MILANGOL 43/2019 (26 – 27 października)

MILANGOL 43/2019 (26 – 27 października)

Aktualne wydanie MILANGOLA ! Podsumowanie piłkarskiego tygodnia od drużyny U-8 do seniorów.

Jeśli byłeś na meczu Milanu, zrobiłeś zdjęcie, masz swoje przemyślenia, proszę napisz na adres:
milanek@op.pl (koniecznie z informacją jakiego spotkania to dotyczy).

Dodatkowo polub nas na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/MilanMilanowek
Tam i na ksmilan.pl zawsze aktualne informacje na temat sportowej społeczności MILANU MILANÓWEK!


U-8 (R2012) F2 – gr. 23 Żak
Offensywa Książenice  – MILAN B 10:3 (6:1)
Bramki: Tymon Piernikarski, Dominik Sierocki, Szymon Daniszewski.
Skład: Tymon Piernikarski, Dominik Sierocki, Szymon Daniszewski, Dawid Rodek, Maciej Dobrowolski, Hubert Laskowski, Marcin Wojtaszek, Leonard Buczyński, Kacper Piasecki.
Trener: Hanna Duszyńska

20191026_111006 20191026_111100 20191026_111243


U-8 (R2012) F2 – gr. 22 Żak
MILAN A – UKS Jaguar II Michałowice 7:0 (3:0)
Bramki:  3 x Grochal, 2 x Kosz, Kuszkowski, Piernikarski.
Skład: Piernikarski, Sowiński, Jan Pawlak, Grochal, Kuszkowski, Kamiński, Sitarz, Dobicki, Arak, Kosz, Milewski, Rochowicz.
Trener: Artur Arak

1 2 3 4 5


U-9 (R2011) IV Liga Okręgowa F1 – gr. 13 Żak
MILAN – AP Chlebnia II 9:0
Bramki: 3 x Igor, 2 x Kuba, Adam, Bartek, Alex, Jurek.
Skład: Julek Łęcki, Igor Grajewski, Adam Figielski, Mieszko Piaskowski, Adam Strzelczyk, Kuba Bakalarz, Bartek Kwiatkowski, Jurek Markiewicz, Jan Bulkowski, Alex Pitas.
Trener: Krzysztof Urbanek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Zdjęcia: Piotrek


U-10 (R2010) IV Liga Okręgowa E2 – gr. 20 Orlik
KS Błonianka Błonie II – MILAN B 17:3
Bramki: 2 x Piotr Siedlecki, Zbigniew Szczur.
Skład: Zbigniew Szczur (kapitan), Adam Świca, Antoni Żelazny, Piotr Siedlecki, Tomasz Wall, Patryk Bogdzio, Alek Kućmierz, Michał Górka, Piotr Jeżewski, Michał Kowalski, Aleksander Wójcik, Bartosz Wójcicki.

Trener: Sebastian Żółek

5F43BA41-4C15-4C0E-A821-FC436C79D723 49123F49-EDE3-4081-B24D-D149BFB5C84E B012A9DF-2734-4557-8A1E-45C7058F6368 D4AC0EC0-B6CB-4602-B350-9D41512C73D9


 

U-10 (R2010) III Liga Okręgowa E2 – gr. 8 Orlik
MKS Piast Piastów – MILAN A 8:4 (3:1)
Bramki: 2 x Oskar Sulewski, Antek Żelazny, Kuba Fedorczyk.
Skład: Mieszko Zieliński-Pupek – Olek Moreu, Oskar Sulewski, Marcin Burgess, Filip Paćko, Igor Koperski, Kuba Fedorczyk, Nataniel Grzybek, Antek Żelazny, Tymek Wardak, Kacper Dąbrowski.
Trener: Paweł Bendkowski

WP_20191026_15_31_56_Pro WP_20191026_15_32_00_Pro WP_20191026_15_32_13_Pro WP_20191026_15_32_16_Pro


U-11 (R2009) IV Liga Okręgowa E1 – gr. 11 Orlik
Piast Feliksów – MILAN 3:5 (1:4)
Bramki: 2 x Bartosz Margula, Mikołaj Flis, Wojtek Lewandowski, Mateusz Poszwiński.
Skład: Bartek Grajewski (bramkarz), Aleks Rymuza, Maks Traczyk, Wojtek Lewandowski, Mikołaj Flis, Janek Domżała, Mateusz Poszwiński, Mikołaj Kopka, Gabriel Borowski, Bartosz Margula.
Trener: Sebastian Milewski

IMG_20191027_114859 IMG_20191027_115023 IMG_20191027_120035_1 IMG_20191027_120202


U-12 (R2008) IV Liga Okręgowa D2 – gr. 12 Młodzik
MILAN – KS Teresin 1:6 (0:2)
Bramka: Mateusz Poszwiński.
Skład: Xawery Mironiuk, Maksymilian Skalski, Antoni Wardziak, Marcin Kwiatkowski, Franciszek Siennicki, Filip Gąsiński, Jakub Lipiński, Kacper Tchórznicki, Wojciech Lewandowski, Mateusz Poszwiński, Tomasz Gostyński, Mateusz Boniecki.
Trener: Kamil Kudelski

image0 image1


U-13 (R2007) IV Liga Okręgowa D1 – gr. 6 Młodzik
GLKS II Nadarzyn - MILAN 0:2 (0:1)
Bramki: Mateusz Deka, Dominik Sierpiński.
Skład: Krzysztof Charzyński, Jan Charzyński, Tymon Golenia, Maciej Deka, Mateusz Deka, Tomasz Gostyński, Jan Tryzno, Jan Siepietowski, Bartek Malinowski, Piotr Głowacki, Mateusz Muś, Dominik Sierpiński.
Trener: Kuba Popiński

