszystkim dała się we znaki. Zapominamy i dalej trenujemy.
PS. Cieszy mnie chociaż to, że przy nawet tak słabym meczu w naszym wykonaniu pamiętaliście o GRANIU W PIŁKĘ .

Bramki: Ignacy Chyliński, Janek Krupa, Maciej Jastrzębski

Skład Milanu: Kajtek Chmiel, Aleksander Eckhoff, Maciej Jastrzębski, Jan Krupa, Tomek Łapiński, Ryś Wardziak, Maciej Świtkowski, Kuba Uchorczak, Antek Walęczak, Maciej Wawrzyniak, Kuba Kazak, Staś Krzysiak, Ignacy Chyliński.

Bramki: Michał Głuchowski, Alan Bodych.

Skład Milanu: Tymek Pandera, Dominik Nowak, Michał Głuchowski, Kacper Pykało, Adrian Zieliński, Jasiek Wołowski, Dawid Chlebowski, Bartek Dróżdż, Olaf Warowicki, Paweł Kowalski, Bartek Pawlak, Mateusz Kosmalski, Kamil Straszyński, Marcel Borkowski, Alan Bodych.

Ogromny szacunek i podziw dla całego zespołu za walkę do samego końca. Przegrywaliśmy już 0:3. Potrafiliśmy jednak dzięki hartowi ducha i potwornemu zaangażowaniu przekonać kibiców i samych siebie, że możemy i potrafimy grać w piłkę. Panowie gratulacje dla WAS wszystkich.

20150613_152348

II Liga Okręgowa Młodzików U-12 (2003 r.)

MILAN – Błonianka Błonie 1:3

Bramki: Kuba Konopka

Skład Milanu: Bagiński Łukasz, Bagiński Mateusz, Baran Mateusz, Boniecki Michał, Eckhoff Antek, Gajewski Marcin, Konopka Kuba, Kwiatkowski Mateusz, Mossakowski Sebastian, Okoń Karol, Polkowski Michał, Piszczałkowski Dawid, Przyłucki Konrad, Traczyk Kuba.

W żółto-niebieskich strojach zaczęli nasi chłopcy spotkanie z Błonianką Błonie. Była to znacząca zmiana w porównaniu do całego sezonu. Po raz pierwszy zagraliśmy w takich barwach. Z daleka przypominali reprezentację Brazylii jednak jak się później okazało…Brazylią nie byliśmy… .

Po dwóch porażkach z drużynami, które mogły wystawić pierwszy skład raczej nikt nie przypuszczał, że dzisiaj możemy przegrać. Błonianka to drużyna jak najbardziej w zasięgu Milanu i inny wynik niż zwycięstwo byłby rozczarowaniem i czymś zupełnie niespodziewanym. Przypomnę iż w Błoniu zremisowaliśmy grając bez filarów defensywnych, a także bramkarza Mateusza Barana. Spotkanie rozpoczęło się dosyć obiecująco. Niewiele brakowało, żeby już w pierwszych minutach bramkę zdobył Karol Okoń. Indywidualną akcję swoim skrzydłem zakończył strzałem, który na nasze nieszczęście zdołał obronić bramkarz gości. Błonianka nie miała zamiaru się bronić i także próbowała atakować. W nasze szeregi wdarł się chaos co skutkowało wieloma błędami. Chłopcy chyba już mają w kościach trudy tego sezonu i nie grają z takim polotem jak na początku ligi. Bardziej przypominają teraz drużynę sprzed roku, atakującą, walczącą, lecz to rywal jest skuteczniejszy i strzelający bramki. Zawodnicy w bordowo-niebieskich strojach nie przestraszyli się lidera i do przerwy…strzelili nam dwie bramki….Nie tak miało być…0:2 do przerwy i nic ni wskazuję na to, żebyśmy tego dnia mogli coś ugrać. Z drugiej strony przyznać trzeba, że szczęście dzisiaj sprzyjało rywalom. Michał Polkowski po wspaniałej kiwce strzela nad bramkarzem i trafia w poprzeczkę. W ataku nie istniejemy…Dawid Piszczałkowski, który jak do tej pory strzelił najwięcej bramek w lidze dla Milanu…od bodajże czterech kolejek nie trafia…i nie ma nawet sytuacji bramkowych. Za Dawida wszedł Konrad Przyłucki, który dwa tygodnie temu „rozmontował” Mszczonowiankę, jednak dzisiaj także jest zupełnie niewidoczny. Po przerwie Milan zrywa się na chwilę. Walczymy o każdy centymetr murawy. Nadzieje odżywają w momencie kiedy Kuba Konopka wykorzystuję rzut karny. 1:2 i gonimy wynik. Entuzjazm niestety chwilowy, bo rywale już po wznowieniu gry strzelają trzecią bramkę w konsekwencji ustalając wynik na 1:3. Niestety końcówka ligi jest słabsza w naszym wykonaniu. Dzisiejsza porażka spowodowała iż nowym liderem jest drużyna Ursusa. Aczkolwiek każdy może mieć gorszy dzień, dlatego nie powtórzmy tego za tydzień w konfrontacji z pruszkowskim Zniczem.

