Wyniki z ostatnich meczów U-9; U-10; U-16

U-9 (2006 r.)

UKS OŁTARZEW – MILAN 7:12 (2:6) – 10.06.2015

Bramki: Bartek Staniszewski x 6, Jasiek Placek x 3, Wojtek Kowalski x 2, Maciek Wawrzyniak.

Skład Milanu: Maks Zawadzki, Bartek Żach – Kacper Jonak, Łukasz Błaszczak, Piotrek Sadecki, Oli Miazek, Filip Adach – Konrad Karlicki, Jasiek Placek (kpt.), Krzysiek Jankowski, Wojtek Kowalski, Maciek Wawrzyniak, Alan Woźniak – Dawid Skiba, Bartek Staniszewski.

Dzisiaj autorem relacji będzie jeden z Naszych rodziców (mam nadzieję, że nie będzie bury, że zacytowałem bez pozwolenia, ale te kilka zdań i ocena cieszą mnie szczególnie).

Ponownie gratuluje nie zagrożonego zwycięstwa.
Stało się to na co drużyna zasługiwała już co najmniej od miesiąca. Dla mnie osobiście tak jak dzisiaj TO JUŻ GRALIŚMY – /dołożyli skuteczność/. 4 – 5 spokojnych podań w okolicach środka boiska – EKSTRA !!! Procentuje też nauka walki – na treningach 1 x 1. Dla Chłopaków najważniejszy wynik.

Bramka: Janek Krupa

Skład Milanu: akub Biedrzycki, Ignacy Chyliński, Jan Krupa, Tomasz Łapiński, Kuba Uchorczak, Maciej Jastrzębski, Maciej Świtkowski, Łukasz Świtkowski,Aleks Eckhoff, Stanisław Krzysiak, Mikołaj Sienicki, Ryś Wardziak.

Trener: Paweł Bendkowski

2015-06-10_18.21.32

U-16 (1999 r.)

KS Konstancin – MILAN 0:0 – 09.06.2015

Skład Milanu : Plackowski – Polkowski, Rafalski Kacper, Urbanek(cap.), Szubiński,Giersin – Rafalski Kamil, Warowicki – Pietrzyk, Żółtowski, Matul.

W ostatnim z naszych przekładanych meczy zawitaliśmy aż w Konstancinie. Mecz rozpoczął się pod nasze dyktando. Początek to bardzo dobra i zdyscplinowana gra w obronie i na rozegraniu. Przeciwnik nie potrafił przerwać naszych podań. Niestety obrońcy gospodarzy nie dali się zaskoczyć i pierwsza połowa na 0:0. Druga część spotkania rozpoczęła się od śmielszych ataków Konstancina i mecz się wyrównał. Na koniec spotkania rzuciliśmy wszystkie siły do ataku – Krzysiek Urbanek robił co mógł żeby strzelić bramkę lub wypracować sytuację kolegom. Niestety zabrakło czasu, po pięknej i ambitnej walce notujemy drugi bezbramkowy remis w tej rundzie. Gratulacje za naprawdę 80 minut emocji od pierwszego do ostatniego gwizdka. Na wyróżnienie zasługuje chyba cała drużyna. Słowa uznania dla dwójki naszych najmłodszych Dawida Giersina i Kuby Polkowskiego, którzy nie tylko rozegrali pełne 80 minut, ale zagrali dobre spotkanie wywiązując się z zadań taktycznych.

Trener: Artur Arak