MILANGOL 45/2019 (9 – 10 listopada)

MILANGOL 45/2019 (9 – 10 listopada)

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-8 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-8 (R2012) F2 – gr. 23 Żak
MILAN B – MKS Piast II Piastów 20:1
Bramki: 5 x Kacper Skorupiński, 4 x Szymon Daniszewski, 3 x Staś Pawlak, 2 x Hubert Laskowski, 2 x Marcin Wojtaszek, Dominik Sierocki, Dawid Rodek, Marek Rochowicz, Aleks Marcinkowski.
Skład: Kacper Skorupiński, Szymon Daniszewski, Staś Pawlak, Hubert Laskowski, Marcin Wojtaszek, Dominik Sierocki, Dawid Rodek, Marek Rochowicz, Aleks Marcinkowski, Wojtek Niewojt, Czarek Olizarowicz, Kacper Piasecki, Leonard Buczyński, Julian Jackowski, Hubert Sowiński.
Trener: Hanna Duszyńska

20191109_122924 20191109_131444 20191109_131453 20191109_134918


U-8 (R2012) F2 – gr. 22 Żak
MILAN A – MKS Znicz Pruszków 0:17 (0:9)
Skład: Jan Pawlak, Stanisław Pawlak, Jerzy Grochal, Antoni Kuszkowski, Jeremi Kamiński, Sylwester Sitarz, Aleksander Dobicki, Artur Arak, Tymon Milewski.
Trener: Artur Arak


U-9 (R2011) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 13 Żak
UKS Ołtarzew II – MILAN 4:7
Bramki: 3 x Igor Grajewski, 2 x Alek Adamiec, Ernset Kruk, Ksawery Kozieł.
Skład: Julek Łęcki, Aleksander Adamiec, Igor Grajewski, Adam Figielski, Mieszko Piaskowski, Adam Strzelczyk, Jan Bulkowski, Ksawery Kozieł, Kamil Krzemiński, Ernest Kruk
Trener: Krzysztof Urbanek


U-10 (R2010) IV Liga Okręgowa E2 – gr. 20 Orlik
PKS Legion II Pruszków – MILAN B 5:3
Bramki: 2 x Marcin Burgess, Antoni Żelazny.
Skład: Piotr Siedlecki, Marcin Burgess, Michał Górka, Aleksander Wójcik, Michał Stanaszek, Tymek Wardak, Piotr Gajda, Antoni Żelazny.
Trener: Sebastian Żołek

2E4736B5-DBA5-42FF-882E-4AAF3A7E0C74 2ED9EB1C-BD6F-4BE8-B8BE-C50C9A15D26C DFA4F57C-627E-442E-9AC0-F4EE76C63085


U-10 (R2010) III Liga Okręgowa E2 – gr. 8 Orlik
MILAN A – koniec rozgrywek
Trener: Paweł Bendkowski


U-11 (R2009) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 11 Orlik
FC Komorów – MILAN 12:3
Bramki: 2 x Mikołaj Flis, Bartosz Margula.
Skład: Bartek Grajewski (bramkarz), Maksymilian Tkaczyk, Stanisław Hejankowski, Wojtek Lewandowski, Mateusz Poszwiński, Szymon Kwaśniewski (kapitan), Bartosz Margula, Filip Polański (bramkarz), Aleks Rymuza, Mikołaj Kopko, Mikołaj Flis, Gabriel Borowski, Jaś Domżała.
Trener: Sebastian Milewski

IMG_20191107_185859 (2) IMG_20191107_190100 IMG_20191107_190153


U-12 (R2008) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 12 Młodzik
MILAN – koniec rozgrywek
Trener: Kamil Kudelski


U-13 (R2007) IV Liga Okręgowa D1 – gr. 6 Młodzik
KS Raszyn II – MILAN 0:2 (0:2)
Bramki: Mateusz Deka, Tadeusz Korach.
Skład: Krzysztof Charzyński, Jan Charzyński, Tymon Golenia, Maciej Deka, Mateusz Deka, Tomasz Gostyński, Jan Siepietowski, Bartek Malinowski, Piotr Głowacki, Jakub Olszewski, Jan Tryzno, Tadeusz Korach.
Trener: Kuba Popiński

20191110_120140 20191110_124339 20191110_124737


U-14 (R2006) I Liga Okręgowa C2 – gr. 2 Trampkarz
AP LKS Chlebnia - MILAN 7:0 (3:0)
Skład: Bartek Żach – Olivier Miazek, Kacper Jonak, Kamil Grzybek, Piotrek Sadecki – Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak kpt., Maks Lewandowski, Filip Gąsiński, Stasiek Bulanda – Dawid Skiba, Michał Gołębiewski.
Trener: Michał Wawrzyniak

20191110_100250


U-16 (R2004/R2005) II Liga Okręgowa B2 – gr. 4 Junior Młodszy
MILAN – koniec rozgrywek
Trener: Mirosław Rastawicki


U-18 (R2002/R2003) I Liga Okręgowa A2 – gr. 2 Junior
MILAN – koniec rozgrywek
Trener: Paweł Wiesion


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
MILAN II – GKS Podolszyn 0:3 (0:2)
Skład:
Trener: Piotr Kaszowski

74572520_2840733545959906_2192508825251086336_o


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
LKS Sparta Jazgarzew - MILAN 1:1 (0:0)
Bramka: Skorża.
Skład: Imiołek – Jaremczuk, Kudelski, Kordium, Skorża, Kozdrój (46′ Ozimek), Urbanek, Skalniak, Przybylski, Banaszczyk, Polakowski (46′ Jankiewicz)
Rezerwowi: Kaszowski, Lewandowski, Wawrzyniak K., Chrzanowski, Michalczyk
Trener: Jakub Popiński

20191109_105847 20191109_105851 20191109_105854 20191109_105856 20191109_105857 20191109_105859 20191109_105900 20191109_105922 20191109_105933 20191109_105935 20191109_105937 20191109_105938 20191109_105940

20191109_105941 20191109_105940 20191109_105938 20191109_105937 20191109_105935 20191109_105933 20191109_105922 20191109_105900 20191109_105859 20191109_105857 20191109_105856 20191109_105854 20191109_105851 20191109_105847 74572520_2840733545959906_2192508825251086336_o 20191110_100250 20191110_124737 20191110_124339 20191110_120140 IMG_20191107_190153 IMG_20191107_190100 IMG_20191107_185859 IMG_20191107_185859 (2) DFA4F57C-627E-442E-9AC0-F4EE76C63085 2ED9EB1C-BD6F-4BE8-B8BE-C50C9A15D26C 2E4736B5-DBA5-42FF-882E-4AAF3A7E0C74 20191109_134918 20191109_131453 20191109_131444 20191109_122924