Trener: Piotr Kaszowski

MILAN - Błonianka

III Liga Okręgowa Młodzików U-13 (2002 r.)

MILAN – Naprzód Brwinów 0:0

Skład Milanu: Bartek Amerlik, Mateusz Baran, Mateusz Czarnecki, Wojtek Czarnecki, Arek Grabowski, Marek Gruszczyński, Maciek Kasprowicz, Michał Lichoń, Damian Popielczyk, Mateusz Ryk, Janek Łapiński, Mateusz Lachowski, Kuba Wawrzyniak.

WP_20150614_14_29_06_Pro

WP_20150614_14_29_14_Pro

WP_20150614_14_30_00_Pro-1

I Liga Okręgowa Juniorów Młodszych U-16 (1999 r.)

MILAN – Olimpia Warszawa 0:3 (0:1)

Skład Milanu: Plackowski – Polkowski, Szubiński, Urbanek(cap.), Rafalski Kacper, Warowicki – Wójcik, Rafalski Kamil, Żarnowiec – Żółtowski, Matul (55`Sawa).

W sobotnie przedpołudnie na płytę główną Milanu wybiegli juniorzy U-16. Przeciwnikiem była warszawska Olimpia. Goście od pierwszych minut przejęli inicjatywę. Można się było tego spodziewać gdyż strata choćby jednego punktu oddalała ich szansę na mistrza. My osłabieni brakiem kilku graczy próbowaliśmy bronić się skutecznie i kontratakować. W 20 minucie pomimo walecznej postawy naszego bramkarza i obrony strzału z rzutu wolnego i dobitki, za trzecim razem Sebastian musiał skapitulować. Przegrywamy 0:1. Mimo to nie poddajemy się, choć gra się w upale niemiłosiernie ciężko, walczymy o pierwszego gola.
Druga odsłona spotkania to w naszym wykonaniu już lepsze spotkanie, gramy o wiele ambitniej i z determinacją. To my tworzymy więcej sytuacji, ale niestety nie potrafimy zamienić ich na bramki.
Pod koniec dobija nas pomyłka sędziego, rzut karny dla gości przesądza losy meczu – 0:2. Pięć minut do końca, chłopcy próbują jeszcze strzelić honorową bramkę, ale po błędzie w środku pola, przeciwnik przejmuję piłkę i strzałem prawie z połowy boiska lobuje naszego golkipera. Wynik 0:3, niestety nie odzwierciedla sytuacji z boiska, ale piłka nie zawsze jest sprawiedliwa.

Trener: Artur Arak

I Liga Okręgowa Juniorów Młodszych U-17 (1998 r.)