20191027_100509


U-14 (R2006) I Liga Okręgowa C2 – gr. 2 Trampkarz
Irzyk Warszawa – MILAN 3:2 (1:2)
Bramki: Maks Lewandowski, Dawid Skiba.
Skład: Bartek Żach – Olivier Miazek, Kacper Jonak, Kamil Grzybek, Piotrek Sadecki – Kuba Dumicz, Maciek Wawrzyniak kpt., Konrad Karlicki, Maks Lewandowski, Stasiek Bulanda – Wojtek Kowalski, Dawid Skiba, Michał Gołębiewski.
Trener: Michał Wawrzyniak

 

20191027_115543

_432_433_434_437_438_439_440_443_445_448_449_450_452_454_455_456_457_458_462_463_467_468


U-16 (R2004/R2005) II Liga Okręgowa B2 – gr. 4 Junior Młodszy
KS Błonianka Błonie – MILAN 2:3 (2:0)
Bramki: 2 x Tymon Pandera, Iwo Nowakowski.
Skład: Julian Zawieja, Bartek Pawlak ,Piotr Polkowski, Mateusz Kwiatkowski (70′ Kuba Kawa), Miłosz Baranowski (70′ Tadeusz Engel), Tymon Pandera, Mateusz Kosmalski (60′ Dawid Baranowski), Franciszek Radzimowski, Bartek Dróżdż, Alan Bodych (46′ Kamil Woźniak ), Iwo Nowakowski.

W niedzielę w Błoniu dużą rolę odgrywał wiatr. Do przerwy pomagał Błoniance po przerwie nam. Mecz kończyliśmy przy zapadających ciemnościach. Brawa dla całej drużyny za grę do końca. Byli z drużyną wszyscy kontuzjowani zawodnicy (Kapik, Głuchy, Domin) i wspierali zespół dopingiem. Super, że jesteście cały czas z nami. Czekamy na Wasz powrót do treningów i meczów.
Trener: Mirosław Rastawicki

dav


U-18 (R2002/R2003) I Liga Okręgowa A2 – gr. 2 Junior
UKS Ołtarzew – MILAN 0:1 (0:1)
Bramka: Mateusz Traczyk (z karnego)
Skład: Piotr Małycha – Bartek Chodowski (65′ Maciek Chrzanowski), Mateusz Sierakowski, Stanisław Kwiatkowski, Jakub Traczyk (60′ Kuba Wawrzyniak), Damian Popielczyk, Mateusz Dąbrowski, Mateusz Traczyk, Filip Górecki (60′ Krzysztof Kobierecki), Łukasz Grochala (75′ Maksymilian Szulc), Szymon Chyłek (46′ Piotr Habrzyk).
Trener: Paweł Wiesion

20191026_123427 20191026_123431 20191026_123433


Seniorzy Klasa „B” Warszawa grupa 4 (ukończone 15 lat)
Naprzód GOSiR II Stare Babice – MILAN II 2:3 (2:0
Bramki: Łukasz Rdzanek, Norbert Sieczka, Grzegorz Lewandowski.
Skład: Kaszowski – Sikorski, Kordium, Miksa, Markiewicz, Szewczak (75′ Dzikowicki), Wacławiak (65′ Jałowiecki), Banasiak (82′ Zieliński), Siedlecki, Rdzanek (60′ Lewandowski), Borkowski (45′ Sieczka)
Trener: Piotr Kaszowski

20191026_145744

 


Seniorzy Klasa Okręgowa Warszawa gr. 2 (ukończone 15 lat)
RKS Okęcie - MILAN 2:0 (1:0)
Skład: Kaszowski – Jaremczuk (75′ Chrzanowski), Ozimek (65′ Kordium), Kozdrój, Kudelski, Skalniak, Skorża, Przybylski, Banaszczyk, Polakowski, Jankiewicz.
Rezerwowi: Imiołek, Borkowski M., Wawrzyniak K.
Trener: Jakub Popiński

20191026_110408

 

20191026_145744 20191026_123433 20191026_123431 20191026_123427 dav _468 _467 _463 _462 _458 _457 _456 _455 _454 _452 _450 _449 _448 _445 _443 _440 _439 _438 _437 _434 _433 _432 20191027_115543 20191027_100509 image1 image0 IMG_20191027_120202 IMG_20191027_120035_1 IMG_20191027_115023 IMG_20191027_114859 WP_20191026_15_32_16_Pro WP_20191026_15_32_13_Pro WP_20191026_15_32_00_Pro WP_20191026_15_31_56_Pro D4AC0EC0-B6CB-4602-B350-9D41512C73D9 B012A9DF-2734-4557-8A1E-45C7058F6368 49123F49-EDE3-4081-B24D-D149BFB5C84E 5F43BA41-4C15-4C0E-A821-FC436C79D723 IMG_20191027_120202 IMG_20191027_120035_1 IMG_20191027_115023 IMG_20191027_114859 WP_20191026_15_32_16_Pro WP_20191026_15_32_13_Pro WP_20191026_15_32_00_Pro WP_20191026_15_31_56_Pro D4AC0EC0-B6CB-4602-B350-9D41512C73D9 B012A9DF-2734-4557-8A1E-45C7058F6368 49123F49-EDE3-4081-B24D-D149BFB5C84E 5F43BA41-4C15-4C0E-A821-FC436C79D723 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 5 4 3 2 1 20191026_111243 20191026_111100 20191026_111006